Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

6 Najlepszych Aplikacji Zwiększających Liczbę Obserwujących na Instagramie w 2021 [NIEOGRANICZONA Liczba Obserwujących i Zawsze BEZPŁATNIE]

Czy istnieje bezpłatna i bezpieczna aplikacja zwiększająca liczbę obserwujących na Instagramie? Sprawdź 6 najlepszych aplikacji zwiększających liczbę obserwujących na Instagramie w 2021, aby nieograniczenie zwiększyć liczbę odbiorców na zawsze bezpłatnie!


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Wen

Dlaczego zwiększenie liczby obserwujących na Instagramie jest ważne? Wszyscy użytkownicy, którzy chcą zarabiać na Instagramie lub być widoczni, muszą szybko zwiększyć liczbę obserwujących oraz świadomość własnej marki. Aby pozostać konkurencyjnym, musisz bezustannie tworzyć atrakcyjną treść, ale nawet z najlepszą treścią ciężko jest nagle zdobyć 1,000 obserwujących, chyba że jesteś bardzo słynną gwiazdą.  Jak zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie do 10K szybko i bezpłatnie w tak intensywnych zawodach? W przypadku wielu twórców, największą stratą czasu jest proces budowania odbiorców. Nawet jeśli doba ma 24 godziny, nie możesz spędzać olbrzymiej ilości czasu n a Instagramie, ponieważ posiadasz prawdopodobnie rodzinę, dzieci, ale także inną karierę. Wtedy, okazuje się przydatna najlepsza aplikacja zwiększająca liczbę odbiorców na Instagramie.

Aplikacja Zwiększająca Liczbę Odbiorców na Instagramie

Tabela Porównująca 6 Najlepszych Aplikacji Zwiększających Liczbę Odbiorców Na Instagramie

Przy tak urozmaiconym wyborze na rynku, jeśli martwisz się ile będzie kosztować aplikacja lub nawet nie wiesz jakiemu urządzeniu zaaufać, 6 najlepszych zawartych w tym artykule aplikacji zwiększających liczbę obserwujących na Instagramie, jest tym czego szukasz. Teraz możesz posłużyć się poniższą tabelą porównawczą, aby szybko wybrać opcję dla siebie i następnie pobrać je, aby bezpłatnie zdobyć w 5 minut 1K obserwujących na Instagramie bez codziennego zamieszczania postów.

AplikacjeCenaZgodność Dostawa
Realni ObserwatorzyDarmowe Polubienia Podarunkowe
GetInsmartaGetInsitaGetInsitaDarmowe i PłatneAndroid, iOS, PCNatychmiastTakTak
Followers GalleryDarmowe i PłatneAndroid, iOSSzybkoTakTak
FollowInsttaDarmoweAndroidSzybkoTakTak
Free Followers and LikesDarmoweAndroidSzybkoNiepewniNie
NewCamDarmoweAndroidWolnoNiepewniNie
Organic FollowersDarmowe i PłatneAndroidWolnoNIe wszyscyNie

Nr 1 GetInsmartaGetInsitaGetInsita - Najlepsza Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących na Instagramie [Na Zawsze Bezpłatnie i REALNIE]

GetInsmartaGetInsitaGetInsita zapewnia wiele znakomitych funkcji, pozwalając użytkownikom na bezpłatne zdobycie 10K obserwujących na Instagramie w 24 godziny. Jest obsługiwana przez profesjonalny zespół, który gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo i prywatność. Ta bezpieczna aplikacja zwiększająca liczbę obserwujących na Instagramie nigdy nie zadaje pytań o dane personalne, jak hasło, wstępna ankieta itp. Musisz jedynie w czasie rejestracji wprowadzić swoją nazwę użytkownika, a te informacje nigdy nie będą udostępniane. 

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.

Z tą niezawodną i bezpieczną automatyczną aplikacją automatycznie zwiększającą liczbę obserwujących na Instagramie, nie zdobędziesz nigdy fałszywych obserwatorów, duchów ani botów generowanych przez maszyny. Wszystkie zamówienia obserwujących na Instagramie będą wykonane przez realnych i aktywnych ludzi w rozsądnym czasie. Rozwój Twojego konta będzie zauważalny w ciągu jednego dnia. Nie musisz martwić się o blokadę lub zawieszenie Twojego konta, ponieważ liczba wszystkich Twoich obserwujących na Instagramie zwiększa się organicznie i naturalnie. 

