Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Losowa Utrata Obserwujących na Instagramie 2021: 7 Powodów i Rozwiązań

Czy przypadkowo tracisz obserwujących na Instagramie w 2021 roku? Dlaczego tracę followersów na Instagramie? Sprawdź 7 powodów i sprawdzonych rozwiązań. Działają w 100%!


Updated 2022-01-20 02:10:08 | by Cassie

„Dlaczego losowo tracę obserwujących na Instagramie w 2021 roku?” „Liczba moich obserwujących na Instagramie zmniejsza się automatycznie. Jak to naprawić?” Ostatnio wiele osób zadawało te pytania na forach takich jak Quora lub Reddit. Czy kiedykolwiek spędziłeś dni, tygodnie, a nawet miesiące na publikowaniu niesamowitych treści, interakcji z obserwującymi na Instagramie, zdobywając 100 nowych followersów?  Jednak budzisz się następnego ranka, aby dowiedzieć się, że skończyłeś tracąc 150 obserwujących na IG. Nie martw się. Po prostu zobacz 7 głównych powodów i rozwiązań. W 100% u ciebie zadziałają.

utrata obserwujących na Instagramie

1. Losowe tracenie obserwujących na Instagramie jest wynikiem kupowania botów

Dlaczego losowo tracę obserwujących na Instagramie w 2021 roku? Nie ma wątpliwości, że kupowanie fałszywych obserwujących, czyli botów na Instagramie może drastycznie zmniejszyć liczbę followersów w krótkim okresie czasu. Często możesz też usłyszeć radę, aby uzyskać prawdziwych fanów na IG, a nie boty. Instagram będzie regularnie czyścić boty i fałszywe konta. Jeśli tak się stanie, twoje konto na Instagramie może szybko stracić tysiące followersów. Być może widziałeś kilka przykładów zautomatyzowanych kont robotów pozostawiających całkowicie nieistotne komentarze, wiadomości spamowe, a nawet nie pozostawiających żadnych komentarzy w ogóle. Będą również masowo obserwować innych, a następnie robić unfollow. 

Jak to naprawić:

Przykład: Przez prawie pół roku w 2020 nasz zespół najpierw przeszukiwał Internet w poszukiwaniu narzędzi robotów, aby zwiększyć liczbę followersów na Instagramie. Ale nie trwało to długo, zanim nasze konta zostały zablokowane. Później wypróbowaliśmy kilka aplikacji, które obiecują sprzedawać prawdziwych followersów, ale i tak dostaliśmy kilka fałszywych kont, a potem nasi followersi i tak zmniejszali się z dnia na dzień. Tak właściwie, zdobywanie prawdziwych followersów na IG szybko nie jest tak proste, jak dodawanie zdjęć lub filmów na profilu. Po wielu próbach i błędach, znaleźliśmy darmową aplikację auto followersów IG która zapewnia użytkownikom 100% aktywnych i prawdziwych followersów. Mowa tu o GetInsmartaGetInsitaGetInsita.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.

Dlaczego wybraliśmy GetInsmartaGetInsitaGetInsita?

 • GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest tworzony przez profesjonalny i doświadczony zespół, który ceni i chroni bezpieczeństwo i prywatność użytkowników.

 • Zapewnia użytkownikom prawdziwych i aktywnych followersów na Instagramie i polubienia. Bez fałszywych kont i botów w aplikacji.

 • Twoi obserwujący będą dostarczani w rozsądnym czasie, więc nie ma ryzyka, że twoje konto zostanie zbanowane.

 • Możesz uzyskać nieograniczoną liczbę darmowych followersów IG bez weryfikacji lub ankiety. To nic nie kosztuje i wiele oszczędzisz.

 • Wsparcie 24/7

Jak przestać tracić obserwujących na Instagramie z GetInsmartaGetInsitaGetInsita

Krok 1. Bezpłatnie pobierz i zainstaluj aplikację GetInsmartaGetInsitaGetInsita na swoim urządzeniu z systemem Android lub Windows. Następnie po prostu zarejestruj darmowym kontem za pomocą swojego adresu e-mail. Po zalogowaniu się otrzymasz kilka monet, które mogą być użyte do bezpośredniego zakupu obserwujących lub serduszek.

Krok 2. Obserwuj innych lub polub ich posty, aby zarobić więcej monet za darmo. Na przykład, otrzymasz 10000 monet za zaobserwowanie 100 użytkowników. 

zarabiaj więcej monet za darmo

Krok 3. Zdobądź nieograniczoną liczbę darmowych i prawdziwych followersów na Instagramie za pomocą swoich monet. Możesz zhakować 1K followersów na IG w ciągu 5 minut. Brzmi świetnie, prawda? 1000+ Free IG Followers Trial

2. Użyj metody "Black Hat", a dostaniesz "Shadowbana"

Dlaczego losowo tracę obserwujących na Instagramie w 2020 i w 2021 roku? Teraz nadszedł czas, aby sprawdzić, czy używasz jakichś zautomatyzowanych narzędzi, które naruszają zasady Instagrama, lub korzystają ze spamerskich metod, takie jak kopiowanie i wklejanie tych samych komentarzy w kółko. Jeśli tak, twoje konto zostanie zauważone przez Instagram i będzie ograniczone. 

