Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

4 Najlepsze aplikacje szpiegowskie, które działają dobrze w 2021 [Za darmo]

Jak szpiegować na Instagramie prywatne wiadomości za darmo? Wypróbuj 4 najlepsze aplikacje szpiegujące Instagram za darmo, aby szpiegować na Instagramie prywatne wiadomości i inne działania bez telefonu docelowego.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Calla

Jako znana platforma mediów społecznościowych, Instagram ma wielu użytkowników, którzy dzielą się swoim życiem lub wyrażają swoje uczucia każdego dnia. Aplikacja, szczególnie preferowana przez młodych ludzi, stale aktualizuje i dodaje wiele przydatnych funkcji, takich jak Reels, IGTV, Shoutout itp. Niektórzy rodzice być może chcą wiedzieć, co ich dzieci robią na Instagramie. Kochankowie mogą być ciekawi, co ich chłopak lub dziewczyna udostępniają. Istnieje rodzaj aplikacji, która pomoże Ci łatwo poznać czyjąś aktywność konta na Instagramie - Instagramowa aplikacja szpiegowska. Aby dać Ci więcej możliwości wyboru, wybieramy 4 darmowe aplikacje szpiegowskie Instagram, które działają dobrze.

Aplikacja szpiegowska na Instagramie 

Co to jest Instagramowa aplikacja szpiegowska?

Aplikacja szpiegowska Instagram służy do tajnego sprawdzania czyjejś aktywności na Instagramie. Aplikacja szpiegowska Instagram ma następujące funkcje:

 • Zdalnie śledzić i przeglądać prywatne wiadomości Instagram w trybie niewidocznym, aby wiedzieć jakie kto pisze wiadomości z innymi i kto jest ich przyjaciółmi.

 • Zobacz posty, w tym zdjęcia i filmy, na Instagramie, aby poznać ich zainteresowania.

 • Znajdywanie zgubionego smartfona dzięki lokalizacji GPS w czasie rzeczywistym.

Czy aplikacje szpiegowskie Instagram działają? Odpowiedź brzmi: tak. Możesz pobrać aplikację szpiegowską Instagram, aby chronić swoje dzieci przed innymi, którzy mogą powodować negatywne skutki, wiedzieć, co twoi ukochani udostępniają na Instagramie, aby lepiej ich poznać, i więcej.

Niektórzy mogą próbować włamać się na konto Instagram online, aby poznać czyjąś aktywność. Musimy jednak przyznać, że nie jest to idealny sposób. Poza tym, większość stron wymaga od użytkowników ukończenia bezsensownych ankiet lub pobrania bezużytecznej aplikacji. To nie ma żadnego sensu.

Szczera uwaga: Instagram jest ogromnym kręgiem online dla użytkowników, aby podzielić się swoim życiem lub uczuciami. Ale tak naprawdę, prawie czwarta część użytkowników próbuje ukryć swoje konta. Jeśli chcesz zhakować te konta Instagram z wieloma obserwującymi, które mogą dać ci motywację, aby osiągnąć więcej darmowych obserwujących na Instagramie. Na szczęście istnieje najbardziej odpowiednia metoda dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel.

Ale jeśli chcesz również korzystać z niektórych profesjonalnych technik, a następnie sprawdzić następujące, aby dowiedzieć się więcej!

Instagram daje więcej szans, aby być influencerem i zarabiać pieniądze na Instagramie. Jeśli jesteś gotowy, aby wejść do społeczności Instagram, naciśnij poniższy przycisk, aby spróbować bezpiecznej aplikacji do zdobywania darmowych Instagramowych obserwujących natychmiast, aby uzyskać obserwatorów i polubienia z łatwością.

MobileSpyFree - Darmowa aplikacja szpiegowska Instagram

Aplikacja MobileSpyFree pozwala użytkownikom na sprawdzanie aktywności innych osób na Instagramie bez żadnych kłopotów. Oznacza to, że Twój cel nie otrzyma powiadomienia i jest nieświadomy procesu szpiegowania. Możesz szpiegować wiadomości prywatne na Instagramie za darmo.

Aplikacja szpiegowska na Instagramie za darmo - MobileSpyFree 

Oprócz aplikacji szpiegowskiej dla Instagrama, MobileSpyFree może być używany jako darmowy lokalizator GPS, dzięki któremu możesz uzyskać lokalizację w czasie rzeczywistym, sprawdzić historię lokalizacji celu. To pomoże Ci szpiegować inne treści na telefonie celu: wiadomości, połączenia, filmy, historię przeglądania... To pomoże Ci poznać każdego w nowy i łatwy sposób.

Funkcje MobileSpyFree:

 • Jest całkowicie darmowy w użyciu.

 • Działa na Androidzie i iOS.

 • Ma ponad 15 funkcji.

 • Pozwala Ci na łatwe szpiegowanie kilku kont.

 • Aplikacja szpiegowska na Instagramie jest w 100% niewykrywalna.

Thetruthspy - Najwyżej oceniana aplikacja szpiegująca na Instagramie

Aby szpiegować czyjeś działania na Instagramie, wypróbuj bezpłatną aplikację szpiegowską Instagram TheTruthSpy, aby poznać ich sekrety bez hakowania kont Instagram. Jest to jedna z najlepszych aplikacji szpiegowskich, aby chronić swoje dzieci lub bliskich. Po zainstalowaniu go, można monitorować ich rozmowy z innymi i pomóc im, jeśli są w tarapatach. Każda rozmowa zostanie nagrana z datą i godziną. Poza tym, daje dane o ludziach, z którymi Twoje dzieci czatują na Instagramie, jak ich nazwa i zdjęcie profilowe. Wszystkie zdjęcia i filmy udostępnione na Instagramie mogą być przeglądane za pomocą aplikacji szpiegowskiej.

