Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Jak Zdobyć Miliony Darmowych Polubień i Wyświetleń Instagram Reels w 2021

Instagram Reels to nowy świat pełen możliwości, aby zostać sławnym. Dzięki tej stronie otrzymasz miliony wyświetleń za darmo.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Calla

Instagram Reels jest nowym dodatkiem do Instagrama opisywanym jako sposób na tworzenie i odkrywanie krótkich, ciekawych filmów na Instagramie. Funkcja ta pozwala na wiele nowych możliwości dla użytkowników Instagrama takich jak ty, ponieważ powstała dopiero dwa miesiące temu! Dzięki tej stronie będzie dla ciebie bardzo pomocna i w pełni wykorzystasz Instagram Reels zdobywając miliony darmowych wyświetleń i polubień.

Uzyskaj miliony wyświetleń i polubień na Instagramie

Instagram Reels Poradnik: Czym jest Instagram Reels i jak go użyć?

Instagram Reels znajdziecie w aplikacji Instagrama i może zostać nagrane jak zwyczajne Story. W odróżnieniu do story jednak, Reels ma ograniczenie 30 sekund filmu a interaktywna ankieta nie będzie dostępna. Dodatkowo Instagram oferuje możliwość używania muzyki i efektów, aby upiększyć twój film. Oto jak go użyć.

Krok 1. Otwórz kamerę na Instagramie poprzez przesunięcie palcem do lewej strony w aplikacji. 

Krok 2. Wybierz Instagram Reels obok story.

Krok 3. Stwórz swój własny Reels.

Jak korzystać z rolek Instagrama

Używanie Reels jest stosunkowo łatwe, problemem jest wyróżnienie się i zdobycie wyświetleń. Dzięki reszcie artykułu poznasz trzy sprawdzone sposoby na promowanie twoich Reels i zdobycie ogromnych ilości polubień i wyświetleń.

4 Praktyczne Metody na Zwiększenie Wyświetleń Twoich Instagram Reels za Darmo

3 metody możliwe do wykonania na smartfonie nie kosztujące cię niczego. Możesz wypróbować wszystkie.

Edytuj Okładka, Muzykę i filtry

Odpowiednio dobrane okładka, muzyka i filtry są bardzo ważne, jeżeli chcesz zdobyć wiele wyświetleń. Okładka Reelsów nie może być losowym momentem twojego filmu, najlepiej pasuje edytowane zdjęcie z informacyjnym tekstem. Muzyka może zostać wybrana z biblioteki muzyki oferowanej przez Instagrama lub innego autoryzowanego źródła. Używaj filtrów, aby optymalizować twoje Reels i sprawić, że będą o wiele bardziej atrakcyjne.

Udostępniaj Reelsy w Kategorii Explore

Udostępnianie Reelsów w “Explore” daje możliwość znalezienia ich przez nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej o tobie nie słyszeli. Wyświetlenia i polubienia zaczną pojawiać się z czasem. Reelsy będą pojawiać się również na twoim profilu wraz z postami. Wszystko co musisz zrobić to wybranie opcji “Udostępnij” tak jak na zdjęciu poniżej.

Zwiększ liczbę wyświetleń i polubień na kołowrotkach na Instagramie

Najbardziej Efektywny Sposób: Powiększ Społeczność Obserwujących aby Otrzymać Darmowe Wyświetlenia Reelsów

Jak zwiększyć wyświetlenia Reels? Trzeba zrozumieć, że więcej obserwujących na Instagramie przyniesie ci więcej wyświetleń Reels. Oto, dlaczego powiększanie twojej społeczności obserwujących przyniesie ci więcej wyświetleń. 

Oto aplikacja, która pozwoli ci zrobić to za darmo. Nazywa się GetInsmartaGetInsitaGetInsita, jest najlepszą aplikacją dla zdobywania polubień i wyświetleń na Instagramie. Można pobrać ją na PC, Androidzie i iOS. Tysiące darmowych obserwujących na GetInsmartaGetInsitaGetInsita byłoby gotowych na oglądanie twoich Reels, ponieważ wszyscy obserwujący z aplikacji to prawdziwi i aktywni użytkownicy Instagrama.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
  • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
  • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
  • Instant delivery and 24/7 customer support.

Możesz użyć tej aplikacji, aby automatycznie uzyskać polubienia w taki sposób:

Krok 1. Pobierz GetInsmartaGetInsitaGetInsita mod APK i zainstaluj go.

Krok 2. Uruchom aplikację i dodaj nazwę użytkownika Instagram.

Krok 3. Od razu zdobądź darmowych obserwujących

Zwiększ liczbę wyświetleń i polubień na Instagramie - zdobądź więcej obserwujących

GetInsmartaGetInsitaGetInsita zapewnia darmowych obserwujących i polubienia dzięki swojemu unikalnemu sposobowi “Instagram follow train”. Możesz obserwować konto Instagram lub lubić polubić posty które cię interesują, aby zdobyć ich wirtualne monety. Monety te mogą zostać użyte, aby kupić darmowych obserwujących i polubienia. 

Oczywiście monety możesz zdobyć również poprzez aktywności wewnątrz aplikacji np. szczęśliwy los, szczęśliwe pudełko, dzienna nagroda, itd. Wymagają one zaledwie kilku kliknięć. Zhakuj obserwujących na Instagramie bez potrzeby obserwowania innych kont dzięki GetInsmartaGetInsitaGetInsita.

Jeżeli masz pytania typu “dlaczego nie mogę znaleźć Instagram Reels?” lub “Z jakiego powodu nie mogę używać Instagram Reels?”. Instagram jeszcze nie wprowadził Reels dla wszystkich użytkowników. Jeżeli więc nie możesz ich używać lub obserwować zacznij zdobywać obserwujących poprzez GetInsmartaGetInsitaGetInsita i ciesz się ich wspaniałymi usługami.

Przyciągnij widzów w ciągu kilku pierwszych sekund

Ponieważ bębny Instagram pozwalają tylko na publikowanie filmów krótszych niż 30 sekund, lepiej jest przejść do rzeczy na początku. Używając tekstu, uroczych lub uderzających naklejek, interesująca muzyka w tle to dobre pomysły.

Nie ma sensu tłumaczyć się w sposobie mówienia przed kamerami. Widzowie chcą zobaczyć żywe i bezpośrednie filmy w nie więcej niż 30 sekund. Czas oglądania jest kluczowym punktem, w jaki sposób uzyskać więcej wyświetleń na rolkach. Gdy będziesz mieć dłuższy czas oglądania, Twoje filmy będą miały szansę zyskać popularność i być oglądane przez coraz więcej osób.

Zakończenie

Oto wszystkie informacje odnośnie Instagram Reels i jak zdobyć więcej wyświetleń. Dzięki tej nowej funkcji potencjalnie możesz sprawić, że twoje konto stanie się bardziej rozpoznawalne wystarczy, że wypróbujesz 3 metody podane powyżej. Dodatkowo warto ponownie wspomnieć o GetInsmartaGetInsitaGetInsita które gotowe jest pomóc ci poprzez zwiększenie ilości twoich obserwujących i polubień za darmo. Bez wahania pobierz GetInsmartaGetInsitaGetInsita już teraz.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita - Get Free Instagram Followers & Likes without Following
  • Unlimited free Instagram followers, active and 100% real.
  • Totally free and authentic Instagram likes.
  • No password. No survey. Instant delivery.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following