 

Nawet jeśli nie zostaniesz całkowicie złapany i odcięty, jest kilka rzeczy, które Instagram może zrobić, aby ograniczyć twój dostęp i widoczność. Na przykład, da ci „shadowbana”, który w teorii może wcale nie jest taki zły, ale twoje posty nie będą zauważone przez followersów, a zdjęcia nie będą pokazywały się pod tagami i będziesz praktycznie niewidoczny na platformie. Jeśli twoi obserwatorzy nie mogą zobaczyć twojego kontentu, nie ma się co dziwić, że twoja liczba obserwujących na IG gwałtownie się zmniejsza.

czy masz shadowbana

Jak to naprawić:

Jeśli chcesz jak najszybciej osiągnąć 1 milion followersów na IG i przestać tracić followersów, musisz unikać korzystania z tych narzędzi i skupić się na dostarczaniu wartościowego kontentu i interakcji ze swoimi followersami w autentyczny sposób. Pamiętaj, aby używać tylko oprogramowania do zarządzania mediami społecznościowymi, które jest zgodne z polityką i zasadami Instagrama. Głównym wskaźnikiem niezgodnej platformy jest to, czy wymagane jest podanie danych do logowania. Nie udostępniaj swojego hasła nikomu ani żadnej firmie.

 

3. Agresywne Metody Sprzedaży Zniechęcą Followersów na Instagramie

Jeśli prowadzisz konto na Instagramie dla swojej firmy, zdecydowanie musisz promować swój produkt lub usługę wśród odbiorców. Właściwie nikt nie straci followersów na Instagramie bez powodu, ale jeśli każdy post wygląda jak desperacka próba reklamy lub jeśli stale promujesz produkt bez dostarczania żadnej wartości, twoi odbiorcy szybko się znudzą, a w konsekwencji możesz tracić followersów na IG codziennie.

zwiększaj liczbę followersów na IG codziennie i stabilnie

Jak to naprawić:

Pamiętaj, aby złagodzić promocję i skupić się na pięknie, wartości, wydajności i ekscytacji usługą lub produktem. Zalecamy, aby udostępnić obrazki tekstowe do promocji i przeplatać je ze zdjęciami produktów, aby dać widzom „przepustkę za kulisy” do twojej firmy. Możesz pokazać siebie lub swoich pracowników przy recepcji oferujących usługi lub uśmiech, jeśli sprzedajesz usługi na Instagramie. Krótko mówiąc, utrzymywanie ciekawych i zabawnych postów może być jednym z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie liczby followersów na IG codziennie i stabilnie.

4. Publikowanie Zdjęć Niskiej Jakości 

Dlaczego liczba moich followersów na Instagramie spada? Instagram skupia się na efektach wizualnych i fotografii. Jeśli opublikujesz ciemne, niewyraźne lub rozmazane zdjęcie na Instagramie, jak zareagują twoi odbiorcy? Ludzie na Instagramie chcą być zainspirowani nowym pomysłem na projekt lub czymś, co ich śmieszy, ale te zdjęcia przyćmią wszystko. Dlatego, jeśli jesteś profesjonalnym użytkownikiem Instagrama, poświęć czas, aby wybrać, edytować i opublikować wszystkie swoje treści ostrożnie. Zobacz poniższe rozwiązania, aby przestać tracić followersów na Instagramie.

Publikowanie Zdjęć Niskiej Jakości

Jak to naprawić: 

 • Istnieje wiele doskonałych narzędzi do edycji, których możesz użyć, aby zachować dobrą jakość swoich zdjęć. Oto kilka wskazówek od profesjonalnych fotografów.

 • Używaj wysokiej jakości aparatu lub smartfona do robienia zdjęć i nagrywania filmów.

 • Zwróć uwagę na kierunek oświetlenia

 • Rób zdjęcia pod różnymi kątami i wybierz najlepszy kąt

 • Jeśli są niedoświetlone, rozjaśnij je w edycji, jeśli to konieczne

 • Zwróć uwagę na kompozycję. Co znajduje się na zdjęciu? Wybierz coś na czym oko się skupi

 • Wybierz paletę kolorów

 • Poproś znajomych, aby ocenili twoje zdjęcie

5. Twój Post lub Produkt Nie Jest Już Istotny dla Obserwujących

Dlaczego losowo tracę obserwujących na Instagramie każdego dnia? Prawda jest taka, że ważne treści, które opublikowałeś w zeszłym roku lub nawet w zeszłym miesiącu, mogą już nie być istotne dla twoich followersów w tym momencie. Czy sprzedajesz produkty, których twoi odbiorcy nie chcą? To jest strasznie złe dla twojej marki na dłuższą metę. Twój post lub produkt powinien być spójny i zgodny z planem, ale pamiętaj też, że to, co publikujesz codziennie, powinno być zgodne z aktualnymi trendami w branży i wśród konsumentów. 

