Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Jak zobaczyć, kto stalkuje Twój Instagram za darmo z Instagram Stalker App?

Jak zobaczyć, kto prześladuje Cię na Instagramie za darmo? Skorzystaj z darmowej aplikacji Instagram stalker, aby zobaczyć, kto prześladuje Cię na Instagramie i sprawdzić Instagram stalkerów za darmo online.


Updated 2022-01-20 02:10:08 | by Cassie

Czy chcesz wiedzieć, kto prześladuje mojego Instagrama za darmo, kto jest twoim IG stalkerem, kto śledzi i unfollows ciebie, kto jest tajnym wielbicielem ciebie, a kto widzi twój profil i historie bez pozostawiania śladów? Cóż, Instagram nie może pomóc Ci znaleźć odpowiedzi, ale darmowa aplikacja Instagram stalker może. Ten fragment zbiera 5 przydatnych najlepszych aplikacji Instagram stalker bezpłatnie i 2 witryny Insta stalker /viewer, aby pomóc Ci uzyskać wgląd w "Kto prześladuje mój Instagram online za darmo?".

Okładka aplikacji Stalker na Instagramie


Tak długo, jak uruchamiasz te aplikacje na swoim telefonie, są słowa "nigdy nie mówimy twojego logu info lub hasła" i tym podobne. Więc zdecydowanie możesz im zaufać i użyć tych aplikacji sprawdzających Instagram stalker, aby rozwiązać problem: Jak zobaczyć, kto prześladuje twój Instagram za darmo?

Dlaczego potrzebujesz najlepszej aplikacji Instagram Stalker, aby zobaczyć, kto przegląda Twój Instagram za darmo?

Instagram przywiązuje dużą wagę do prywatności każdego użytkownika, dlatego nie ma możliwości sprawdzenia, kto oglądał Twoje konto na Instagramie. Ale każdy ma w sobie ciekawość. Czy nie chcesz wiedzieć, kto stalkował twoje konto na Instagramie? Nie chcesz wiedzieć, kto oglądał twój profil i historie potajemnie? Czy nie chcesz wiedzieć, kto jest twoim wielbicielem? Tak, chcesz, jak zdecydujesz się przeczytać ten artykuł.

Musisz wiedzieć, Instagram aplikacje stalker nie są środki, aby ujawnić swój sekret. To jest dla Twojej ciekawości szczególnie. Najlepszą częścią Instagram stalking app jest to, że można korzystać z tych aplikacji, aby zobaczyć, kto stalks swój Instagram darmo, sprawdzając, kto widzi swój profil i historie. W tym względzie, użytkownicy są udostępniane do kopania do ukrytych prawdziwych uczuć i rzeczywistych warunków innych. Powiedzmy, musisz mieć wielu przyjaciół na liście zwolenników, można użyć Instagram stalker app, aby zobaczyć, kto widzi swój Instagram darmo, i vice versa, zobacz historie innych, posty bez pozostawiania śladów.

Następna część jest o 5 najlepszych Instagram stalker aplikacje, aby zobaczyć, kto widzi swój Instagram darmo, wszystkie bezpieczne w użyciu, i nigdy nie log prywatne informacje. Nie możesz się doczekać, aby użyć aplikacji Instagram stalking, aby sprawdzić Ig stalkerów darmo i poznać swoich tajnych zwolenników Insta? Zaczynajmy!

 

#1 Profil Plus - Dokładny Instagram Stalker App [Android & iOS]

Jak zobaczyć, kto prześladuje Twój Instagram za darmo? Profile Plus jest gotowy do podjęcia analizy swoich kont mediów społecznościowych szybko. Z nim, można sprawdzić Instagram stalkers darmo, śledzenie tych, którzy idą za tobą, unfollow ciebie, i tych, którzy nie śledzą z powrotem. Inne szczegółowe informacje, w tym kto blokuje swoje konto, kto nie śledzi cię z powrotem jest również dostępna, aby pokazać w aplikacji. Możesz wiedzieć, kto oglądał Twój profil ostatnio. Zarządzaj prośbą o naśladowcę, przeglądaj i zapisuj historie z Instagrama, przypinaj ulubione konta... Więcej funkcji czeka na Ciebie do wykorzystania. Szczegółowy raport na temat swojego konta Instagram można uzyskać w dowolnym momencie.

