Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Zhakuj Polubienia na Instagramie: 5 Sposobów na Zdobycie Ogromnych Ilości Polubień na Instagramie

Im więcej polubień tym większy zasięg mają twoje posty. Używając tych metod na zhakowanie polubień na Instagramie drastycznie zwiększysz ilość polubień.


Updated 2021-11-30 10:39:55 | by Calla

Zdobywanie polubień na Instagramie polega na zdobywaniu popularności, większego zaangażowania obserwujących i generowania dobrych wyników dzięki czemu możesz zarabiać więcej pieniędzy. Zapewne czytałeś porady jak zdobyć polubienia na Instagramie, niestety zazwyczaj wyniki tych porad widać po naprawdę długim czasie. W tym artykule pokażę ci 5 sposobów na zdobycie polubień które są bardzo łatwe w wykonaniu i gwarantują dobre wyniki.  

Nawet jeżeli zaczynasz z 0 obserwującymi możesz użyć tych sposobów aby zhakować polubienia na Instagramie aby osiągnąć dobre wyniki. Jeżeli już masz dobre wyniki na Instagramie ten artykuł pomoże ci zwiększyć ilość obserwujących. 

Title List

Hack #1: Obserwuj Celebrytów na Instagramie

Jeżeli zaczniesz obserwować celebrytę jego, lub jej obserwujący zaczną widzieć twoje konto jako kogoś kogo mogą obserwować dzięki algorytmowi Instagrama. Niektórzy wejdą na twój profil i zaczną lubić twoje posty.

Śledź gwiazdy

Ten sposób zdecydowanie zwiększy twoją widoczność. Jeżeli obserwowanie celebrytów nie wystarcza możesz również pomyśleć co postować na twoim koncie aby twoi obserwujący zostali zaangażowani i zainteresowani twoimi postami. 

Poza tym powinieneś angażować się z fanami celebrytów. Poprzez angażowanie się z twoimi obserwującymi polubienia, komentarze i obserwujący zaczną szybko pojawiać się na twoim koncie.

Hack #2: Darmowa Aplikacja aby Zdobyć Nielimitowane Polubienia I Obserwujących na Instagramie

Aby zdobyć polubienia szybciej możesz użyć najlepszej darmowej aplikacji dla darmowych polubień. GetInsmartaGetInsitaGetInsita oferuje prawdziwe polubienia i obserwujących bez potrzeby wypełniania ankiety, weryfikacji albo podawania hasła. Możesz pobrać ją na Androida, iOS i Windowsa. W krótkim czasie będziesz w stanie rozrosnąć swoje konto. Dodatkowo w aplikacji nie ma żadnych botów, więc wszystkie polubienia na Instagramie otrzymujesz od prawdziwych osób. 

GetInsta

Po zalogowaniu się do aplikacji otrzymasz 800 monet co wystarcza na kupienie 50 polubień. Jeżeli ciągle chcesz dostawać darmowe polubienia możesz podłączyć swoje konto Instagram i obserwować innych użytkowników aplikacji lub zostawiać polubienia pod ich postami aby otrzymać więcej monet. Za obserwowanie jednego profilu otrzymasz 100 monet a za jedno polubienie 20. Jak już pewnie zauważyłeś możesz zdobyć wiele monet w krótkim czasie aby kupić dużo polubień . Hakowanie polubień i obserwujących na Instagramie jest bardzo łatwe używając GetInsmartaGetInsitaGetInsita.

Jeżeli masz budżet aby zdobyć więcej polubień możesz również kupić polubienia i obserwujących za małą liość pieniędzy, więc nie musisz obserwować innych profilów. 

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
  • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
  • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
  • Instant delivery and 24/7 customer support.

Hack #3: Zdobądź Nielimitowane Polubienia na Instagramie Online

Następny hack używa darmowego online serwisu aby zwiększyć polubienia na Instagramie. Top4SMM pozwala zdobyć 50 polubień natychmiastowo bez podawania hasła. Najlepsza część to prostota tego sposobu. Wystarczy wprowadzić swoją nazwę na Instagramie. Musisz tego spróbować. 

Po wejściu na stronę top4smm.com zjedź na dół do sekcji Instagrama i wybierz “50 polubień za darmo”. W następnej stronie możesz wkleić link do posta który ma otrzymać polubienia, lub do twojego konta Instagram aby otrzymać polubienia pod swoim ostatnim postem.

Zdobądź darmowy Instagram jak online

Podczas tego procesu zostaniesz zapytany aby wprowadzić swój e-mail. Możesz użyć tymczasowego maila. Po otrzymaniu 50 polubień możesz użyć innego maila aby otrzymać kolejne 50 polubień. Aby użyć tymczasowego maila do otrzymywania powiadomień wyszukaj “temp email” w google. 

Na stronie napisane jest, że twoje zamówienie może zająć maksymalnie 12 godzin. Na szczęście z moich testów wyszło, że nie potrwa to tak długo. Jeżeli lubisz tą stronę możesz użyć jej aby kupić wyświetlenia, komentarze na Instagramie albo nawet subskrypcje na YouTube. 

Hack #4: Bot od Polubień na Instagramie

Większość botów na Instagramie zostało usuniętych w 2019, ale niektóre wciąż działają. Likezoid jest darmową aplikacją dla Windowsa i MacOS. Po zainstalowaniu zostaniesz nagrodzony 50 monetami których możesz użyć, aby zdobyć 50 polubień pod postem na twoim profilu.

Instagram jak bot

Najpierw będziesz musiał połączyć swoje konto Instagram wraz z hasłem. Po połączeniu Likezoid użyje twojego konta aby automatycznie polubić inne posty. Jedno polubienie za jedną monetę. Możesz połączyć maksymalnie 5 kont aby zarabiać monety szybciej. 

Hack #5: Kradnij polubienia od twojej konkurencji

Poprzednie konkurencje włożyły wiele wysiłku i pieniędzy w reklamowanie. Możesz użyć tego aby przyciągnąć obserwujących i polubienia na swój profil.

Po pierwsze możesz obserwować i zostawiać polubienia pod obserwującymi twoich konkurencji, ponieważ są oni twoimi potencjalnymi obserwującymi. Po drugie możesz znaleźć najpopularniejsze posty twojej konkurencji i skopiować ich hasztagi aby wkleić je do twoich nowych postów. 

Dlaczego powinieneś hakować polubienia na Instagramie?

Wiesz co dzieje się gdy twój post ma kilka polubień? Instagram stwierdza że nie jest on zbyt dobry i stosowny przez co jest on pokazywany coraz mniejszej ilości osób. Im więcej polubień masz pod postem tym więcej ludzi zobaczy twój kontent i będzie miało dostęp do twojego profilu. To oznacza również że będziesz miał lepsze wyniki. 

Jeżeli analizujesz datę swoich postów używając Instagrama zauważysz że im więcej darmowych obserwujących i polubień otrzymujesz tym większy zasięg mają twoje posty i więcej ludzi je widzi.

Zatem. Jeżeli twój post ma więcej interakcji, Instagram uważa go za interesującego i pokazuje go większej ilości ludzi co zwiększa twój zasięg i wyniki. Polubienia na Instagramie są bardzo ważne i powinieneś o nie zadbać..

Podsumowanie

Oto jak możesz zhakować polubienia na Instagramie. Wszystkie hacki zostały sprawdzone i działają w 2021. Według “Instagram Community Guidelines” nie powinieneś podawać swojego hasła do Instagrama albo innych aplikacji aby zyskać polubienia i obserwujących. Twoje konto powinno pozostać bezpieczne dopóki nie udostępnisz swojego hasła. 


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following