Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

5 Najlepszych Aplikacji do Przeglądania Prywatnych Instagramów: 100% Skuteczne, Darmowe i Bezpieczne (1 Bonusowa Wskazówka)

Przeglądanie prywatnych kont na Instagramie bez wysyłania prośby nie jest trudne. Wystarczy użyć tych 5 najlepszych aplikacji do przeglądania prywatnych Instagramów: 100% sprawne, bezpieczne i darmowe.


Updated 2022-01-20 02:10:08 | by Cassie

Użytkownicy Instagrama codziennie udostępniają nowe informacje na Instagramie i starają się jak najlepiej przyciągać coraz więcej uwagi. Jeśli masz konto na Instagramie, wystarczy kliknąć czyjąś nazwę, aby wejść na ich profil i zobaczyć Instagram posty bez obserwowania, a dzięki tej metodzie możesz uzyskać wiele nowych informacji o użytkownikach Instagrama.

Jednak, czy zauważyłeś, że czasami, gdy chcesz odwiedzić konto na Instagramie, pokazuje się informacja, że konto jest prywatne i musisz wysłać prośbę, a następnie można odwiedzić to konto dopiero po uzyskaniu zezwolenia. Aby rozwiązać ten problem, istnieje 5 najlepszych aplikacji do przeglądania prywatnych instagramów, które pomogą ci odwiedzić prywatne konta na Insta bez wysyłania prośby.

图片2.png

1. Instagram++: Zobacz Prywatne Konto Bez Obserwowania

Instagram++ to nowo opracowana aplikacja do przeglądania prywatnych profili na Instagramie, która ma więcej funkcji niż viewpriv.com. Dzięki Instagram++, przeglądanie prywatnych kont na Instagramie nie będzie już problemem. Możesz użyć tej aplikacji, aby zobaczyć dowolne Instagram profile całkowicie bez obserwowania ich, a oni nie dowiedzą się, kto oglądał ich Instagram. Poza tym, ta najlepsza aplikacja do przeglądania Instagramów jest całkowicie bezpieczna, nie udostępnia prywatnych informacji, a także nie będzie łamać zasad Instagrama, więc nie ma szans na zbanowanie konta podczas przeglądania prywatnych kont na Instagramie przez tę aplikację. Jeśli chcesz zobaczyć prywatne konta na Instagramie, aby dowiedzieć się, dlaczego mogą one przyciągnąć wiele darmowych followersów na Instagramie, wystarczy odwiedzić hxtweaks, aby pobrać Instagram ++, hxtweaks jest bezpieczną stroną z dużą ilością mod apek, a Instagram ++ jest właśnie tutaj.

Zalety:

Bezpieczna w użyciu. Aplikacja Instagram++ jest całkowicie bezpieczna, nie ma złośliwego oprogramowania ani żadnych wirusów podczas pobierania i instalacji. Bez wycieków prywatnych danych.

100% Skuteczna. Jeśli chcesz nauczyć się od innych użytkowników Instagrama, jak zhakować obserwujących Instamark, po prostu użyj jej, aby odwiedzić te prywatne konta na Insta, które mają dużo followersów.

Przeglądanie kont Instagram bez obserwowania.

Wady:

Musisz pobrać dwie dodatkowe aplikacje, aby dać weryfikację, a następnie możesz użyć tej aplikacji.

Przyjacielska Uwaga: Kiedy oglądasz prywatne konta na Instagramie, które mają masę followersów, mogą pojawić się pytania: jak mogą mieć tyle darmowych followersów? Jak ja mogę mieć dużą liczbę followersów na Instagramie? Nie ma potrzeby, aby się o to martwić, wystarczy poczekać i dokonać wyboru.

2. Feedsta: Instagram Viewer do Oglądania Prywatnych Kont

Feedsta staje się coraz bardziej popularny, odkąd się pojawił. Jest to aplikacja do przeglądania prywatnych kont na Instagramie na androida, która pomaga użytkownikom. Z tą aplikacją do przeglądania możesz zobaczyć posty na Insta bez obserwowania konta, niezależnie czy jest ono prywatne czy publiczne. Poza tym, Feedsta jest całkowicie bezpieczny, został przetestowany wiele razy, nie ma złośliwego oprogramowania lub wirusa podczas pobierania i używania go. To nie tylko sposób na przeglądanie prywatnych kont na Instagramie, jest to także wielofunkcyjna aplikacja. Możesz jej używać do pobierania prywatnych filmów z Instagrama, lub możesz wybrać swoje ulubione posty i zapisać je w kolekcjach.

