Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

W Jaki Sposób Zdobyć Więcej Obserwujących na Instagramie Oszukując

Dowiedz się w jaki sposób możesz zdobyć więcej obserwujących na Instagramie… oszukując i wykorzystując mniej znane, ale efektywne metody oraz narzędzia. Wskazówki w tym artykule na pewno pomogą Ci niezależnie od tego, czy masz wielu obserwujących czy zupełnie zero.


Updated 2022-01-20 02:10:08 | by Mike

Ludzie używają różnych strategii, aby rozwinąć liczbę swoich obserwujących. Niektórzy z nich przekroczyli magiczną barierę 10 000 obserwujących na Instagramie w zaledwie kilka dni. Jeśli chciałbyś przeskalować swoje konto, jak oni, musisz znaleźć się we właściwym czasie i miejscu.

W tym artykule, przejdziesz przez kompletny podręcznik w jaki sposób zdobyć więcej obserwujących na Instagramie… oszukując. Jeśli nie masz zbyt wielu obserwujących, możesz użyć wymienionych niżej metod, aby ich zdobyć. A jeśli masz już jakieś grono ludzi, którzy stale Cię obserwują, dzięki tym metodom możesz stworzyć dalekosiężną strategię rozwoju wykorzystania obserwujących na większą skalę.

W Jaki Sposób Zdobyć Więcej Obserwujących na Instagramie Oszukując

Zdobywanie Większej Liczby Obserwujących na Instagramie: Oszukiwać czy Nie Oszukiwać

Jeśli właśnie stworzyłeś profil na Instagramie, na pewno chciałbyś mieć początkowych obserwujących tak szybko, jak to tylko możliwe. Instagram jest jednak przeładowany wieloma profilami, które nie mogą przekroczyć choćby jednego tysiąca obserwujących na Instagramie. W tym kontekście, musisz po prostu zacząć promować swój profil, używając metod, które możemy nazwać oszukiwaniem. Wtedy magia Instagrama zadziała.

Jeśli masz już jednak na przykład około 7 tysięcy obserwujących na Instagramie lub więcej, nadal możesz skorzystać z tych metod, aby tych obserwujących mieć po prostu jeszcze więcej. Z drugiej strony, nie odczujesz już takiej różnicy. Zamiast tego, powinieneś więc skoncentrować się na strategii nieustannego rozwoju, która ostatecznie przyniesie Ci sukces.

Bo prawdę mówiąc, przecież te „metody oszukiwania” nie są tak naprawdę oszukiwaniem. Możesz nazwać je po prostu mądrym marketingiem lub promowaniem.

Oszustwo #1: Podejście „Obserwuj Kolejne Konta”

Wielu ludzi myśli, że opcja obserwowania na Instagramie jest martwa. Ale Ty po prostu spróbuj i zacznij obserwować kolejne osoby. Wypróbuj tę opcję krok za krokiem i sam zobaczysz, czy ma to sens.

Krok 1. Zaobserwuj kogokolwiek, kto ma dużo obserwujących.

Powinieneś znaleźć kogoś, kto jest naprawdę znany i zaobserwować jego konto na Instagramie. Na przykład, dobrze jest zaobserwować grono celebrytów.

Krok 2. Zaobserwuj kogokolwiek z listy proponowanych.

Gdy już zaobserwowałeś jakiegoś influencera, warto jest zaobserwować także kogoś, kto nam się wyświetli w gronie proponowanych. Zwłaszcza kogoś, kto jest pozytywnie zweryfikowany. 

Obserwuj Celebrytów na Instagramie

Na przykład, warto znaleźć Justina Biebera i kliknąć przycisk „obserwuj”. Gdy to zrobisz, na dole rozwinie się lista proponowanych kont bardzo znanych ludzi, celebrytów, które po prostu możesz i wypada zaobserwować. Ale trzeba pamiętać, że to jest działanie na krótką metę. To jest dobre tylko w pierwszym etapie, aby pozyskać pierwszych obserwujących i obserwowanych, żeby Twoje własne konto nie wyglądało na śmieciowe. Bo wiadomo – kiedy masz zero obserwujących, wówczas nie wygląda to dobrze, prawda? A więc zaufaj – jeśli będziesz korzystać z tej metody na okrągło, na pewno po jakimś czasie zaczniesz przyciągać innych użytkowników Instagrama. 

Sumując – obserwuj celebrytów, ale uważaj, aby nie zostać zablokowanym. Jeśli bowiem będziesz robił to zbyt często w ciągu jednego dnia, Instagram cię zablokuje. Musisz bardzo mocno kontrolować sytuację, aby nie przekroczyć limitu.

