Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Kup stałych obserwujących na Instagramie 2021: Sprawnie i Tanio!

Chcesz kupić stale obserwujących Followers? Szukasz miejsca gdzie można to zrobić? W artykule wymieniono najlepszą aplikację do kupowania prawdziwych obserwujących na Instagramie w 2021 roku.


Updated 2021-11-04 16:04:44 | by Calla

Czy kiedykolwiek wydałeś 100 USD lub więcej na zakup obserwujących na Instagramie? A potem, po kilku dniach, liczba obserwujących na Instagramie może i wzrosła, ale Twoje posty nie wzbudziły żadnego zaangażowania. To dlatego że w ogóle nie wyświetlasz się na stronie Eksploruj. Twoje konto na Instagramie jest tak samo nieaktywne, jak przed zakupem obserwujących na Instagramie. W większości przypadków głównym powodem tego jest to, że kupiłeś fałszywe konta obsługiwane przez skomputeryzowane roboty, a nie prawdziwych i aktywnych obserwujących na Instagramie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak kupować obserwujących na Instagramie bez spadku od prawdziwych użytkowników.

kupuj obserwujących na Instagramie

Title List

Czy zakup obserwujących jest ryzykowny lub nielegalny?

Z pewnością jest to legalne. W rzeczywistości kupowanie obserwujących dla dowolnego rodzaju mediów społecznościowych jest legalne, ponieważ jest to tylko strategia marketingu cyfrowego. Kupowanie obserwujących na Instagramie również jest legalne i zgodne z surowymi warunkami i zasadami Instagrama. Dlatego nie narusza warunków świadczenia usług firmy w żadnej formie ani kształcie.

Instagram zawiesi konta i posty za nielegalne działania, takie jak plagiat treści, problemy z prawami autorskimi, spam itp. Jeśli zdecydujesz się kupić i zwiększyć liczbę obserwujących na swoim koncie na Instagramie, możesz zachować spokój i pewność, ponieważ Twoje konto jest całkowicie bezpieczne. Musisz jednak upewnić się, że dostawcy sprzedają prawdziwych i aktywnych użytkowników, a nie fałszywe konta lub boty, które mogłyby poważnie zaszkodzić Twojemu kontu i Twojej reputacji.

Gdzie kupić stałych Obserwujących - Najlepszka aplikacja z prawdziwymi użytkownikami

Skoro jest to legalne, to gdzie kupić tanio obserwatorów na Instagramie? Jak kupić aktywnych obserwujących na Instagramie? Na rynku istnieje wielu usługodawców, którzy obiecują sprzedaż prawdziwych obserwujących na Instagramie, ale sprzedają tylko konta robotów. Nie martw się. Dzisiaj pokażę Ci narzędzie innej firmy - GetInsmartaGetInsitaGetInsita. Po pierwsze, krótko przedstawmy, dlaczego jest to najlepsza aplikacja do kupowania prawdziwych obserwujących na Instagramie w 2021 roku.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
  • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
  • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
  • Instant delivery and 24/7 customer support.
  • Bezpieczeństwo i prywatność gwarantowane 

GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest tworzony przez profesjonalny i doświadczony zespół, który ceni i chroni bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Działa na urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS, umożliwiając realny wzrost obserwujących i polubień na Instagramie w najlepszym systemie bezpieczeństwa.

  • Bez fejkowych obserwujących

Gwarantujemy, że nie wykorzystujemy fałszywych użytkowników  Instagrama generowanych przez zautomatyzowany system. Tylko prawdziwi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do naszego systemu, aby wykonywać zadania obserwowania lub polubienia. Ponieważ wszyscy użytkownicy są na pewno prawdziwymi i aktywnymi użytkownikami Instagrama, nie musisz się martwić, że Twoje konto na Instagramie zostanie zablokowane lub ukarane. Poza tym wszyscy zakupieni obserwatorzy na Instagramie i polubienia zostaną naturalnie rozłożone i wysłane w rozsądnym czasie.

  • Natychmiastowa dostawa

Jeśli opublikujesz w aplikacji zadania do zarabiania monet, wszystkie Twoje zadania zostaną wykonane w rozsądnym czasie. Ale pamiętaj, że nie od razu, ponieważ  duży wzrost liczby obserwujących w krótkim czasie jest niekorzystny.

