Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Jak Pobrać Live Filmy z Instagrama w 2021 - Pełen Poradnik

Live filmy na instagramie mogą zniknąć po 24 godzinach lub od razu po zakończeniu live. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak pobrać Live Filmy z Instagrama na twoim smartphonie albo PC.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Calla

Kiedy ktoś kogo obserwujesz rozpoczyna Live możesz dostać powiadomienie na twojej aplikacji. Jeżeli film video wyjątkowo ci się podoba możesz chcieć je pobrać, aby obejrzeć je później offline.   

Pobierz Instagram Live Video

Niestety Instagram nie zezwala na pobranie Live. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby zachować je na twoim PC albo telefonie. Istnieje wiele programów które pozwalają na proste i szybkie pobranie filmów online z Instagrama. W tym poradniku zaprezentuje kilka sprawdzonych metod na pobranie filmów live w 2021 zanim wygasną bez potrzeby korzystania z narzędzi do pobierania.

Twoje Opcje na Pobranie Live Filmów z Instagrama

Jak zapewne wiesz YouTube i Facebook umożliwiają obejrzenie filmu na żywo po jego zakończeniu. Aczkolwiek, gdy Live na Instagramie się zakończy osoba, która nadawała na żywo może pobrać film lub opublikować go jako Story.

Gdy film jest opublikowany jako Story, możesz pobrać je w najlepszej możliwej jakości, aczkolwiek ciągle nie możesz używać normalnych metod na pobranie story. Jak już zapewne wiesz Story na Instagramie dostępne są tylko przez 24 godziny, więc musisz pobrać film w tym okresie czasu, możesz zrobić to korzystając z metod poniżej.

W przypadku gdy autor Live nie chce zapisać filmu jako story, możesz zachować go podczas gdy jest na żywo nagrywając go.

Pobierz Film Live z Instagrama poprzez Nagrywanie Ekranu

W zależności od tego z jakiego urządzenia korzystasz możesz używać tej metody, aby zapisać film na twoim telefonie. Ten sposób jest łatwy i efektywny bez znaczenia czy używasz Androida czy iOS. Jedynym problemem może być twój Internet, upewnij się więc że jest w dobrym stanie przed rozpoczęciem nagrywania.

Nagrywaj Live na Urządzeniu z Androidem

Niektóre telefony z Androidem mają wbudowane nagrywanie ekranu, którego możesz użyć do nagrania Live. Wystarczy, że je włączysz. Na przykład. Smartfony LG i Samsunga z Androidem 10 mają wbudowane nagrywanie ekranu. Znajdziesz je w menu szybkiego dostępu. Możliwe, że znajdziesz je dopiero na 2 lub 3 stronie.

Nagraj wideo na żywo na Instagramie na Androida

Dla innych telefonów wystarczy pobrać darmową aplikacje umożliwiającą nagrywanie ekranu z Google Play. Osobiście polecam AZ Screen Recorder. Jest prosty w użyciu i bardzo potężny. Gdy włączysz już nagrywanie, pojawi się przycisk pozwalający kontrolować aplikację jednocześnie nie będąc widocznym na nagraniu

Gdy zakończysz nagrywanie możesz wyciąć części, które nie mają znaczenia lub nie są ciekawe dzięki wbudowanym edytorze.

Aplikacja nie wymaga permisji administratora i nie ma znaków wodnych po wysłaniu filmu. Możesz użyć darmowej wersji z reklamami lub ulepszyć ją do wersji płatnej za $2.99. Oczywiście istnieją inne aplikacje do nagrywania ekranu których możesz używać za darmo.

Nagrywanie Live z Instagrama na iOS

Jeżeli twój iPhone lub iPad ma wersję iOS 11 lub wyższą możesz użyć wbudowanego nagrywana ekranu, aby nagrać live. Funkcję tę możesz znaleźć w menu szybkiego dostępu lub wejść w ustawienia > Centrum Zarządzania > Domyślne sterowanie > Nagrywanie Ekranu. Z tego miejsca możesz dodać nagrywanie Ekranu do Menu.

Nagrywanie ekranu iOS

Po wykonaniu tego, gdy ktoś rozpocznie Live możesz włączyć nagrywanie ekranu, aby zacząć go nagrywać. Pojawi się przycisk, który możesz nacisnąć, aby zakończyć nagrywanie, gdy Live się zakończy.

Pobierz Live filmy z Instagama Bezpośrednio bez Pobierania

Kiedy ktoś udostępni swój Live jako Instagram Story, jego obserwujący będą mogli wyświetlić film w zakładce Story. Nie możesz go wyświetlić, jeżeli zalogujesz się na Instagrama w przeglądarce.  

Możliwe, że znasz kilka metod na pobranie Story z Instagrama. Na przykład, możesz użyć Story Saver dla aplikacji Instagrama, aby pobrać Story na Androidzie. Niestety metody te nie działają dla Live filmów zapisanych jako Story.

Będziesz musiał więc wybrać inne podejście, aby pobrać swój film. Możesz skorzystać z kroków poniżej aby pobrać Live na twój komputer.

Krok 1. Zainstaluj rozszerzenie Google “IG Stories for Instagram”, pozwoli ci to na pobieranie Story z Instagrama bez żadnego problemu. Możesz skorzystać z innych rozszerzeń, jeżeli jesteś w stanie wyświetlać Live Story na twojej przeglądarce.

Krok 2. Po zainstalowaniu tego rozszerzenia odśwież stronę Instagrama i zobaczysz Live Story nad twoim Instagramem. Naciśnij na film, który chcesz pobrać.

pobierz wideo na żywo

Krok 3. W karcie przeglądarki możesz obejrzeć Live na twoim komputerze.

Dla macOS możesz nacisnąć przycisk “Pobierz”, będziesz musiał pobrać video i audio osobno. Użyj iMovie aby połączyć je w całość.

Dla Windowsa. Kiedy naciśniesz prawym przyciskiem na film zobaczysz wyszarzoną opcję “Zapisz jako”, możesz więc wybrać “Zbadaj”. Ewentualnie wystarczy nacisnąć F12 na Windowsie i “Opcje i polecenia” + I na macOS..

Krok 4. Gdy pojawi się okno z narzędziami Developera naciśnij “Sieć” i wybierz “Wszystkie”.  

Krok 5. Jeżeli nie pojawi się nic, odśwież stronę i upewnij się, że film jest włączony. Następnie sortuj wszystkie wyniki według rozmiaru. Zazwyczaj plik do pobrania filmu pojawi się na samej górze, chyba że video jest bardzo krótkie.

posortuj wszystkie wyniki

Krok 6. Naciśnij podwójnie na film z rozszerzeniem .mp4 aby otworzyć go w nowej karcie. Następnie możesz nacisnąć prawy przycisk myszy i wybrać “Zapisz film jako” aby pobrać Live na twój komputer.

Metoda ta może wydawać się lekko skomplikowana, ale działa za każdym razem. Poprzednio byłem w stanie użyć rozszerzenia “Chrome IG Story Pro: aby pobrać wszystkie Live filmy z Instagrama bezpośrednio, ale niestety zostało niedawno usunięte ze sklepu rozszerzeń. Być może jest to jedyna metoda na pobranie Live filmów na komputer. Dla telefonów możesz wypróbować sposób z nagrywaniem ekranu.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita - Get Free Instagram Followers & Likes without Following
  • Unlimited free Instagram followers, active and 100% real.
  • Totally free and authentic Instagram likes.
  • No password. No survey. Instant delivery.
GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following