Na przykład, jeśli wciąż postujesz o czymś „wczorajszym”, stracisz mnóstwo swoich potencjalnych followersów na Instagramie, ponieważ zawsze szukają kogoś, kto jest spójny i nadąża za trendami.

Jak to naprawić:

Wejdź w większą interakcję ze swoimi followersami i dowiedz się o ich zainteresowaniach i zmianach

Zauważ, co mówi ci twój numer telefonu

Dowiedz się więcej o kontach na Instagramie, które są podobne do twojego

Słuchaj, o czym mówią wpływowi ludzie w twojej branży

Szukaj trendów branżowych lub nowości, które możesz wykorzystać

6. Nieprawidłowa Częstotliwość Postów: Zbyt Wiele lub Zbyt Mało Postów

Jeśli nie wchodzisz w interakcje ze swoimi odbiorcami na Instagramie lub nie publikujesz postów od dłuższego czasu, ranking algorytmu spadnie. Ponadto, twoi obserwujący mogą pomyśleć, że śledzą nieaktywne konto i nie mogą uzyskać najnowszych inspiracji lub wiadomości z twojego konta. To, czego potrzebują twoi followersi, to stały strumień świetnych i wysokiej jakości treści. Nie oznacza to jednak, że musisz publikować posty na Instagramie co godzinę. Na przykład, jeśli opublikujesz więcej niż pięć razy w ciągu jednego dnia, szybko i łatwo zirytujesz swoich odbiorców, co doprowadzi ich do kliknięcia przycisku unfollow.

Jak to naprawić:

 • Jeśli wiesz, że będziesz miał pracowity czas w swoim biznesie i nie będziesz w stanie spędzić więcej czasu na mediach społecznościowych, zaplanuj swoje posty z dużym wyprzedzeniem.

 • Użyj wsadowego pliku CSV, aby zaimportować do 100 zdjęć, a następnie skonfiguruj je tak, aby były publikowane bezpośrednio lub dodawane do kolejki publikacji.

 • Jeśli byłeś zajęty przez cały tydzień, pamiętaj, aby nie publikować 20 lub więcej zdjęć i filmów „nadrabiających zaległości” w weekend. W przeciwnym razie duża liczba obserwujących da ci unfollow.

 • Nie dziel swojego zdjęcia na dużą siatkę, ponieważ Twoi followersi nie chcą oglądać 9 małych części obrazu, jest to nudne i frustrujące.

 • Przeanalizuj efekty swoich poprzednich postów, aby znaleźć najlepszy czas na publikację nowych postów.

 • Zaleca się, aby publikować posty od 1 do 3 razy dziennie.

7. Losowa Utrata Obserwujących na Instagramie Jest Spowodowana Nieumiejętnym Używaniem Hashtagów

Dla każdej dobrej strategii na Instagramie, Hashtag jest niezbędny. Instagram followersi zastanawiają się, czy naprawdę znasz grupę docelową dla tego postu, a Hashtag może podsuwać twój kontent nowej publiczności przez cały dzień. Jednak zauważ, że im więcej dasz hashtagów, tym mniej istotny wydaje się post. Jeśli używasz tagów nieprawidłowo przez cały czas, czyli na przykład korzystasz z nieistotnych tagów, dokładnie duplikujących tagi konkurentów itp. to będziesz losowo tracić followersów na Instagramie i nie zdobędziesz żadnych nowych obserwujących na Instagramie.

Jak to naprawić:

 • Nie wybieraj hashtagu na podstawie pojedynczego zdjęcia i nie używaj nowego tagu dla każdego zdjęcia.

 • Nie używaj hashtagów, które zawierają żargon lub branżowe słowa kluczowe. Jest to sposób na przyciągnięcie konkurencji, a nie rynku docelowego.

 • Pamiętaj, aby używać powiązanych hashtagów. Luźno powiązane tagi generują odsłony przy niskim zaangażowaniu dla Twojego konta.

 • Zastanów się, jak używać tagów tematycznych. Niektóre z nich mogą wydawać się istotne, ale są bezpośrednio związane z innymi branżami. Unikaj popełniania kompromitujących błędów.

 • Używaj tych samych pomiędzy platformą a swoimi postami. Zwiększy to szansę, że ta sama osoba zobaczy cię ponownie w różnych środowiskach.

Podsumowanie:

Podczas gdy utrata followersów jest normalną częścią tego, jak działa Instagram, nadal możesz chcieć zminimalizować utratę obserwujących na Instagramie na tyle, na ile to możliwe, aby zmaksymalizować wzrost swojego konta. Pamiętaj, aby regularnie przeglądać 7 powodów i wciąż poprawiać swoje posty na Instagramie za pomocą wspomnianych rozwiązań. Miejmy nadzieję, że w 2021 roku przestaniesz zadawać sobie pytanie „dlaczego losowo tracę obserwujących na Instagramie w 2021 roku?" 

Ostatnia wskazówka: Jeśli chcesz szybko rozwijać się na Instagramie i nie tracić obserwujących, wypróbuj teraz GetInsmartaGetInsitaGetInsita, który jest w 100% niezawodnym i szybkim narzędziem do zdobywania prawdziwych i darmowych obserwujących.

GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following