Aplikacja szpiegowska na Instagramie za darmo - Thetruthspy 

Uznany za najwyżej ocenianą najlepszą darmową aplikację szpiegowską telefonu, TheTruthSpy oferuje ponad 15 darmowych funkcji szpiegowskich premium: śledzenie lokalizacji GPS, szpiegowanie wiadomości tekstowych, połączeń, mediów społecznościowych, historii przeglądania... Możesz monitorować prawie wszystko w telefonie za 0 kosztów. Oczywiście, jest to ukryta aplikacja szpiegowska działająca w tle w niewidoczny sposób. Nikt się o tym nie dowie.  

Cechy TheTruthSpy:

 • Działa w tle i jest niewykrywalny.

 • Śledź wszystkie czaty i wiadomości prywatne na Instagramie.

 • Zobacz wszystkie zdjęcia i filmy udostępnione na Instagramie.

 • Utwórz kopię zapasową wszystkich swoich danych z Instagrama.

 • Kompatybilny z systemami Android i iOS.

iKeyMonitor - Najlepszy Instagramowa aplikacja szpiegowska z bezpłatną próbą

iKeyMonitor, który działa na Androida i iPhone'a, to dobrze zaprojektowana aplikacja szpiegowska dla Instagrama z zaawansowanymi funkcjami. Dzięki niej możesz monitorować aktywność innej osoby na Instagramie ze wszystkich aspektów w tajny sposób. Następujące działania są tym, co możesz monitorować na iKeyMonitor: naciśnięcia klawiszy wpisane na Instagramie, wiadomości Instagram otrzymane i wysłane, zrzuty ekranu zdjęć i czatów, znacznik daty i czasu. Pozwala szpiegować dzienniki połączeń, wiadomości, odwiedzane strony internetowe, GPS, Facebook, WhatsApp i więcej. Może być również używany jako aplikacja do śledzenia telefonu.

Aplikacja szpiegowska na Instagramie za darmo - iKeyMonitor 

Oprócz szpiegowania aktywności innych na Instagramie, możesz zainstalować go na własnym telefonie dla innej funkcji. Może on tworzyć kopie zapasowe czatów na Instagramie online. Jeśli przypadkowo usuniesz kilka ważnych wiadomości, możesz je przywrócić. Lub jeśli twój telefon zgubi się lub zostanie skradziony, to może pomóc ci go znaleźć.

Cechy iKeyMonitora:

 • Śledź wiadomości, zdjęcia i naciśnięcia klawiszy na Instagramie.

 • Zezwól na wielu użytkowników i administratorów w IKeyMonitor.

 • Umożliwia łatwe usunięcie konta iKeyMonitor.

 • Utwórz funkcję Geo-fencing, aby ustawić określony obszar.

 • Gwarancja 30-dniowego zwrotu pieniędzy.

 • Dodaj ograniczenia IP i pytania zabezpieczające, aby uniemożliwić innym osobom włamanie się na Twoje konto.

PhoneSpector - Najlepsza aplikacja szpiegująca Instagram dla rodziców

PhoneSpector jest nowo zaprojektowanym produktem, który ma pomóc rodzicom w zapewnieniu bezpieczeństwa ich dzieciom i pomóc pracodawcom w monitorowaniu pracowników w celu utrzymania produktywności. Jako najlepsza aplikacja szpiegowska Instagram dla rodziców, PhoneSpector pozwala rodzicom śledzić aktywność swoich dzieci na Instagramie, w tym zobaczyć ich wiadomości prywatne, posty, zdjęcia, filmy. Rodzice mogą upewnić się, że ich dzieci nie łączą się z nieznajomymi lub są narażone na potencjalne niebezpieczeństwa związane z Instagramem, takie jak cyberprzemoc.

Aplikacja szpiegowska na Instagramie za darmo - PhoneSpector 

PhoneSpector posiada również inne funkcje: aplikację do szpiegowania na Facebooku, Snapchatcie, szpiegowanie telefonu komórkowego i szpiegowanie wiadomości tekstowych. Dzięki tej aplikacji możesz uzyskać dostęp do tekstów, zdjęć i lokalizacji GPS swoich dzieci lub ukochanych. Jest ona dostępna dla urządzeń z systemem Android i iPhone. Jeśli pobierzesz i zainstalujesz aplikację na urządzeniu z systemem Android, potrzebuje fizycznego dostępu przez około 45 sekund. Dla iPhone'ów, Apple ID i hasło jest wymagane.

Cechy PhoneSpector:

 • Wyświetlanie postów, polubień i komentarzy na Instagramie.

 • Zobacz wszystkie wiadomości i treści wiadomości na Instagram.

 • Kompetentny zespół obsługi klienta.

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

 • Bezpieczne korzystanie z aplikacji szpiegowskiej Instagram.

Podsumowanie

Instagramowa aplikacja szpiegowska może pomóc Ci znaleźć to, co Twoje dziecko lub ukochana robi na Instagramie i poznać ich zainteresowania po cichu. Wypróbuj jedną z 4 darmowych aplikacji, aby zobaczyć czyjeś działania na Instagramie łatwo bez ich wiedzy.

Aby uzyskać więcej obserwujących na Instagramie, pobierz aplikację do obserwujących na IG GetInsmartaGetInsitaGetInsita, aby uzyskać prawdziwych darmowych obserwujących i polubień na Instagramie.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following