Jak Szybko Bezpłatnie Zdobyć 10K Obserwujących Na Instagramie?

Krok 1. Pobierz i zainstaluj bezpłatnie na Twoim urządzeniu Android najlepszą aplikację zwiększającą liczbę obserwujących na Instagramie. 

Krok 2. Po prostu zarejestruj się i zaloguj na bezpłatne konto GetInsmartaGetInsitaGetInsita zwiększające liczbę obserwujących na Instagramie. Wtedy natychmiast otrzymasz kilka monet, aby bezpłatnie zdobyć obserwujących na Instagramie.

Krok 3. Dodaj do aplikacji jedno lub więcej kont na Instagramie i następnie obserwuj innych lub polub posty innych, aby zdobyć więcej monet za darmo. Na przykład, możesz zdobyć 10000 monet po tym jak zaczniesz obserwować 100 użytkowników i zdobyć 2000 monet po polubieniu 100 postów. Kiedy zdobędziesz wystarczająco monet, po prostu użyj ich, aby zdobyć 100, 1000, nawet nielimitowaną liczbę darmowych, realnych i aktywnych obserwujących.

Aplikacja Zwiększająca Liczbę Użytkowników Na instagramie

Kiedy kupujesz obserwujących za pomocą monet, otrzymasz w prezencie współmierną liczbę polubień. To brzmi świetnie, prawda? Dodatkowo, nie musisz martwić się o losową utratę obserwujących, ponieważ oni wszyscy są w 100% realni. Tutaj możesz także sprawdzić gorące artykuły dotyczące 7 powodów i rozwiązywania problemów utraty obserwujących na Instagramie.

Plusy:

 • Bezpłatna aplikacja zwiększająca liczbę obserwujących na Instagramie bez ankiet i weryfikacji przez człowieka

 • Zdobądź natychmiast codziennych obserwatorów i polubienia bez wydania ani grosza

 • Realni i aktywni obserwujący

 • Natychmiastowa i niezawodna dostawa

 • Zgodna z iOS, Android i PC

 • Wsparcie 24/7 

Minusy:

 • Zadania są limitowane                  

Nr 2 Followers Gallery - Automatyczna Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących na Instagramie [ Bezpieczna i Przejrzysta]

Followers Gallery jest także bezpieczną aplikacją zwiększającą obserwujących na Instagramie, stworzoną do zgłaszania bezpłatnych obserwujących i polubienia na Instagramie. Aplikacja oferuje 2 rodzaje usług obserwujących: darmowa usługa obserwujących i płatna usługa obserwujących. Jak bezpłatnie zwiększyć dzięki niej liczbę obserwujących na Instagramie? Musisz jedynie ukończyć proste zadania i zarobić wystarczająco monet, aby opublikować zamówienie na obserwujących. To tworzy społeczność realnych użytkowników do obserwowania i wzajemnego polubienia. Więc wszyscy zebrani przez Ciebie obserwujący i polubienia od aplikacji są prawdziwe.

Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących Na Instagramie

Istnieje tam wybór dziennych obserwujących z wyjątkiem bezpłatnych obserwujących na Instagramie. Możesz wybrać ilu obserwujących chcesz dziennie zebrać przez miesiąc lub 2 miesiące. Im więcej zdobędziesz obserwujących, tym więcej zgromadzisz korzyści. Z dziennym planem dnia, Twoje konto będzie promowane organicznie, aby uniknąć zablokowania lub zawieszenia przez politykę Instagrama.

Jak to Działa? (Weźmy jako przykład aplikację na iOS)

Krok 1. Pobierz aplikację iOS zwiększającą liczbę odbiorców na Instagramie i zainstaluj ją na Twoim urządzeniu iOS w kilka sekund.

Krok 2. Utwórz bezpłatne konto w Galerii obserwujących za pomocą adresu e-mail i zaloguj się. Z łatwością dodaj do aplikacji swoje konta na Instagramie.

Krok 3.Przejdź na stronę Kup Obserwujących i wybierz plan, jaki chcesz.

Plusy:

 • Nie wymaga hasła do Instagrama

 • Bezpieczny i przejrzysty produkt

 • Nie są dozwolone żadne fałszywe konta

 • Działa na Android i iOS

Minusy: 

 • Bezpłatni obserwatorzy dzienni są limitowani. Dla dużej liczby obserwujących, musisz kupić obserwujących.

