Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Instagram Ukrywa Polubienia w 2021 Roku: Wszystko Co Musisz Wiedzieć

Instagram nadal testuje możliwość ukrywania całkowitej liczby polubień i odsłon filmików dla ludzi na całym świecie. W tym artykule przedstawimy wszystkie najważniejsze informacje na temat ukrywania polubień przez Instagrama.


Updated 2022-01-20 02:10:08 | by Mike

Pod koniec ubiegłego roku, na całym świecie Instagram rozpoczął testy liczenia prywatnych lajków. Jeśli tak się złożyło, że testy objęły właśnie ciebie, nie będziesz w stanie zobaczyć pełnej liczby polubień i odsłon postów w swoich statystykach, poza swoimi własnymi.

Jak zatem zobaczyć ukryte polubienia jeśli jesteś objęty testami? Dlaczego Instagram ukrywa liczebność lajków? Jak to wpłynie na ciebie? Tutaj masz wszystko, co musisz wiedzieć. 

Dlaczego Instagram Ukrywa Polubienia?

18 lipca 2019 niektórzy użytkownicy Instagrama, włączając swoje konto w aplikacji, dostrzegli pewne różnice w tej jakże popularnej platformie mediów społecznościowych. Liczba lajków, która zazwyczaj jest pokazywana przy danym poście użytkownika, nie była widoczna. To wtedy Instagram rozpoczął testy ukrywania polubień, aby zmniejszyć proces rywalizacji na lajki na swojej platformie. 

Instagram mówi, że powodem takiej aktualizacji i testów było zachęcenie użytkowników do większej interakcji w ramach aplikacji, a nie tylko ograniczanie się do lajkowania. Instagram, będący własnością Facebooka, zdradził, że użytkownicy w siedmiu krajach nie mogli zobaczyć jakie polubienia otrzymali inni użytkownicy i jak mocno dany filmik na czyimś profilu był oglądany.

W listopadzie, CEO Instagrama Adam Mosseri ogłosił, że ta platforma z rodziny mediów społecznościowych rozpoczęła ukrywanie liczby polubień przy postach. Mosseri dodał, że ten ruch ma na celu poprawić emocjonalne i psychiczne zdrowie użytkowników Instagrama.

Instagram ukrywa liczebność lajków

Ostrzeżenie: W celu zmniejszenia rywalizacji na lajki na Instagramie, platforma podjęła próbę przetestowania możliwości ukrywania licznika polubień. Jeśli więc nadal chcesz otrzymywać coraz więcej lajków, aby uniknąć tej kłopotliwej sytuacji, koniecznie jest abyś zaczął zdobywać coraz więcej obserwujących na Instagramie już od teraz. W ten sposób na pewno zyskasz nowe polubienia na swoim koncie instagramowym. 

Ale jeśli chcesz po prostu tylko wiedzieć wszystkie ukryte polubienia na Instagramie, przeczytaj te poniższe informacje.

Co To Oznacza Dla Ciebie?

Od teraz lajki będą zupełnie prywatne, ale nadal możesz widzieć ile polubień zebrał opublikowany przez ciebie post i sam dobrze wiesz, że lubisz to uczucie.

Posty na Instagramie są powiązane z oczekiwaniem, że polubienia zarówno ze strony przyjaciół, jak i nieznajomych pojawią się natychmiast, gdy ktoś kliknie „lubię”. Jednakże, kiedy jesteś obiektem testów, widzisz tylko zdjęcia i filmiki, które publikujesz, aby stworzyć swój feed. 

Ważne jest, abyś wiedział, że wszystkie te polubienia nie znikną całkowicie, ale będą po prostu ukryte dla twoich obserwujących, aczkolwiek niektórzy użytkownicy nadal będą w stanie dzielić się nimi oraz ich liczbą, wystarczy tylko kilka dodatkowych kroków. Użytkownicy nadal widzą bowiem całkowitą liczbę lajków przy swoich postach, tak samo jak liczbę lajków, którą otrzymali pod tym konkretnym postem – ale ich obserwujących nigdy się tego nie dowiedzą.

Testy zostały rozprzestrzenione na całym świecie, włączając w to Indie, i tym samym sprawiają one, że ludzie nie widzą dokładnego wkładu w polubienia klikane przez innych ludzi. W ostatnich miesiącach Instagram ukrywa liczbę lajków zarówno ze strony przyjaciół, jak i rodziny.

Najważniejszą rzeczą, której próbuję się nauczyć jest to, w jaki sposób cała sytuacja wpływa na ludzkie uczucia i to, że prawdopodobnie wpłynie na fakt, czy ludzie będą interesować się moimi postami czy nie. Zarząd platformy ma nadzieję, że więcej ludzi będzie publikować jeszcze bardziej regularnie dokładnie to, co chciałaby, bez zamartwiania się czy treści przez nich publikowane spodobają się lub czy znajdą się w gronie popularnych postów. Tym samym mnie podoba się to trochę mniej. Przez przywrócenie możliwości postowania tego, co ci się podoba bez negatywnego wpływu na wartość widocznego zaangażowania publiki, Instagram zmienia sposób w jaki użytkownicy widzą lajki. Będę więc trochę więcej postował, ale prawdopodobnie będzie miało to na mnie jakiś wpływ z uwagi na fakt, że ludzie nie będą angażować się w moje posty tak mocno, jakbym oczekiwał. 

