Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Jak pobierać filmy z Instagrama na iPhone'a w 2021 [6 Metod]

Zapisywanie filmów z Instagrama na iPhone'a jest łatwiejsze niż myślisz, a większość ludzi tego nie robi. Oto 6 sposobów na pobieranie filmów z Instagrama na iPhone'a.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Calla

Chcesz wiedzieć, jak pobierać filmy z Instagrama na iPhone'a? Wszyscy wiemy, że nie ma oficjalnego sposobu, które pozwoliłoby nam to zrobić bezpośrednio. Zgodnie z aktualizacją Instagrama, wiele używanych sposobów już nie działa. Dla Twojej wygody zbieramy 6 rodzajów bezpłatnych i wykonalnych metod pobierania filmów z Instagrama na iPhone'a w 2021 roku, aby się nimi z Tobą podzielić. W zależności od potrzeb możesz wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Pobierz wideo z Instagrama na iPhone'a: Brak aplikacji firm trzecich

Pierwszym łatwym i podstawowym sposobem jest skorzystanie z następującej witryny do pobierania filmów z Instagrama. Nie musisz instalować żadnych aplikacji ani wprowadzać żadnych danych osobowych. Wymaga to jednak, aby posty docelowe były publiczne. Tutaj pokażemy, jak zapisywać filmy z Instagrama na swoim iPhonie na tej stronie.

Krok 1. Przejdź do linku „imginn.com” za pomocą Safari innych przeglądarek na swoim iPhonie.

Krok 2. Wyszukaj użytkownika, a następnie wyświetlą Ci się strony profilu tego użytkownika.

Krok 3. Kliknij, aby „Pobrać” filmy lub zdjęcia, które chcesz spośród POSTÓW, STORIES, IGTV i OTAGOWANYCH.

Pobierz wideo z Instagrama na iPhone'a online

Krok 4. Następnie możesz je znaleźć klikając strzałkę w dół w prawym górnym rogu.

Pobieranie wideo z Instagrama na iPhone'a - Sprawdź wideo 

Jeśli chcesz tylko pobrać jeden post użytkownika, możesz wpisać link w kroku 2. Tak też zadziała.

Szczera uwaga: Wiele osób korzystających z iPhone'a chciałoby pobierać filmy z Instagrama do osobistej kolekcji lub do celów komercyjnych. Posiadanie większej liczby obserwujących jest kluczowe w tym procesie, co może być postrzegane jako źródło nieograniczonej liczby filmów. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany większą liczbą obserwujących, sprawdzaj teraz swoich obserwujących i zdobądź więcej za darmo.

Jeśli system Twojego iPhone'a nie jest systemem iOS13 lub iOS14, potrzebujesz innych przeglądarek obsługujących pobieranie, takich jak Firefox zamiast Safari.

Jak pobierać filmy z Instagrama z kont prywatnych?

Jeśli chcesz filmy od prywatnego użytkownika, to równie łatwo jest pobrać żądane filmy. Istnieją 2 strony internetowe, które mogą Ci pomóc w pobieraniu prywatnych filmów z Instagrama na iPhone'a.

1. Bezpośrednio na iOS

Krok 1. Wcześniej zaloguj się na swoje konto na Instagramie na przeglądarce Safari.

Krok 2. Otwórz link „instadownloader.co/private.php” i wklej link do filmów lub zdjęć na Instagramie

Krok 3. Kliknij zielony przycisk „Pobierz” tuż za „Pobierz łącze poniżej”. Następnie przejdziesz do nowej strony.

Krok 4. Kliknij filmy lub zdjęcia przez kilka sekund i wybierz „Dodaj do zdjęć”.

Pobierz prywatne wideo z Instagrama na iPhone'a 

2. Z Windowsa do iOS

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie w przeglądarce i otwórz „aloinstagram.com/private-downloader/”.

Krok 2. Musisz wkleić link do docelowych filmów na Instagramie na tej stronie i kliknąć "Kopiuj".

Krok 3. Otwórz nową pustą kartę i wklej to, co właśnie skopiowałeś.

Krok 4. Przytrzymaj „Ctrl + A”, aby wybrać wszystko na stronie źródłowej i „Ctrl + C”, aby je skopiować. I wklej je w tej karcie.

Pobierz prywatny komputer wideo na Instagramie 

Instagram Video Downloader iPhone: działająca aplikacja

Ze względu na ogromne zapotrzebowanie użytkowników Instagrama pojawiło się wiele programów do pobierania wideo z Instagrama na iPhone'a. Ja wybieram „Instake” do udostępnienia. Szczerze mówiąc, jest dość łatwa w użyciu.

Krok 1. Uruchom Instagram i skopiuj link do filmów. Możesz też zalogować się na swoje konto na Instagramie na Instake i skopiować link.

Krok 2. Kliknij czerwoną strzałkę skierowaną w dół na stronie głównej Instake. Następnie Twoje filmy zostaną pobrane.