Aplikacja Instagram Stalker na Androida i iOS - Profil Plus

Profil Plus jest dokładny analizator app do analizy swojego profilu. Pozwala na uzyskanie raportów w aplikacji i gwarantuje pomoc w osiągnięciu sukcesu, aby każdy follow był wartościowy i osiągnąć swój cel.

Właściwości Profile Plus:

 1. Śledzenie followersów i unfollowers.

 2. Sprawdź użytkowników, którzy oglądali Twój profil, którzy zablokowali Twoje konto.

 3. Przeglądanie i zapisywanie historii i postów.

 4. Wyświetlanie statystyk dla dowolnego profilu.

 5. Przypnij profile, które Cię interesują i stwórz własną oś czasu.

Wielkie Zawiadomienie: Po wiedząc, kto jest twój prawdziwy Insta stalkerów z bezpłatnym Instagram stalker app. Instagram zwolenników app może również zrobić ci przysługę, InsBottleGetInsitaGetInsita, to może pomóc hack 10k Instagram zwolenników darmo automatycznie i szybko bez hasła i ankiety. Rozszerzenie docelowej publiczności, zwiększenie zaangażowania i rozpoczęcie działalności gospodarczej, itp. Mimo, że oferuje darmowe Instagram zwolenników, ta aplikacja pozwala również kupić wysokiej jakości Instagram zwolenników, co jest szybsze i bardziej wydajne.

#2 InReports - Najlepsza Ig Stalker & Analyzer App [Android & iOS]

InReports jest czymś więcej niż tylko prostą aplikacją Instagram Stalker. Definiuje się jako zwolennik i analizator historii dla Instagram. Na pierwszej stronie, to pokazuje podstawowe informacje o swoim koncie Instagram: zwolenników, następujące, posty, lubi, komentarze, filmy, nowych zwolenników, a inne szczegółowe informacje: widzów profilu i Insta stalkerów dla swoich historii. Jeśli chcesz oglądać historie ukryte, to Instagram stalking app może Ci pomóc. Na drugiej stronie, to pokazuje historie ukryte i aktywnych i ostatnich opowieści.


Jeśli interesuje Cię zdjęcie profilowe, posty i filmy danego użytkownika, możesz je pobrać za pomocą aplikacji InReports. Na czwartej stronie, pokazuje wgląd zwolenników: top post lubiących, top widzów historii i zwolenników duchów. Wszystkie funkcje mogą być używane za darmo, z wyjątkiem 2 ważnych funkcji: widzowie profilu i historia stalkers.

 Najlepsza aplikacja Instagram Stalker na Androida i iOS - InReports

Właściwości Profile Plus:

 1. Aplikacja do sprawdzania, kto ogląda Twój Instagram za darmo.

 2. Wiedz, kto ogląda Twoje historie, ale nie Twoich followersów.

 3. Zobacz wgląd naśladowców: nowi naśladowcy, naśladowcy-duchy, zagubieni naśladowcy...

 4. Oglądaj potajemnie Instagram stories.

 5. Pobieranie postów, zdjęć profilowych i filmów.

 6. Pokaż najlepszy czas dzielenia w zależności od aktywności.

#3 FindMyStalker - Bezpieczny Instagram Stalker App [Android]

Jeśli szukasz aplikacji Instagram stalker, aby zobaczyć, kto prześladuje twój Instagram za darmo, wykopać, kto oglądał twoje konto i pokazać swoje zdjęcia, FindMyStalker powie ci, jak zobaczyć, kto prześladuje twój Instagram za darmo. Twierdzi, że jest to najbardziej wiarygodne i dokładne wyniki analizy Instagram.