W Jaki Sposób Zobaczyć Ukryte Polubienia na Instagramie? 

Nadal będziesz mógł zobaczyć ile polubień otrzymały wszystkie twoje posty instagramowe, nawet jeśli twoi obserwujący nie mogą. Nadal możesz widzieć ile łącznie polubień ma twój post oraz ile wygenerował odwiedzin – ale twoi obserwujący nie będą tego wiedzieć. Nadal jest jednak sposób na to, aby stwierdzić jak efektywne są twoje posty, nie patrząc przez pryzmat liczby lajków.

Instagram Ukrywa Polubienia

Jeśli nie jesteś naprawdę zajęty, możesz oczywiście ręcznie liczyć wszystkie swoje polubienia i odsłony, które otrzymujesz od swoich znajomych. Każdy może kliknąć na treść innego użytkownika, aby zobaczyć kto dokładnie polubił dany post, ale nie ma żadnego sposobu aby zmierzyć lajki, ponieważ dokładna ich liczba jest prywatna i tylko dany użytkownik ją zna. Według globalnego testu Instagrama, w który zostało włączonych ponad 1,5 miliona użytkowników w Stanach Zjednoczonych, nie ma żadnej różnicy w tym, ile lajków dany post otrzymał.

Po zakończeniu testu, Instagram planuje usunąć całkowitą liczbę lajków przy zdjęciach oraz filmikach, które pojawiają się w głównym oknie lub w bezpośrednim odnośniku do twojego profilu. Trzeba jednak zauważyć, że to nie dotyczy twoich własnych postów. Nadal masz opcję widzieć ile ludzi jest zaangażowanych w treść, którą dzielisz się na swoim profilu. Na czas trwania testów, zdjęcia i filmiki są dodawane do twojego łącznego feedu – nie możesz ich obejrzeć oddzielnie.

Tylko jedynie użytkownicy twojego konta mogą zobaczyć polubienia, które zgromadziły na Instagramie twoje posty, ale niestety nie widać już dokładnej liczby ludzi, którzy polubili twój post. Pokażą ci jedynie tylko kilka imion osób, które polubiły twoje zdjęcie, ale niestety nie ich całkowitą liczbę.

Wskazówka Bonusowa: Jak Zebrać Więcej Polubień na Instagramie

Nawet jeśli jesteś objęty testem, inni ludzi nadal mogą policzyć ile polubień twoje posty zgromadziły, więc istotą sprawy jest posiadać coraz więcej lajków. Jeśli więc nie masz dużo obserwujących na Instagramie, najlepszą opcją na zdobycie większej liczby polubień jest skorzystanie z pomocnego narzędzia jakim jest InsBottleGetInsitaGetInsita. Pozwoli ci ono przyciągnąć wiele darmowych lajków i obserwujących na Instagramie. 

Nie musisz wpisywać hasła do swojego konta na Instagramie, gdyż wystarczy tylko nazwa użytkownika, więc nie musisz obawiać się, że twoje konto zostanie zdezaktywowane z powodu używania aplikacji. Jak to działa? InsBottleGetInsitaGetInsita funkcjonuje w oparciu o platformę bezpieczeństwa, która gromadzi użytkowników Instagrama w jednym miejscu, aby pomagali sobie wzajemnie w procesie rozwijania liczby polubień i obserwujących na Instagramie. 

GetInsta Zdobywa Polubienia

Każdy może otrzymać darmowe monety tylko dlatego, że zarejestruje się i ściągnie aplikację. Oczywiście, więcej monet otrzymasz gdy udostępnisz InsBottleGetInsitaGetInsita swoim znajomym. Dzięki tym monetom, dostaniesz bardzo dużo polubień za darmo bez podawania hasła przy każdym kolejnym postowaniu zdjęcia. InsBottleGetInsitaGetInsita jest naprawdę za darmo, a co więcej gwarantuje wysoką jakość obserwujących oraz lajków. Wszystkie polubienia i obserwujący, których gromadzisz, są aktywnymi i prawdziwymi użytkownikami Instagrama. Dzięki temu liczba obserwujących rośnie naturalnie, a gdy rośnie liczba obserwujących, jednocześnie rośnie także liczba polubień.

Możesz zarobić więcej monet poprzez lajkowanie postów innych użytkowników oraz obserwowanie innych przez aplikację InsBottleGetInsitaGetInsita, dzięki czemu będziesz miał nielimitowane polubienia na Instagramie za darmo. A jeśli masz budżet, możesz kupić obserwujących wysokiej jakości na Instagramie tylko dzięki aplikacji InsBottleGetInsitaGetInsita, dzięki czemu twoje posty będą bardziej widoczne i na pewno przyciągną więcej lajków w sposób naturalny. 


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following