Jaki on jest? Z moich doświadczeń wynika, aby nie obserwować więcej, niż 30 osób za jednym zamachem w krótkim odstępie czasu. Musisz pamiętać, że algorytm Instagrama ma wbudowany system dotyczący obserwowania profili w wymiarze jednej godziny oraz jednego dnia. Moja rada? Kręć się wokół 30 kont.

Oszustwo #2: Zdobywaj Obserwujących dzięki GetInsmartaGetInsitaGetInsita

Wiele osób woli kupować obserwujących zamiast tracić miesiące na ręczną promocję wykonywaną czasochłonnie tylko przez siebie samego. Wiarygodną platformą, dzięki której możesz nabyć obserwujących jest GetInsmartaGetInsitaGetInsita. Aplikacja ta stworzyła już bardzo dużą społeczność aktywnych użytkowników Instagrama.

Nie musisz podawać swojego hasła do Instagrama, ani robić nic specjalnie trudnego, by promować się dzięki tej aplikacji. GetInsmartaGetInsitaGetInsita ma wszystko już gotowe i przygotowane zawczasu, wiec do ciebie należy tylko wpisanie konta użytkownika i rozpoczęcie działania.

Jeśli już ściągnąłeś aplikację i zarejestrowałeś darmowe konto, otrzymasz trochę monet na rozruch. Możesz je wykorzystać do tego, aby zdobyć darmowych obserwujących oraz polubienia. Możesz również zrewanżować się obserwowaniem innych profili oraz lajkowaniem postów, dzięki czemu aplikacja znów wynagrodzi Cię monetami.

Zdobywaj Darmowych Obserwujących na Instagramie Oszukując

Jeśli masz odpowiedni budżet, możesz oczywiście bezpośrednio kupować monety i używać ich następnie w celu uzyskania niczemu nieograniczonej liczby obserwujących na Instagramie. GetInsmartaGetInsitaGetInsita nie tylko pomoże Ci zdobyć początkowych obserwujących, ale również pomoże dotrzeć Ci do prawdziwych użytkowników, którzy naprawdę będą ciekawi treści przez Ciebie publikowanych. To jest nic innego, jak czysta, mądra strategia marketingowa. 

Oszustwo #3: Kradnij Obserwujących Konkurencji

Innym efektywnym sposobem przyciągnięcia obserwujących do swojego konta na Instagramie jest… kradzież obserwujących konkurencji. Być może twoi konkurenci wydali bardzo dużo pieniędzy albo podjęli dużo wysiłku, aby zdobyć obserwujących na Instagramie, więc byłoby niezłym pomysłem wykorzystać ich pracę. 

Krok 1. Musisz zidentyfikować swoich konkurentów i wybrać najważniejszych z nich, zwłaszcza tych, którzy mają największy wskaźnik zainteresowania.

Krok 2. Zaobserwuj wszystkich obserwujących swojej konkurencji, ponieważ oni są także Twoimi potencjalnymi obserwującymi.

Krok 3. Znajdź najpopularniejsze posty konkurencji, skopiuj i przeklej hashtagi z Instagrama z tych postów. Gdy opublikujesz podobne treści, wybierz kluczowe hashtagi i oznacz nimi swoją treść.

Dalekosiężne Strategie Rozwoju Obserwujących na Instagramie 

Jeśli będziesz wykorzystywał te metody, z pewnością zbierzesz początkowych obserwujących bardzo szybko. Zwłaszcza, jeśli właśnie zacząłeś. Niemniej jednak, potrzebujesz także dalekosiężną strategię rozwoju, aby przeskalować swoje konto na wyższy poziom i żeby duże wyniki oglądalności stały się codziennością.

Zdefiniuj Swoich Docelowych Odbiorców

To jest dość frustrujące, gdy widzisz wielu ludzi na Instagramie, którzy choć chcieliby, to jednak nie wiedzą w jaki sposób zdefiniować swoich docelowych odbiorców. Nie wiedzą, kto jest ich idealnym adresatem. Ty więc musisz to zrobić. Zdefiniować odbiorców pod kątem tego, gdzie mieszkają, czym się interesują, jakie są ich słabe strony, z jakimi wyzwaniami są gotowi się zmierzyć i tak dalej.

To jest naprawdę kluczowe. Kiedy poznasz słabe punkty swoich odbiorców, wówczas łatwiej będzie Ci stworzyć bardziej efektywną strategię.

