Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Przewodnik dla każdego: 3 sposoby na pobranie prywatnych stories na Instagramie

Jak pobrać prywatne Stories z Instagrama na iOS, Androidzie lub PC? Na tej stronie znajdziesz informacje na temat 3 sposobów, aby uzyskać to łatwo i natychmiastowo.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Calla

Oto pytanie od Quora: Jak pobrać prywatne stories z Instagrama?

Jak pobrać prywatne historie z Instagrama

Według Google, Instagram jest teraz jedną z największych platform społecznościowych, na której ludzie mogą nie tylko odpowiednio opracować strategię marketingową, ale także uzyskać przyjemne wrażenia dzięki różnym niesamowitym postom. Jednak w przeciwieństwie do innych platform Instagram nie pozwala użytkownikom bezpośrednio zapisywać zdjęć ani pobierać prywatnych stories. Ale nie martwcie się! Niezależnie od tego, czy korzystacie z iPhone'a, Samsunga czy Della, oto kilka przydatnych wskazówek, które obejmują wszystkie urządzenia, o ile istnieje zapotrzebowanie na łatwe zapisywanie postów. Bądźcie czujni!

Title List

Serdeczna uwaga: Niektórzy ludzie pobierają Stories innych na własny użytek. Dlatego też więcej obserwujących oznacza więcej materiałów. GetInsmartaGetInsitaGetInsita pomogło milionom użytkowników w jak najszybszym dotarciu do jak największej liczby nowych Stories.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.

Ale jeśli nie zapisujesz ich tylko na własny użytek, sprawdź poniżej, aby dowiedzieć się więcej!

Pobierz prywatne Stories na Instagramie używając iOS

Według Google, Apple przekroczyło 1,5 miliarda aktywnych urządzeń z systemem iOS w 2020 roku, a jego użytkownicy są ciekawi, jak pobrać prywatne Stories na Instagramie. Oto dwa pomocne sposoby dla systemu iOS.

Pobierz prywatne Stories na Instagramie z InsTake 

Jeśli spędzasz dużo czasu na oglądaniu, tworzeniu i pobieraniu Stories na Instagramie, prawdopodobnie słyszałeś o InsTake. InsTake to narzędzie do pobierania prywatnych stories na Instagramie, które pomaga pobrać Stories i posty z Insta za pomocą kilku kliknięć.

Dlaczego InsTake?  

 • Przyjazna dla użytkowników

W przeciwieństwie do oprogramowania do obserwujących na Instagramie, InsTake wyznaje zasadę, że mniej tak naprawdę znaczy więcej. Mianowicie nie tylko interfejs użytkownika jest prosty, ale także kroki operacyjne są bardzo łatwe do wdrożenia.

 • Brak reklam

InsTake klasyfikuje Twoje wymagania dotyczące pobierania zdjęć i postów z Instagrama jako priorytet, ale nie trzeba tego osiągać za cenę zamrożenia telefonu poprzez przypadkowe dodawanie wyskakujących powiadomień spamowych.

 • Bezpieczna 

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że doszłoby do wycieku prywatnych danych, ponieważ InTake ma silny i profesjonalny zespół programistów, który eskortuje każde kliknięcie w tej aplikacji.

Więc jak działa ta wspaniała aplikacja? Rzućmy okiem.

Krok 1. Po pobraniu InsTake na telefon, otwórz Stories na Instagramie, którą chcesz zachować na swoim urządzeniu, a następnie skopiuj łącze.

Pobierz prywatne historie z Instagrama na iOS - Krok 1

Krok 2. Wklej link w InsTake i pobierz zawartość na swój telefon paroma kliknięciami.

Pobierz prywatne historie z Instagrama na iOS - Krok 2

Krok 3. Sprawdź galerię w telefonie.