Zalety:

Wielofunkcyjna aplikacja, oferująca oglądanie filmów na pełnym ekranie, przeglądanie prywatnych profili Instagram, pobieranie postów w maksymalnej rozdzielczości i tak dalej.

Bezpieczna i bez ryzyka. Feedsta nie ma reklam, złośliwego oprogramowania, wtyczek i wirusów.

100% Prywatności. Aplikacja obiecuje, że wszystkie żadne dane o twoim koncie na Instagramie nie będą wysyłane przez Internet.

Wady:

Brak wersji iOS.

Za niektóre funkcje trzeba zapłacić.

3. IGmods: Aplikacja do Przeglądania Prywatnych Kont

IGmods to godna zaufania aplikacja do oglądania prywatnych kont na Instagramie, która jest wybierana przez wielu użytkowników Instagrama. Chociaż jest to wersja zmodowana, to nie wpływa to na jej funkcje, czyli pomaganie użytkownikom Instagrama zobaczyć zdjęcia prywatnych Instagramów. Poza tym, jedną z jej atrakcyjnych funkcji jest to, że można pobierać i przechowywać filmy ze story na Instagramie. Ponadto, nie ma żadnych reklam ani wirusów, jeśli pobierzesz tę aplikację do przeglądania prywatnych kont na Instagramie, a w korzystaniu nie będą przeszkadzać ci reklamy. Jeśli jest ktoś, kto da ci unfollow, możesz dostać powiadomienie z IGmods.

Zalety:

Odblokuj prywatne konta Instagram. Z IGmods, można przeglądać prywatne konto na Instagramie bez ograniczeń,

Łatwa w użyciu. Musisz tylko wprowadzić nazwę użytkownika Instagram, a następnie można zobaczyć prywatne zdjęcia profilowe lub coś innego.

Obsługa klienta 24/7. IGmods zapewnia obsługę klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu skontaktuj się z obsługą.

Wady:

IGmods to zmodowana apk, więc nie można jej znaleźć w Google Play, dlatego musisz pobrać ją na stronie internetowej lub stronach trzecich.

4. Instagram ReVAMPED: Najlepszy Instagram Viewer [100% Legalny]

Dzięki wielkim wysiłkom, Zespół stworzył tę darmową aplikację do przeglądania prywatnych kont na Instagramie o nazwie Instagram ReVAMPED. Jest ona dostępna dla systemów iOS i Android. Zespół wykorzystuje jedną lukę w algorytmie Instagrama i w żaden sposób nie narusza zasad Instagrama. Nareszcie, może być używany przez wielu użytkowników Instagrama do przeglądania prywatnych kont z całego świata. Jest to całkowicie bezpieczne i darmowe. Musisz tylko pobrać tę aplikację, która działa jak wtyczka i nie pokaże się na ekranie, a następnie musisz wykonać kilka zadań, aby przejść weryfikację i wtedy możesz już przeglądać prywatne Instagram konta na Instagramie.

Zalety:

Łatwa w użyciu. Wystarczy pobrać tę aplikację i wykonać kilka zadań, a następnie można odwiedzić prywatne konto na Instagramie.

Bezpieczna i Darmowa. Całkowicie bezpieczna i przestrzega zasad Instagrama. Brak reklam w tej aplikacji.

100% Skuteczna. Można zobaczyć prywatne Instagramy w całości.

Dostępna na Androida i iOS.

Wady:

Musisz zrobić kilka zadań do weryfikacji, może to zająć dużo czasu.

