Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

7 perfekcyjnych pomysłów na pierwszy post na Instagramie na twoim nowym koncie [Zdobądź polubienia teraz]

Szukasz pomysłów na pierwszy post na swoim nowym koncie na Instagramie? Ten artykuł pokaże Ci 7 pomysłów, które pomogą Ci zdobyć ponad 10 000 polubień.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Calla

Kiedy zakładasz nowe konto na Instagramie, czy zastanawiasz się nad takim pytaniem: jaki powinien być mój pierwszy post? Szukasz pomysłów na pierwszy post na Instagramie na swoim nowym koncie?

Pierwsze pomysły na posty na Instagramie

Ten problem wydaje się nękać wiele osób z nowymi kontami. W rzeczywistości, pierwszy post na Instagramie reprezentuje Twoje pierwsze wrażenie. Tak więc, kiedy zakładasz nowe konto na Instagramie, musisz uważnie wybrać swoje pierwsze zdjęcie, które opublikujesz. W ten sposób możesz szybko zaangażować obserwujących i polubienia. Tak więc jak wybrać swoje pierwsze zdjęcie? Ten artykuł pokaże Ci 7 pomysłów na pierwszy post na Instagramie na twoim nowym koncie. Poza tym w artykule znajduje się dodatkowa wskazówka na to, jak zdobyć polubienia swojego pierwszego posta na Instagramie. Jeśli Ci na tym zależy, przejdź bezpośrednio do części 3.

W oparciu o różne cele, konta na Instagramie są podzielone na trzy kategorie: konto osobiste, konto biznesowe i konto twórcy. W przypadku konta osobistego celem jest umożliwienie innym poznania Cię. W przypadku konta biznesowego celem jest promocja produktów i marek. W przypadku konta twórcy intencją jest zatrzymanie influencerów na tej platformie. Zgodnie z trzema różnymi rodzajami kont, ten artykuł poda Ci 7 różnych pomysłów na to, jaki powinien być mój pierwszy post na Instagramie. Sprawdź te przykłady na pierwsze posty na Instagramie, a następnie zacznij swój!

Szczera uwaga: A czy Ty znasz realny sposób na zdobycie wielu obserwujących już za pomocą pierwszego posta? Jeśli szukasz sposobu na szybki wzrost liczby twoich obserwujących, z pomocą przychodzi aplikacja, która zaoferuje ci 100% prawdziwych obserwujących od prawdziwych ludzi, a nie botów.

Część 1: Pomysły na pierwsze osobiste posty na Instagramie

Konto osobiste to najczęstszy rodzaj kont na Instagramie. Jeśli masz nowe konto osobiste, powinieneś dzielić się swoim życiem osobistym i pozwolić innym cię poznać. Jaki rodzaj zdjęć możesz opublikować jako swój pierwszy post na Instagramie? Oto 4 pomysły na pierwsze osobiste posty na Instagramie.

Pomysł 1: Twoje zdjęcie, aby wszyscy Cię poznali

Wydaje się, że opublikowanie swojego pierwszego postu jako swoje zdjęcie to jeden z najlepszych pomysłów na posty wprowadzające na Instagramie. Aby ludzie cię poznali, powinieneś wyraźnie pokazać swoją twarz. W ten sposób ludzie otrzymują proste i dobre wrażenie o tobie, co wzbudzi ich zainteresowanie twoją osobą. Na przykład David Beckham opublikował selfie na swoim pierwszym poście na Instagramie, pokazując swoją przystojną twarz i angażując ogromną liczbę polubień.

Pomysły na pierwszy post na Instagramie 

Pomysł 2: Zdjęcie z ważnymi osobościami

Możesz także opublikować zdjęcie z ważnymi osobami jako swój pierwszy post na Instagramie. W ten sposób ludzie dowiedzą się o Twoim kręgu towarzyskim. A może odbiorcy tej ważnej osoby zaczną cię poznawać i zwracać na ciebie uwagę. Co więcej, Twój pierwszy post na Instagramie będzie znaczący i zapadający w pamięć. Na przykład pierwszy post Leonardo DiCaprio to jego zdjęcie z sekretarzem generalnym Banem Ki-moonem na szczycie ONZ Climate 2014. To wymowne i święte zdjęcie opublikował jako swój pierwszy post na Instagramie.

Pierwszy post na pomysły na Instagram 

Pomysł 3: Zdjęcie, które jest związane z Twoim tematem

Dla celebrytów internetowych, przed założeniem nowego konta, podjęcie decyzji o motywie konta jest dobrym pomysłem, na przykład podróże, jedzenie, fotografia i tak dalej. Twój pierwszy post na Instagramie powinien być więc zgodny z twoim motywem. W ten sposób ludzie poznają twój temat na Instagramie i będą Cię śledzić, jeśli będą zainteresowani. Pierwszym postem singapurskiej blogerki Girleatworld na Instagramie było zdjęcie lodów, które zjadła podczas podróży do Niemiec. To bezpośrednie i jasne wprowadzenie do tematu jej bloga, jakim są podróże i jedzenie. Łączy lokalne sceny z lokalnym jedzeniem, aby stworzyć inną estetyczną oprawę wizualną i zdobyć dużą liczbę polubień i obserwujących.

Pomysły na Twój pierwszy post na Instagramie 

Pomysł 4: Zdjęcie przedstawiający twoje kolorowe życie: książki, filmy, muzyka, podróże itp.