Z tego Instagram stalking app, można dowiedzieć się swoje Insta stalkers darmo. Pokazuje, kto jest twoim przyjacielem, tajnym wielbicielem i podstępnymi naśladowcami. Insta stalker, który oglądał swój profil lub zdjęcie można zobaczyć wyraźnie, jak również. Zostaniesz natychmiast powiadomiony, gdy IG stalkers odwiedził swój profil. Jest to również Instagram śledzenia aplikacji. Ten Instagram stalking app pokazuje wgląd w swoich zwolenników: lista zwolenników duchów, lista nieaktywnych zwolenników. Będziesz wiedział, kto zablokował lub przestał podążać za tobą.

Bezpieczna aplikacja Instagram Stalker na Androida - FindMyStalker

Interesuje Cię, jak sprawdzić, kto prześladuje Twojego Instagrama za darmo?

Czy chcesz wiedzieć, kto odwiedził Twój profil?

Chcesz się dowiedzieć, kto za Tobą przemawia?

FindMyStalker jest taką aplikacją, aby zobaczyć, kto przegląda Twój Instagram za darmo. Ma darmową wersję dostępną przez cały czas. Jeśli chcesz korzystać z większej ilości funkcji w aplikacji, zakup FindMyStalker w wersji Premium za 2,99$/tydzień. Płatności zostaną pobrane na Twoje konto Google po zatwierdzeniu zakupu.

Właściwości FindMyStalker:

Instagram Profile stalkers - Zobacz, kto zajrzał na Twój profil, kto sprawdził Twoje zdjęcie potajemnie, a kto jest Twoimi fanami, przyjaciółmi i podstępnymi followersami.

Analiza profilu - Pokaż analizę zdjęć i wideo, w tym najmniej lubiane zdjęcie i wideo, najbardziej i najmniej komentowane zdjęcie i wideo.

#4 Analizator followersów dla Instagrama - Darmowa aplikacja Instagram Stalker [Android]

Chcesz wiedzieć, "kto prześladuje mój Instagram za darmo?", Follower Analyzer dla Instagram może być podjęta jako Instagram śledzenia aplikacji, jak również powiedzieć, kto jest twój top liker i komentator. Oferuje on wgląd w swój profil: zwolennicy zyskujesz i tracisz, liczba przyjaciół, fanów i non-follow z powrotem użytkowników. Poza tym, pokazuje kto najbardziej lubi i komentuje Twoje posty. Interesują Cię dane z kont Twoich znajomych? Możesz przeanalizować ich konta i odkryć tajemnice sukcesu na Instagramie dzięki darmowej aplikacji Instagram Stalkers.

.

Bezpłatna aplikacja Instagram Stalker - Analizator obserwujących na Instagramie

Cechy analizatora followersów na Instagramie:

 1. Stalk ostatnich zwolenników i unfollowers.

 2. Zobacz swoje najczęściej oglądane wideo.

 3. Zobacz osoby, które są często oznaczane w Twoim poście.

 4. Wyszukaj stanowiska w pobliżu swojej lokalizacji.

 5. Analizuj konta innych osób.

#5 Raporty o stalkerach - Najlepsza aplikacja do sprawdzania Instagram Stalker [Android]

Stalker Reports wykrywa i wysyła powiadomienia natychmiast, gdy ktoś widzi twój profil, blokuje cię i unfollow cię na Instagramie. Daje wgląd w swoich zwolenników i śledzi zwolenników rosnących lub malejących. Ig stalkerów można odkryć za pomocą aplikacji Instagram stalk check. Następnie można wiedzieć, kto jest twój profil odwiedzających, którzy są twoje tajne podziwia, i którzy są twoi fani. Jeśli chcesz pobrać profil innego użytkownika, Stalker Reports pomoże Ci uzyskać go natychmiast.