Pobierz prywatne historie z Instagrama na iOS - Krok 3

Pobierz prywatne Stories z Instagrama bez aplikacji osób trzecich

Poza tym, jeśli jesteś lojalistą Apple, który chce pobrać Stories prywatnego konta z Instagrama bez żadnych aplikacji osób trzecich, jest też inny sposób, który możesz spróbować. Zanim zaczniemy, aby zagwarantować Ci płynny proces, możesz wcześniej przejść do Ustawień > Centrum sterowania > Dostosuj sterowanie, a następnie stuknij ikonę plusa obok Nagrywanie ekranu. Gdy skończysz, będzie to wyglądać następująco.

Pobierz prywatne konto Instagram Stories

A więc zaczynajmy.

Krok 1. Przejdź do Stories na Instagramie, które chcesz pobrać. Następnie przesuń palcem od dolnej krawędzi dowolnego ekranu, dotknij ikony i rozpocznij nagrywanie.

Jak pobierać prywatne filmy z historii z Instagrama - Krok 1

Krok 2. Możesz przestać nagrywać kiedy tylko chcesz. Po zakończeniu powyższego kroku przejdź do zdjęć i zobacz jak wyszło.

Plusy:

 • Oprócz pobierania filmów i zdjęć na żywo na Insta, możesz również kopiować tekst i etykietki z Instagrama.

 • Możesz bezpośrednio i efektywnie udostępniać swoje ulubione zdjęcia i filmy znajomym, zamiast wcześniej kopiować cały link, a następnie wklejać go w oknie dialogowym.

 • Darmowe narzędzie do pobierania wideo i publikowania na Instagramie i IGTV.

 • Pobieranie zdjęć i filmów w partiach.

 • Nie potrzeba nigdzie się logować.

Minusy:

 • Czasami aplikacja nie może znaleźć żadnych Stories lub nagle przestaje działać.

Co więcej, zachowując niesamowite Stories innych osób dla siebie, możesz również opublikować je po raz drugi, aby przyciągnąć więcej nowych odbiorców, dodając hashtagi lub stosując modne pomysły na napisy na Instagramie.

Pobieranie Stories z prywatnego konta na Androidzie

Story Assistant ogłasza się jako „Twój punkt kompleksowej obsługi do pobierania filmów na Instagramie” i nie jest to pusta przechwałka: według Google, Story Assistant uzyskał 4,6 gwiazdki na 5 możliwych w Google Play oraz został zainstalowany już milion razy. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, który szuka narzędzia do pobierania prywatnych Stories z Instagrama, Story Assistant mógłby pomóc.

Pobierz Instagram Stories of Private Account na Androida

Czemu Story Assistant? 

 • Łatwy w użyciu

Nie tylko interfejs użytkownika, ale także wprowadzenie do kroków są bardzo proste, nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem Instagrama, korzystanie z tej aplikacji nie będzie dla ciebie trudne.

 • Wspiera wiele kont

Przypuszczając, że jesteś użytkownikiem Insta, który ma duże zapotrzebowanie na szybkie pobieranie postów, filmów i Stories bez niepotrzebnych powtarzających się operacji, Story Assistant obsługuje dodawanie wielu treści naraz, co jest bardzo wygodną opcją.

Pobieranie prywatnych historii na Instagramie - funkcja 2

 • Wspiera zakładki

Chociaż jest to aplikacja, Story Assistant obsługuje jedną funkcję, która jest bardzo podobna do tej na stronie internetowej: Zakładki. Dzięki tej funkcji możesz dodać ulubione treści do zakładek i sprawdzić je w dowolnym momencie za pomocą jednego lub dwóch kliknięć.

Pobieranie prywatnych historii na Instagramie - funkcja 3

Plusy:

 • Brak awarii systemu: superszybkie zapisywanie filmów i zdjęć z Instagrama.

 • Brak ograniczeń dotyczących urządzeń: pobieranie filmów lub ponowne publikowanie z Instagrama z systemem operacyjnym Android.

 • Bez skomplikowanych operacji: udostępnianie ulubionych filmów i zdjęć innym za pomocą jednego lub dwóch kliknięć.