Używaj Dłuższych Podpisów

Instagram to w dużej mierze platforma wizualna, a podpisy odgrywają wielką rolę w przyciąganiu zainteresowania innych użytkowników. Zatem twoje podpisy pod zdjęciami czy filmikami powinny być jak tytuły historii publikowanych na blogu. Upewnij się więc, że to, czym dzielisz się w podpisie, jest dla obiorców łatwo zrozumiałe i łatwo się mogą do tego odnieść.

Używaj Emotikonek

Ten podpunkt jest ważny, bo emotikonki są bardzo dobrze widoczne. Ludzie łatwo jest kojarzą i rozpoznają. Jeśli więc publikujesz zdjęć, szybka emotka na pewno doda jakości treści, zwłaszcza gdy chcesz wykorzystywać je w dłuższym wymiarze czasowym i przy dalekosiężnej strategii.

Warto także zastanowić się, aby zamiast tez, formułować pytania. Jeśli zadasz pytanie, wzrastają szanse na to, że Twoi obserwujący wrócą do ciebie z reakcją w postaci odpowiedzi w komentarzu. A to z kolei sprawi, że zwiększy się zainteresowanie postem.

Wrzucaj Więcej Filmików

Ogółem, filmiki są po prostu bardziej efektywne. Kiedy wgrywasz jakieś wideo, jest to odnotowane w kolumnie „reakcja odbiorcy”. Więc im bardziej lub dłużej Twoje filmiki są oglądane, tym lepiej dla Ciebie. Kiedy z kolei wrzucisz zdjęcie, ten wskaźnik nie będzie aktywny.

Filmiki na Instagramie

Zainteresowanie publikowanych treści mierzy się liczbą oraz częstotliwością komentarzy oraz udostępnień danych postów. Warto także pamiętać, że jeśli opublikujesz filmik wideo i znajdzie się on na stronie ogólnej treści publikowanych i rekomendowanych przez Instagrama, to prawdopodobnie jego oglądalność zwiększy się czterokrotnie. Zwykłe zdjęciu zyskują w tego typu sytuacjach dwukrotnie więcej odsłon, ale filmiki – aż czterokrotnie. To bardzo ważny aspekt.

Używaj Hashtagów Strategicznie 

Możesz używać wielu hashtagów, które aktualnie znajdują się w zakładce najbardziej trendujących, aby zdobyć nowych obserwujących, ale pamiętaj, aby ich nie nadużywać. Zamiast losowego kopiowania i przeklejania hashtagów, spróbuj wkomponować je logicznie w treść zdań w podpisie. To jest nic innego, jak organiczne używanie hashtagów. System dobrze reaguje na tego typu treści i pozycjonuje Cię wyżej od tych treści, w których hashtagi używane są do spamowania lub są po prostu nadużywane.

Publikuj Więcej Stories na Instagramie

Pół miliarda użytkowników Instagrama publikuje stories każdego kolejnego dnia, więc nie ma co się oszukiwać – publikowanie tego typu treści po prostu pomoże zwiększyć zainteresowanie Twoim profilem. A statystyki są bardzo konkretne – na pięć każdych wejść jest jedna wiadomość bezpośrednia. A jeśli tylko jedna osoba spośród Twoich obserwujących zdecyduje się napisać do ciebie wiadomość prywatną, algorytm Instagrama automatycznie odczyta to jako zainteresowanie treścią, więc jeśli następnym razem również coś opublikujesz, zostanie to natychmiast przekierowane do tych osób, które wcześniej się zainteresowały Twoim kontem. I będą widzieć twoje posty regularnie.

Wchodź w Interakcję z Odbiorcami

Spróbuj być aktywny i reaguj na komentarze innych ludzi. Jeśli zwrócisz uwagę, że wśród komentujących jest ktoś, z kim interakcja może pomóc Ci zainteresować innych Twoim kontem, po prostu musisz to wykorzystać. To jest ważne zarówno dla nowych, jak i starych użytkowników, którzy cały czas chcą rozwijać swoje konto.

Bardzo dużo ludzi spogląda w stronę komentarzy, więc istotne jest aby Twoje imię było rozpoznawalne pośród setek innych. Spróbuj być ekspertem w jakiejś dziedzinie i gdy ktoś zadaje pytanie, odpowiadaj, reaguj.

Podsumowanie

I tak właśnie możesz zdobyć obserwujących na Instagramie oszukując albo… nie oszukując. Oczywiście, to nie jest oszukiwanie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jest to po prostu promowanie siebie i swojego konta. Gorąco rekomendujemy tego typu metody, adresując je zarówno do początkujących użytkowników chcących pozyskać początkujących obserwujących, jak i do tych, którzy chcą rozwijać swoje dalekosiężne strategie i przeskalować swoje konto na wyższy poziom.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following