5. LikeCreeper: Aplikacja do Przeglądania Prywatnych Instagramów [Całkowicie Bezpieczna]

LikeCreeper to legalny i bezpieczny Instagram viewer, który służy do przeglądania prywatnych kont Instagram. Wystarczy wpisać nazwę użytkownika Instagrama, a następnie kliknąć „zobacz profil”, aby odwiedzić prywatne konto na Insta bez obserwowania. Co więcej, jeśli spodobało ci się jakieś Insta zdjęcie podczas przeglądania, możesz pobrać zdjęcie bezpośrednio z Instagrama. Z LikeCreeper, generowanie nowych pomysłów i zapewnienie kreatywnych postów na Instagramie będzie łatwą rzeczą, LikeCreeper może pomóc Ci pośrednio wzbogacić twoje posty na Instagramie, aby uzyskać darmowych followersów na Instagramie.

Zalety:

100% legalna i bezpieczna. Dzięki kilku błędom w systemie Instagram zespół LikeCreeper stworzył te narzędzia, dzięki czemu możesz bez wahania przeglądać wszystkie konta i zdjęcia na Instagramie.

Łatwa w użyciu. Wystarczą 3 kroki, a następnie można zobaczyć prywatne konta.

Wady:

Musisz odwiedzić określone strony internetowe, aby zweryfikować, że nie jesteś robotem.

Bonusowa Wskazówka: Zdobądź 1000 darmowych Obserwujących na Instagramie w jeden Dzień: 100% Bezpiecznie i Skutecznie

Przeglądanie prywatnych Instagramów ma różne cele. Niektórzy użytkownicy Instagrama po prostu interesują się życiem codziennym innych, ktoś chce się uczyć od innych kont na Instagramie, aby zobaczyć, dlaczego ich filmy na Instagramie mogą uzyskać 1000 darmowych Instagram wyświetleń lub jak przyciągają do siebie tylu obserwatorów na Instagramie.

Dla tych, którzy chcą uczyć się od innych, aby uzyskać dużo obserwujących na Instagramie, lepiej bezpośrednio znaleźć jedną aplikację do zwiększania liczby Instagramowych followersów, zamiast spędzać czas na szukaniu aplikacji do przeglądania prywatnych kont na Instagramie. GetInsmartaGetInsitaGetInsita to aplikacja do uzyskania obserwujących na Instagramie, która pomoże Ci zdobyć Insta followersów natychmiast za darmo. To jak platforma, wszyscy użytkownicy Instagrama zbierają się na GetInsmartaGetInsitaGetInsita, i obserwują użytkowników Instagrama i zostawiają polubienia pod postami, aby uzyskać darmowe monety, a to wszystko bez podawania haseł. Jest to również aplikacja do automatycznych Instagram lajków, więc z pomocą GetInsmartaGetInsitaGetInsita możesz uzyskać polubienia na Instagramie. Wszyscy obserwatorzy i polubienia na Instagramie są całkowicie prawdziwi i aktywni, widać, że często zamieszczają posty na Instagramie. Poza tym aplikacja GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest całkowicie bezpieczna i pozbawiona ryzyka, nie narusza zasad Instagrama, wszyscy obserwujący i polubienia zostaną przeniesieni na twoje konto na Instagramie w naturalnej i organicznej prędkości w ciągu 24 godzin. Oprócz powyższych funkcji, kupowanie obserwujących na Instagramie w aplikacji jest również praktyczne, ciesz się szybką i terminową obsługą followersów już teraz!

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
  • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
  • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
  • Instant delivery and 24/7 customer support.

Podsumowanie

W tym artykule przedstawiono 5 najlepszych aplikacji do przeglądania prywatnych kont, możesz wybrać jedną z nich, aby odwiedzać prywatne konta na Instagramie. Ponadto, jeśli chcesz uzyskać nieograniczoną liczbę darmowych obserwujących na Instagramie, oprócz odwiedzania ich kont, aby dowiedzieć się, jak zamieszczać atrakcyjne podpisy i zdjęcia, tym ważniejsze jest znalezienie aplikacji, która ci pomoże. W ostrej konkurencji na Instagramie, powinieneś połączyć narzędzia i sztuczki. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu znajdziesz najlepsze sposoby.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita - Get Free Instagram Followers & Likes without Following
  • Unlimited free Instagram followers, active and 100% real.
  • Totally free and authentic Instagram likes.
  • No password. No survey. Instant delivery.
GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following