  • Wsparcie 24/7

Mamy bardzo elastyczny zespół obsługi klienta. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności podczas pracy z GetInsmartaGetInsitaGetInsita, możesz się z nim w każdej chwili skontaktować, a wtedy otrzymasz odpowiedź na czas.

Sprawdź, jak kupować prawdziwych obserwujących na Instagramie za pomocą PayPal. Tutaj użyję wersji Android jako przykładu dla szybkiego wyjaśnienia.

Krok 1. Pobierz bezpłatnie aplikację GetInsmartaGetInsitaGetInsita, a następnie zainstaluj ją na swoich urządzeniach z systemem Android.

Jeśli masz urządzenie Apple, po prostu pobierz je bezpłatnie tutaj. Pozostałe kroki są podobne do wersji na Android.

Krok 2. Załóż darmowe konto za pomocą swojego adresu e-mail i zaloguj się. Następnie  otrzymasz monety, które można wykorzystać na zakup obserwujących na Instagramie od prawdziwych ludzi.

Krok 3. Kliknij ikonę Obserwujący u dołu ekranu i wybierz konto na Instagramie, które chcesz zwiększyć obserwujących. Istnieją dwa sposoby na zdobycie prawdziwych obserwujących na Instagramie bez weryfikacji przez człowieka, w tym Płacenie monetami i Płacenie pieniędzmi.

Na szczęście kupując obserwujących na Instagramie w aplikacji, otrzymasz również odpowiednie polubienia na Instagramie.

kupuj obserwujących na Instagramie za pieniądze

Dlaczego kupowanie fałszywych obserwujących na Instagramie jest niebezpieczne?

Dlaczego większość ludzi decyduje się na zakup obserwujących na Instagramie? Ogólnie rzecz biorąc, influencerowie chcą poprawić statystyki swojego konta, aby przyciągnąć więcej reklamodawców, podczas gdy marki chcą być bardziej popularne i budować społeczny dowód, aby zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie. Jednak kupowanie niskiej jakości fałszywych obserwujących na Instagramie jest ryzykowna. Na szczególną uwagę zasługują dwa niebezpieczeństwa.

1.Nowy algorytm Instagrama będzie karał konta z fałszywymi obserwującymi

Algorytm Instagrama może określić, czy posty pojawią się na osi czasu Twoich obserwujących i czy Twoje treści będą wyświetlane w zakładce odkrywania. Jednym z kluczowych wskaźników oceny postów na Instagramie jest zaangażowanie. Jednak Instagram analizuje również stosunek Twoich obserwujących do zaangażowania. Jeśli współczynnik jest zbyt niski, Twoje treści mają mniejsze szanse na dotarcie do docelowych odbiorców.

ogromni prawdziwi obserwatorzy

Algorytm jest bardzo skuteczny w wykrywaniu kont o niskim zaangażowaniu, ale dużej liczbie obserwujących. Ewoluował do tego stopnia, że automatycznie czyści obserwujących generowanych przez programy i zmniejsza widoczność postów w kanale obserwujących. Dlatego kupowanie fałszywych obserwujących na Instagramie jest jak wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie tylko nie robią nic dobrego dla Twojej marki, ale mogą na stałe wpłynąć negatywnie na funkcjonowanie konta jeżeli się ich nie usunie.

2. Fejkowi obserwujący obniżają prawdopodobność współpracy z infuencerami

Reklamodawcy i marki zazwyczaj chcą budować relacje z influencerami, aby zwiększyć swój wpływ na markę, ale jest to mało prawdopodobna możliwość dla influencerów, którzy próbują zwiększyć liczbę obserwujących poprzez nieaktywnych fałszywych obserwujących. Kiedy marki sprawdzą  stosunek obserwujących do zaangażowania, zdadzą sobie sprawę, że influencer  tylko zwiększa statystyki, kupując fejkowych obserwujących . Kiedy widzisz konto influencera z setkami tysiącami obserwujących, ale mające mniej niż 1% współczynnika zaangażowania,  jest to czerwona flaga dla reklamodawców i marek, że obserwujący nie są prawdziwi ani aktywni.

Podsumowując:

Kiedy zdobędziesz aktywnych obserwujących na Instagramie, możesz budować świadomość marki, zwiększyć zaangażowanie i uzyskać dowód społeczny. Aby osiągnąć wysoki wskaźnik zaangażowania na swoim Instagramie, musisz kupować obserwujących na Instagramie od prawdziwych użytkowników, a nie obserwujących generowanych maszynowo,nie zostawiających polubień lub komentarzy.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following