Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Top 7 Darmowych Aplikacji Do Pozyskiwania Obserwujących Bez Hasła w 2021 – W 100% Bezpieczne & Darmowe

Zapoznaj się z 7 najlepszymi aplikacjami do pozyskiwania obserwujących na Instagramie bez konieczności podawania hasła w 2021 roku. Zwiększ liczbę obserwujących na IG bez hasła by bezpiecznie rozwinąć Twoje konto.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Wen

Zastanawiasz się jak zdobyć za darmo obserwatorów na Instagramie bez podawania hasła do konta? Wszyscy chcą obecnie zdobyć więcej obserwujących na Instagramie a na rynku jest wiele aplikacji, których można użyć by to zrobić. Jednak większość aplikacji wymaga Twojego hasła do konta co może spowodować ryzyko w postaci zlikwidowanego lub zawieszonego konta. W tym artykule opisujemy top 7 darmowych aplikacji w 2021 roku do pozyskiwania obserwatorów na Instagramie bez konieczności podawania hasła, które mogą pomóc Ci zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie bez obawy o bezpieczeństwo Twojego konta.

Darmowi Obserwujący Na Instagramie Bez Hasła

1. GetInsmartaGetInsitaGetInsita - Najlepsza Darmowa Aplikacja do Obserwujących Bez Hasła 

Jeśli chcesz pozyskać 1000 darmowych obserwatorów bez konieczności podawania hasła to GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest Twoim najlepszym wyborem. Z ponad 1 milionem pobrań GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest znana jako najlepsza darmowa aplikacja na iPhone, Android, Windows do pozyskiwania obserwatorów i lajków na Instagramie. To platforma do łączenia użytkowników Instagrama by mogli siebie nawzajem obserwować i dawać lajki. Możesz otrzymywać darmowe monety pobierając i rejestrując się w aplikacji. Dzięki monetom możesz pozyskać darmowych obserwatorów na Instagramie bez konieczności podawania hasła a jedyne co musisz zrobić to wpisanie nazwy użytkownika Twojego konta na Instagramie.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.

Możesz uzyskać więcej monet promując aplikację i dołączając do Codziennej Nagrody. Dzięki monetom możesz codziennie pozyskiwać coraz więcej darmowych obserwatorów. Poprzez monety uzyskane na GetInsmartaGetInsitaGetInsita możesz również pozyskiwać lajki na Instagramie bez podawania hasła. Jeśli chcesz pozyskać 1000 obserwatorów lub lajków na Instagramie w 5 minut możesz bezpośrednio kupić takich obserwatorów bez podawania hasła. Ta aplikacja jest darmowa i oferuje wysokiej jakości obserwatorów i lajki. Wszyscy obserwatorzy i lajki jakich pozyskasz pochodzą od realnych i aktywnych użytkowników, którzy są zainteresowani Twoim profilem.

Plusy

 • Dostępna na iPhone, Androidzie i Windowsie.

 • Na GetInsmartaGetInsitaGetInsita możesz uzyskać nielimitowaną liczbę darmowych obserwujących na Instagramie bez konieczności podawania hasła. 

 • Kiedy zwiększa się liczba Twoich obserwujących, lajki będą zwiększały się równocześnie. 

 • Wszyscy Twoi obserwujący i lajki będą przesyłane szybko w rozsądnym czasie. 

 • Oferuje realnych i aktywnych obserwujących. 

 • Łatwa w użytkowaniu.

Minusy

 • Musisz wpisać hasło by uzyskać więcej monet poprzez obserwowanie innych czy polubienie postów innych jednak dzięki temu możesz uzyskać nieograniczoną liczbę obserwujących.

2. Followers Gallery - Najlepsi Automatyczni Obserwujący Bez Hasła

Większość użytkowników ma zwykle różne potrzeby w kontekście wzrostu liczny obserwujących ze względu na różne obszary zainteresowań. Mówiąc inaczej GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest najlepszym wyborem by natychmiast i za darmo pozyskiwać obserwatorów na Instagramie jednak jeśli chcesz pozyskiwać za darmo obserwatorów na Instagramie co 24 godziny czy miesiąc do miesiąca bez hasła, wybierz Followers Gallery.

Automatyczni Obserwujący – Galeria Obserwujących

Plusy

 • Nie wymaga hasła, jedynie nazwa użytkownika

 • Automatyczni obserwujący z Instagrama

 • W 100% realni obserwujący z Instagrama

Minusy

 • Za darmo z ograniczoną liczbą obserwujących. Jeśli chcesz zyskać dużą liczbę obserwujących, musisz zapłacić. 