Nr 3. FollowInsta - Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących na Instagramie [Otrzymuj Nieograniczone Monety za 0 Koszt]

Czy jest automatyczna pro Aplikacją zwiększająca liczbę obserwujących na Instagramie IG, która daje użytkownikom możliwość zarobienia nieograniczonych monet za darmo? Oczywiście. FollowInsta może to robić skutecznie. Jest to bezpieczna i niezawodna Aplikacja zwiększająca liczbę obserwujących i polubień na Instagramie. Użytkownicy mogą szybko zdobyć nieograniczoną liczbę obserwujących z 0 kosztem. Brzmi świetnie, prawda? To pozwala ludziom publikować zadania zawsze i następnie możesz obserwować lub lubić te zadania, aby zarabiać monety za darmo. Nie musisz się martwić, że dostaniesz fałszywych lub botów obserwatorów, ponieważ tylko prawdziwi użytkownicy mają dostęp do aplikacji w celu publikowania zadań.

Po zarobieniu wystarczającej ilości monet i opublikowaniu Swojego zadania Obserwujących, możesz z łatwością sprawdzić postęp w Liście Zadań w ciągu 24 godzin. Nie musisz wprowadzać swojego hasła, ani innych informacji osobowych lub ukończyć ankiety, możesz natychmiast rozwinąć swoje konto na Instagramie w organiczny sposób. 

Jak to Działa? 

Krok 1. Pobierz Aplikację zwiększającą liczbę obserwujących na Instagramie na Google Play i zainstaluj ją szybko na urządzeniu Android.

Krok 2. Utwórz bezpłatne konto FollowInsta za pośrednictwem Twojego maila i zaloguj się. Następnie dodaj do Aplikacji jedno lub więcej kont na Instagramie.

Krok 3. Obserwuj innych lub polub posty, aby zarabiać monety i następnie opublikuj swoje zadanie Obserwujących.

Plusy:

 • Bezpieczna i niezawodna Aplikacja zwiększająca liczbę obserwujących na Instagramie

 • 100% realnych i aktywnych użytkowników w narzędziu

 • Zdobądź nielimitowane monety przy zerowym koszcie

 • Natychmiastowe dostarczenie obserwujących na Instagramie

Minusy: 

 • Dzienny Plan na stronie internetowej, nie ma dłuższych planów zakupu, jak harmonogram 10-cio dniowy.

Nr 4 Darmowi Obserwujący i Polubienia - Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących na Instagramie z Hashtagami 

Jeśli chcesz być sławny na Instagramie, pamiętaj o użyciu hashtagów dla Twoich postów. Opublikowanie zdjęć z najbardziej odpowiednimi hashtagami może ułatwić ich odnalezienie przez osoby o podobnych zainteresowaniach. W rezultacie, natychmiast otrzymasz darmowych obserwujących na Instagramie. To narzędzie jest wspaniałą Aplikacją zwiększającą ilość obserwujących na Instagramie, która pozwala Tobie za darmo zwiększyć ilość obserwujących oraz polubień w najłatwiejszy i najszybszy sposób.

IG Booster APK

Oferuje różne kategorie hashtagów, takie jak #Popularne, # Obserwujący, #Pogoda, # Sezon, #Sport, #Fitness itp. Masz swobodę wyszukiwania tagów, kopiowania tagów, dostosowywania osobistych hashtagów. Kiedy wykorzystasz to w pełni, ostatecznie zobaczysz, że obserwuje Ciebie więcej osób niż mogłeś się tego spodziewać. 

Sprawdź poniższe wskazówki dla użytkowników:

Krok 1. Po prostu wybierz nazwę hashtagu, kliknij przycisk "Kopiuj" button, lub dotknij przycisku „Kopiuj za pomocą Instagrama” (oznacza to skopiowanie i otwarcie aplikacji).

Krok 2. Otwórz swoją aplikacją Instagram i skopiuj to w swoich postach. 