Krok 3. Otwórz właśnie pobrane filmy i kliknij W więcej opcji w prawym górnym rogu. Następnie kliknij w „Udostępnij” i „Zapisz Wideo”.

Instagram Video Downloader na iPhone'a - InstaSave 

Pobierz filmy z Instagrama na iPhone'a za pomocą skrótów Siri

Obecnie aplikacja Skróty stała się wygodnym narzędziem do normalnego użytkowania na iPhonie. Co więcej, Skróty były wbudowaną aplikacją w nowym iPhonie z systemem iOS 13 lub iOS 14. Pokażę Ci, jak pobierać filmy z Instagrama na iPhone'a za pomocą Skrótów.

Krok 1. Musisz zainstalować Skróty, jeśli ich nie masz. I musisz otworzyć link InstaSave na Safari, aby zainstalować go w swoich Skrótach.

Pobierz skróty wideo na iPhone'a na Instagramie

Krok 2. Po zainstalowaniu InstaSave w Skrótach musisz przejść do strony Instagram, z której chcesz pobrać filmy lub zdjęcia.

Krok 3. Kliknij więcej opcji, wybierz „Udostępnij dla…” i „InstaSave”. Następnie wideo zostanie pobrane za pomocą Skrótów.

Pobierz wideo z Instagrama na iPhone'a InstaSave 

Jeśli narzędzie we wspomnianym linku nie działa, możesz przejść do strony „Skróty Udostępniania” i przeszukać najnowszą wersję narzędzia.

Pobieraj Instagram Reels na iPhone'a

Gdy krótkie wideo w czasie rzeczywistym przewijają się po całym świecie, Instagram opublikował swoją najnowszą funkcję krótkich filmów, Instagram Reels. Coraz więcej osób zaczyna publikować filmy w Reels na Instagramie w swoich codziennych aktualizacjach. Jak więc użytkownicy IG powinni pobierać filmy z Instagram Reels na iPhone'a?

To łatwiejsze niż myślisz. Po prostu przejdź do tego narzędzia do pobierania Instagram Reels: „instadp.com/download-instagram-reels” i wklej link do filmów z Reels. Kliknij, aby go pobrać.

Pobierz rolki Instagrama na iPhone'a

Możesz też wpisać nazwę użytkownika, aby przeszukać wszystkie jego lub jej filmy Instagram Reels. Możesz wybrać pobieranie filmu, który Ci się podoba, z jego lub jej Reels na swoim iPhonie.

Narzędzie do pobierania bębnów na Instagramie 

Zapisuj filmy na żywo z Instagrama na iPhonie

W przypadku filmów na żywo na Instagramie, których niektórzy użytkownicy Instagrama nie zmienią w filmy Stories, nagrywanie ekranu może być najbardziej odpowiednim sposobem na pobieranie filmów z Instagrama na iPhone'a. Pozwól, że pokażę Ci dwa narzędzia do nagrywania ekranu.

Pierwsze, wbudowane narzędzie do nagrywania ekranu iPhone'a.

Krok 1: Przejdź do Ustawień i kliknij „Centrum Sterowania”. Następnie przejdź do „Dostosuj” i dodaj „Nagrywanie Ekranu”.

Pobieraj filmy z Instagrama na żywo na iPhone'a - nagrywanie ekranu

Krok 2: Przeciągnij menu narzędzi i kliknij w narzędzie. Poczekaj 3 sekundy. Wtedy wszystko, co dzieje się na ekranie, będzie nagrywane.

Pobierz wideo z Instagrama na iPhone'a - Rozpocznij nagrywanie iPhone'a

Krok 3: Musisz wejść na Instagram i raz odtworzyć filmy, które chcesz zapisać. Następnie dotknij czerwonej kropki, a wideo zostanie zapisane.

Oprócz tego narzędzia istnieje przydatna aplikacja do nagrywania ekranu o nazwie „Screen Recorder +”, którą chcę się podzielić.

Zanim zaczniesz nagrywać wideo, ta aplikacja pozwala dostosować ustawienia nagrywania i orientację filmów, jakie chcesz na stronie głównej.

Pobierz wideo na iPhone'a z Instagrama - dostosowywanie ustawień

Po zakończeniu nagrywania, wideo zostanie zapisane w tej aplikacji. Zanim zapiszesz te filmy w galerii, możesz je w niej edytować.

Podsumowanie

Wierzę, że dowiedziałeś się o 6 rodzajach sposobów pobierania wideo z Instagrama na iPhone'a. Każda metoda może Ci pomóc w różnym stopniu. Możesz więc wybrać sposób, w jaki wolisz to zrobić. Wszystkie metody, które udostępniam, są bezpłatne. Poza tym, jeśli interesuje Cię wzrost liczby obserwujących na Instagramie, wpisz swoją nazwę użytkownika, aby sprawdzić swoich obecnych obserwujących i zdobyć nowych!


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following