3. FollowInstta - Darmowi Obserwujący Na Instagramie Bez Potrzeby Hasła

FollowInstta jest kolejną darmową aplikacją do pozyskiwania obserwatorów na Instagramie bez konieczności podawania hasła. Oferuje realnych obserwujących na Instagramie wraz z monetami. Jest dostępna w Google Play i w pełni zgodna z systemem Android 5.0 lub wyższym. Dzięki  FollowInstta możesz sprawdzać wzrost swoich obserwujących i lajków, zarządzać ludźmi, których obserwujesz oraz efektywnie powiększać liczbę obserwujących jak i lajków. Jako najlepsza aplikacja do Instagrama z monetami, każdy może pozyskać nieograniczoną liczbę darmowych obserwujących z monetami. Jeśli chcesz zarabiać monety obserwując innych musisz wpisać swoje hasło do Instagrama. Jak to zrobić bez podawania hasła do twojego realnego konta na Instagramie? Aplikacja pozwala użytkownikom na dodanie do 5 kont na Instagramie dlatego możesz dodać swoje prawdziwe konta i jedno nowe konto. Następnie zbieraj monety do swojego nowego konta i kupuj obserwujących dzięki monetom z Twojego realnego konta na Instagramie bez konieczności podawania hasła.

Obserwujący na Instagram bez Hasła

Plusy

 • Można za darmo zyskać nielimitowaną liczbę obserwujących z monetami Twoje konto na Instagramie.

 • Wszyscy obserwujący, jakich zyskasz poprzez tą aplikację to prawdziwi ludzie. 

 • Natychmiast zyskasz obserwujących. 

 • W 100% bezpieczna.

Minusy

 • Musisz spędzić trochę czasu codziennie by zebrać monety. 

4. Socialfollow - Pozyskuj Obserwujących na Instagramie Bez Hasła 

Socialfollow jest jedną z najlepszych aplikacji do zwiększania liczby obserwujących na Instagramie za darmo bez podawania hasła. Ta bezpieczna aplikacja do obserwujących na Instagramie zapewnia, że twoje konto nie będzie zhakowane lub użyte w złym celu. W ciągu ostatnich 5 lat pomogła wielu użytkownikom Instagrama pozyskać użytkowników za darmo. Nie musisz wypełniać żadnych długich ankiet. Nie musisz również wpisywać żadnych innych informacji osobistych takich jak numer telefonu. Jedyne co musisz zrobić to rejestracja na Socialfollow i wybór trzech kategorii, które cię interesują lub które odnoszą się do Twojej niszy. Następnie aplikacja podpowie niektóre konta na Instagramie, które warto obserwować bazując na Twoich wyborach. Możesz pozyskać 50 darmowych obserwatorów na Instagramie codziennie poprzez codziennie obserwowanie 10 nowych kont.

jak za darmo pozyskać obserwujących do Instagrama bez konieczności podawania hasła

Plusy

 • To bezpieczna aplikacja bez konieczności podawania hasła.

 • Możesz pozyskać obserwujących za darmo. 

 • Większość obserwujących jakich pozyskasz będą zainteresowani Twoim profilem. 

Minusy

 • Ta aplikacja jest dostępna tylko na PC i Macu.

 • Nie możesz przestać obserwować kont, które zarekomenduje Ci aplikacja bo w przeciwnym razie Twoi nowi obserwujący zostaną powiadomieni by przestać Cię obserwować.

 • Algorytm aplikacji do rekomendacji obserwujących nie zawsze jest poprawny.

5. InstaInfluencer - Zwiększ Liczbę Obserwujących Na Instagramie Bez Hasła 

InstaInfluencer jest kolejną darmową aplikacją do pozyskiwania obserwujących bez konieczności podawania hasła. Jest to jedna z najlepszych darmowych aplikacji do obserwujących na Instagrama na telefony z systemem Android. Analizuje ona popularne profile Instagramerów i podpowiada najlepsze hasz-tagi, które mogą pomóc Ci w zdobywaniu większej liczby obserwujących, lajków i komentarzy na Instagramie. Ta aplikacja jest bezpieczna bo nie prosi o hasło do Twojego Instagrama. By zdobyć najlepsze hasz-tagi musisz jedynie grać w gry i tasować karty by wygrywać monety. Możesz oglądać reklamy by zagrać w więcej gier i zdobywać więcej punktów. Im więcej punktów zdobywasz tym lepsze hasz-tagi zdobywasz. Jeśli chcesz być bardziej popularny na Instagramie możesz wypróbować aplikację InstaInfluencer.

zwiększ liczbę obserwujących na Instagramie za darmo bez konieczności podawania hasła

Plusy

 • Nie jest wymagane hasło i nie potrzeba żadnych monet.