Plusy:

 • Darmowa i łatwa w użyciu

 • Oferuje różnorodne kategorie hashtagów

 • Podkreśla najbardziej popularne hashtagi 

 • Pozwala Ci poznać rekomendowane dzienne hashtagi

 • Zapewnia wszystkie cytaty i słowa odpowiadające intencjom Twoich postów

Minusy:

 • Wzór i format nie są atrakcyjne

 • Działa tylko na telefonach z Androidem

Nr 5 NewCam - Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących Na Instagramie [Tylko na Android]

NewCam jest aplikacją obserwujących na Instagramie dla użytkowników Android. Może być użyta do darmowego zwiększenia obserwujących na Instagramie bez konieczności płacenia monet. IJest to bezpieczna aplikacja z małym rozmiarem pliku, więc nie potrzebujesz  zajmować zbyt wiele miejsca na Twoim telefonie komórkowym. Masz ją łatwo pobrać w czasie krótszym niż 40 sekund.

Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących Na Instagramie

Jest stworzona z kilkoma niesamowitymi funkcjami, jak aparat z efektem vintage, narzędzie edytujące zdjęcia itp. Piękne zdjęcia, które stworzysz dzięki niej mogą przyciągnąć uwagę wielu obserwujących dla każdego postu, więc te dwie funkcje mogą stanowić główne powody do zwiększenia ilości Twoich fanów. Możesz także udostępniać utworzone posty większej liczbie użytkowników, aby uzyskać super obserwujących na swoim koncie na Instagramie.

Plusy:

 • Darmowa i bezpieczna

 • Dostarczana z kamerą z efektem vintage

 • Oferuje narzędzia edycji zdjęć

 • Szybkie pobieranie

Minusy:

 • Limitowana do urządzeń Android

 • Brak funkcji otrzymania polubień

Nr 6 Organic Followers - Aplikacja Zwiększająca Liczbę Obserwujących na Instagramie [Android 6.0+]

Organic Followers jest automatyczną Aplikacją obserwujących i polubień na Instagramie, która pomaga zwiększyć ilość obserwujących i polubień metodą follow-follow. Pamiętaj, że potrzebujesz telefon komórkowy obsługujący Android 6.0 lub starszą wersję, by wykorzystać wszystkie funkcje tej aplikacji. Jest to bezpieczna aplikacja dla użytkowników, ponieważ może utrzymać obserwujących w rozmiarze, bez przekraczania ograniczeń Instagrama.

Pomaga Ci wyszukiwać użytkowników Instagrama ze słowami kluczowymi lub hashtagami i następnie automatycznie ich obserwować, aby zwrócić ich uwagę. Z inteligentnymi filtrami Asystenta Instagrama, znajdziesz jedynie najbardziej ukierunkowanych obserwujących. Po jakimś czasie, automatycznie przestanie obserwować użytkowników, którzy nie obserwowali Ciebie.

Plusy:

 • Darmowe zwiększenie liczby obserwujących na Instagramie

 • Automatyczne znajdowanie najbardziej ukierunkowanych obserwujących

 • Zarządzaj swoimi obserwacjami w ramach ograniczeń Instagrama

 • Automatyczne zaprzestanie obserwowania użytkowników, którzy nie obserwują Ciebie

Minusy:

 • Zaprojektowana z dużym rozmiarem

 • W darmowej wersji zawiera reklamy

Możesz zgromadzić niektórych fałszywych obserwujących na Instagramie poprzez auto zwiększającą aplikacją, więc nie nadużywaj jej zbyt krótkoterminowo, jeśli Twoje konto zostanie zablokowane. Stanowczo zalecamy zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi 5 najlepszych aplikacji śledzenia obserwujących na Instagramie

Podsumowanie:

Artykuł prezentuje 6 aplikacji zwiększających liczbę obserwujących na Instagramie, ale każda z nich posiada plusy i minusy. W skrócie, wybierz jedną, która jest dla Ciebie najlepsza. Ważne jest, aby mieć na uwadze, że jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie, upewnij się, że zdobywasz realnych i zaangażowanych obserwujących w sposób naturalny. W naszych eksperymentach, doszliśmy do wniosku, że obserwatorzy oferowani przez narzędzie GetInsmartaGetInsitaGetInsita są w 100% autentyczni, więc warto wypróbować. Możesz dzięki temu łatwo zdobyć 10k obserwujących na Instagramie. Ostatecznie, wszyscy wiemy, że obserwujący bot nie mogą dodać żadnej wartości do Twojego konta, ale narazić je na ryzyko zablokowania.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following