Aplikacja Instagram Stalker Check na Androida - Raporty Stalkera

Właściwości Stalker Reports:

 1. Stalk gości profilu łatwo.

 2. Pokaż analizę followersów.

 3. Pobierz profile Instagram.

 4. Dowiedz się, kto jest Twoim sekretnym wielbicielem, a kto Cię blokuje.

6. Ingramer - Darmowa przeglądarka Instagrama online

Co zrobić, jeśli chcesz być stalkerem Ig i anonimowo przeglądać posty, historie lub podkreślenia innego konta? Jeśli jesteś zaznajomiony z Instagramem, wiedziałbyś, że tak długo, jak oglądasz treści Instagrama z kontem, musi istnieć zapis. Więc jak działać jako Insta stalkerów darmo? Te online Instagram stalkerów / widzów narzędzia pracy! Tutaj wybieramy 2 najbardziej przydatne, aby pomóc Ci zobaczyć czyjeś posty Instagram, historie, IGTV, lub podkreśleń anonimowo.

Okładka Ingramer Secret Viewer

Odwiedź oficjalną stronę Ingramer, a przekonasz się, że jest to wielofunkcyjna strona internetowa, na której możesz uzyskać wiele darmowych narzędzi i usług, w tym Instagram viewer i Instagram Stories Viewer. Te 2 narzędzia można uznać za stalkera Insta, innymi słowy, prywatną przeglądarkę, która pozwala zobaczyć zawartość IG innych bez logowania. Różnica polega na tym, że ten pierwszy pozwala na przeglądanie postów Instagrama, a ten drugi na przeglądanie postów Instagrama, nawet jeśli jesteś zablokowany przez użytkownika. Jeśli chcesz je pobrać, przejdź do narzędzia Downloader, aby zapisać wszystko, co chcesz. Co musisz zrobić, to wprowadzić ich nazwę użytkownika w polu wyszukiwania i kliknij przycisk wyszukiwania, możesz cieszyć się treścią, którą chcesz zobaczyć.

Cechy programu Ingramer (Inflact):

 1. Anonimowo oglądaj historie z Instagrama.

 2. Monitorowanie do 100 profili.

 3. Zapisuj i pobieraj historie z Instagrama, aby oglądać je później.

7. Instalkr - Darmowy Instagram Stalker & Viewer

Insta-Stalker twierdzi, że jest najlepszym Instagram Story viewer i Insta Stories Stalker & Viewer. to pozwala spróbować usługi online, aby zobaczyć innych ludzi lubi, komentarze, posty, historie anonimowo, nawet jeśli zostały one usunięte. Nikt nie będzie wiedział, że je oglądał, jak szukać ich treści bez żadnej rejestracji konta IG. Jesteś po prostu zobowiązany do wprowadzenia nazwy użytkownika Instagram. Co ważniejsze, masz szansę uzyskać raport z czyjegoś profilu i dokonać dokładnego badania, które jest pomocne dla Twojej firmy.

Okładka aplikacji Instalkr Instagram Stalking

Właściwości Instalkr:

Anonimowo oglądaj historie na Instagramie, profile

Monitorowanie nowych subskrypcji, komentarzy i polubień konta na Instagramie

Otrzymuj codzienne raporty o zmianach na Twoim docelowym koncie na Instagramie

Podsumowanie

Kto próbuje potajemnie obejrzeć moją historię? Kto jest moim sekretnym wielbicielem? Jak zobaczyć, kto prześladuje twój Instagram za darmo? Jeśli jesteś ciekawy, spróbuj jednego z 7 najlepszych darmowych aplikacji Instagram stalker, stalker anayzers, i online Instagram narzędzia przeglądarki, aby ujawnić odpowiedź. Wiedząc, kto jest twoimi tajnymi wielbicielami!

GetInsitaInsbottleGetInsita - Get Free Instagram Followers & Likes without Following
 • Unlimited free Instagram followers, active and 100% real.
 • Totally free and authentic Instagram likes.
 • No password. No survey. Instant delivery.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following