 • Łatwa i darmowa.

Minusy

 • Działa tylko na telefonach z Androidem. 

 • Musisz obejrzeć reklamy by zdobywać punkty. 

6. iDigic - Zwiększaj Liczbę Obserwujących Na Instagramie Bez Żadnej Aplikacji 

iDigic to platforma online specjalnie stworzona dla użytkowników Instagrama do pozyskiwania obserwatorów i lajków co oznacza, że możesz zwiększać liczbę obserwujących na Instagramie bez pomocy żadnej aplikacji. Dla każdego nowego konta jest dostępna wersja próbna po to by pozyskiwać za darmo obserwujących na Instagramie bez potrzeby podawania hasła. Pakiet próbny jest w 100% darmowy dla każdego konta utworzonego po raz pierwszy właśnie po to by wypróbować usługi w kontekście Instagrama. Twórcy nie wymagają hasła by procesować zdobywanie obserwatorów, nie musisz się w takim razie martwić o swoje konto. Jedyne czego potrzebujesz do pozyskiwania obserwatorów do Instagrama za darmo jest wpisanie swojej nazwy użytkownika i adresu e-mail, następnie kliknij przycisk ,,Pozyskaj Obserwatorów”. Otrzymasz natychmiast darmowych obserwatorów w kilka minut. iDigic zdobywa wiele pozytywnych recenzji od swojego startu w 2011. Twórcy oferują wiele pakietów obserwujących, z których możesz wybrać ten, który pasuje najlepiej do Twoich potrzeb. iDigic zapewnia, że wszyscy obserwatorzy, jakich zakupiłeś są prawdziwymi i aktywnymi użytkownikami Instagrama. Twórcy oferują natychmiastową dostawę, dzięki której możesz otrzymać wysokiej jakości obserwujących do 3 godzin od zamówienia.

darmowe aplikacje do obserwujących Instagrama bez hasła

Plusy

 • Hasło nie jest wymagane 

 • Gwarantowana natychmiastowa dostawa 

 • Obserwujący wysokiej jakości 

 • Gwarancja wzrostu liczby obserwujących

 • Bezpieczne metody płatności 

 • Obsługa klienta i czat na żywo 24/7 

Minusy

 • Ograniczona wersja próbna 

7. Popular Up - Zwiększ Liczbę Użytkowników Za Darmo Bez Hasła 

Popular Up jest darmową aplikacją do pozyskiwania obserwujących i lajków na Instagramie poprzez którą możesz zdobywać za darmo obserwatorów i lajki dla Twojego konta. Dzięki temu bezpłatnemu narzędziu do zwiększania liczby obserwujących zyskasz realnych obserwujących na Instagramie bez konieczności podawania hasła. Możesz wygrywać monety obserwując innych lub lajkując posty innych. Dzięki monetom możesz polepszać Twoją reputację. W aplikacji istnieją inne sposoby na wygrywanie monet w aplikacji takie jak codzienne logowanie, granie w mini gry czy zapraszanie znajomych. Jeśli nie chcesz pobierać tej aplikacji możesz łatwo zakupić obserwatorów online wybierając spośród wielu pakietów.

darmowe aplikacje do obserwujących Instagrama bez hasła

Plusy

 • Nie wymaga hasła.

 • Możesz zyskać darmowych obserwujących i lajki.

 • Istnieje wiele sposobów by wygrać w aplikacji monety. 

Minusy

 • Działa tylko na telefonach z Androidem. 

 • Instrukcje nie są szczegółowe.

Podsumowanie

Powyższe aplikacje to 7 darmowych aplikacji do zwiększania liczby obserwujących Twoje konto na Instagramie bez konieczności użycia hasła w 2021 roku. Możesz wybrać jedną by rozwinąć swój Instagram bez obawy, że jakieś hasła wyciekną oraz bez konieczności opłat. 

GetInsitaGetInsmartaGetInsita - Get Free Instagram Followers & Likes without Following
 • Unlimited free Instagram followers, active and 100% real.
 • Totally free and authentic Instagram likes.
 • No password. No survey. Instant delivery.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following