Każdy lubi obserwować ludzi z kolorowym życiem, które może wzbudzić ich zainteresowanie i uwagę. Możesz udostępnić świetną książkę, film lub muzykę w swoim pierwszym poście na Instagramie. Tymczasem pojawiły się pomysły na podpisy na pierwszy post na Instagramie. Po pierwsze, możesz podać proste wprowadzenie do tego, co udostępniasz. Po drugie, możesz wyrazić swoje uczucia i opinie na temat książki, filmu lub udostępnianej muzyki. Dobry i interesujący post nie tylko pomoże twojemu nowemu profilowi szybko zaangażować polubienia i obserwujących, ale także może dać dobry przykład i zainspirować Twoich obserwujących do robienia tego samego.

Część 2: Pomysły na pierwsze posty na Instagramie dla konta biznesowego

Konto firmowe lub konto profesjonalne na Instagramie służy do promowania marek. Na przykład Nike, Adidas i inne marki mają konta na Instagramie. Instagram okazał się kopalnią złota dla marek w niektórych branżach. Pierwszy przydatny post na Instagramie może promować produkty i angażować więcej użytkowników dla marek. Oto 3 pomysły na pierwsze posty z przykładami biznesowymi.

Pomysł 5: Wprowadzenie do marki lub produktu

Wprowadzenie do marki lub produktu to skuteczny pomysł na pierwszy post, który może zawierać logo, hasło i cechy produktu. W ten sposób ludzie na podstawie Twojego pierwszego postu mają ogólne pojęcie o Twojej marce lub produkcie. Tymczasem, aby klienci mieli jasne i intuicyjne zrozumienie, możesz również pokazać kilka wizualnych zdjęć marki lub produktu.

Pomysł 6: Komentarze i uwagi klientów

Rekomendacje klientów i treści generowane przez użytkowników to świetne pomysły na pierwsze posty na Instagramie, które pokazują, w jaki sposób ludzie faktycznie korzystają z Twojego produktu lub usługi. Ludzie uwielbiają słyszeć, co inni ludzie myślą o marce lub produkcie. Klienci mogą dzielić się bardziej autentycznymi i znaczącymi historiami o Twojej marce lub produkcie niż Ty. Zgodnie z komentarzami i opiniami klientów, ludzie mają ogólne wrażenie na temat Twojej marki lub produktu i prawdopodobnie zostaną przyciągnięci na dłużej. Możesz więc udostępniać treści swoich klientów na temat marki lub produktu w swoim pierwszym poście na tej platformie.

Pomysł 7: Marketing społecznie zaangażowany

Udostępnienie marketingu związanego z marką na pierwszym poście na koncie biznesowym może zbudować dobry wizerunek marki w mediach społecznościowych, poprawić wskaźnik ekspozycji marki i udział w rynku oraz mieć ogromny efekt reklamowy. Po drugie, sprzyja budowaniu kultury marki oraz poprawie poczucia honoru i przynależności pracowników. Jednym słowem, zaprojektuj ideały i wartości, które reprezentuje marka, korzystając z marketingu społecznie zaangażowanego. W ten sposób dzięki pierwszemu postowi na Instagramie Twoja marka robi naprawdę dobre wrażenie, a ludzie zaczynają Cię obserwować.

Pierwsze pomysły na posty na Instagramie dla biznesu 

Część 3: Dodatkowa wskazówka – jak zdobyć polubienia dla swojego pierwszego postu na Instagramie

Jako nowicjusz na Instagramie, Twój pierwszy post prawdopodobnie nie będzie miał dużej ilości wyświetleń i wielu polubień. Jak więc zwiększyć ekspozycję i zdobyć polubienia swojego pierwszego posta na Instagramie? Polecamy Ci najlepszy darmowy generator polubień na Instagramie – GetInsmartaGetInsitaGetInsita.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
  • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
  • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
  • Instant delivery and 24/7 customer support.

Dostępny na Windowsa, Androida i iOS, GetInsmartaGetInsitaGetInsita to generator monet, który pozwala uzyskać w 100% darmowe i prawdziwe polubienia na Instagramie. Możesz zdobyć darmowe monety, wykonując kilka prostych zadań, a następnie użyć ich do wymiany na polubienia Instagramie dla swoich postów, a także obserwujących.

Oto proste kroki, jak użyć GetInsmartaGetInsitaGetInsita, aby uzyskać polubienia dla swojego pierwszego posta na Instagramie.

Krok 1. Pobierz bezpłatnie GetInsmartaGetInsitaGetInsita na komputer, telefon z systemem Android lub iPhone. Następnie zainstaluj i uruchom aplikację.

Krok 2. Otwórz GetInsmartaGetInsitaGetInsita i utwórz konto > Dodaj jedną lub więcej nazw użytkownika na Instagramie, nie jest wymagane hasło.

Krok 3. Wybierz pierwszy post, dla którego chcesz uzyskać polubienia > Wybierz plan dla liczby polubień, które chcesz uzyskać > Zdobądź polubienia teraz.

Jak zdobyć polubienia za swój pierwszy post na Instagramie? 

Podsumowanie

To wszystko, jeśli chodzi o 7 idealnych pomysłów na pierwsze posty na Instagramie. Każdy pomysł jest możliwy do zrealizowania i możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Kiedy nadejdzie czas, aby opublikować swój pierwszy post na Instagramie, upewnij się, że robi dobre wrażenie, aby pomóc Ci zaangażować obserwujących i wytrzymać próbę czasu, abyś mógł być dumny ze swojego pierwszego zdjęcia. Poza tym, aby zdobyć polubienia dla swojego pierwszego posta na Instagramie, GetInsmartaGetInsitaGetInsita może być dobrym wyborem. Możesz codziennie otrzymywać darmowe polubienia. Załóż nowe konto i wypróbuj GetInsmartaGetInsitaGetInsita

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
  • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
  • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
  • Instant delivery and 24/7 customer support.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following