Minusy:

 • Aby używać tej aplikacji musisz wcześniej zalogować się na konto.

Narzędzie do pobierania prywatnych Stories na PC

Oprócz osób, które chcą pobierać Stories z Instagrama prywatnie i łatwo w telefonie, jest też grupa osób, które chcą pobrać Stories na komputer. Jeśli jesteś jedną z tych osób, co byś zrobił? Pobierał całe konto prywatne ze Stories na Instagramie? Pobrałbyś najpierw na telefonie komórkowym, a następnie wysłałbyś do komputera za pomocą kabla USB? W rzeczywistości nie musisz się tym przejmować. Gramsave pomaga pobierać Stories z prywatnych kont na Instagramie online. Zobaczmy w jaki sposób.

Pobierz Instagram Stories Private

Krok 1. Otwórz stronę, którą chcesz pobrać, i skopiuj link.

Pobierz konto prywatne IG Stories - Krok 1

Krok 2. Wklej link w polu wyszukiwania Gramsave.

Pobierz konto prywatne IG Stories - Krok 2

Bonus: Jak zwiększyć liczbę prawdziwych i bezpłatnych obserwatorów Instagram w 2 krokach

Teraz musisz pewnie bardzo jasno rozumieć, jak pobierać prywatne Stories z Instagrama, ale gdy zechcesz zachować lub znaleźć więcej interesujących treści do zapisania na urządzeniach, będziesz musiał obserwować więcej osób, a także zdobyć więcej obserwujących, aby uzyskać coraz większe interakcje. W takim wypadku GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest najlepszym wyborem.

GetInsmartaGetInsitaGetInsita to w 100% prawdziwa, bezpłatna i bezpieczna aplikacja, która pomaga analizować i natychmiast uzyskiwać więcej bezpłatnych obserwatorów na Instagramie. Wszyscy obserwatorzy, których masz dzięki GetInsmartaGetInsitaGetInsita, pochodzą z kont rzeczywistych ludzi, a nie od botów. Osiągnięcie tego nie będzie Cię kosztować żadnych pieniędzy, ponieważ wszystko można zdobyć za monety, wykonując łatwe zadania. Co więcej, GetInsmartaGetInsitaGetInsita pomaga również w zdobywaniu polubień na Instagramie bez podawania hasła. Poza tym, bezpieczeństwo tej aplikacji leży w doświadczonym i profesjonalnym zespole. Wszelkie nielegalne zachowania nigdy nie będą tutaj dozwolone. Spróbować czy nie spróbować, to nie jest pytanie! Wystarczy kliknąć tutaj i odpowiedzieć sobie samemu.

Jak zacząć z GetInsmartaGetInsitaGetInsita

Krok 1. Pobierz GetInsmartaGetInsitaGetInsita na swoje urządzenia (PC/iOS/Android).

Krok 2. Stwórz konto poprzez swój adres e-mail i zaloguj się. Następnie wybierz, ilu bezpłatnych obserwujących chcesz zdobyć, aby uzyskać więcej materiałów Stories na Instagramie.

Jak zwiększyć swoje prawdziwe & amp; Bezpłatne obserwatorzy Insta - Krok 2

Podsumowanie

Pobieranie prywatnych Stories z Instagrama otwiera drogę do przyjemniejszego korzystania z platformy, ponieważ Insta zapewniła najlepsze funkcje w Stories, aby lepiej zrozumieć swoich odbiorców, niż gdybyś czytał ich komentarze do swoich postów. Teraz wiedza, jak pobierać prywatne Stories z Instagrama lub potrzebne do tego aplikacje, nie jest już tajemnicą. Bez względu na to, czy korzystasz z systemu iOS, Android czy PC, a nawet chcesz zdobyć więcej obserwujących na Instagramie, ta strona zapewnia kilka możliwości do wypróbowania. GetInsmartaGetInsitaGetInsita może pomóc Ci zdobyć jak najwięcej obserwujących co 30 minut. Zacznij więc!

GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following