Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie w 2021

Chcesz stworzyć wyjątkową relację na Instagramie? Przeczytaj ten przewodnik i dowiedz się jak umieścić wiele zdjęć w jednej relacji na Instagramie na Androidzie oraz iOS w 2021.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Emma

Relacje są nieodzowną częścią codziennego życia większości użytkowników Instagrama. Powodem dla którego są one tak popularne jest fakt, że pozwalają nam one w jednej chwili włączyć się w życie ludzi, na których nam zależy. W dzisiejszych czasach dzięki relacjom na IG można bardzo szybko zyskać uwagę nowej widowni. Jeśli więc chcesz się wyróżniać na Instagramie, koniecznym wydaje się ulepszenie tego jak prezentują się Twoje relacje.
Właśnie dlatego napisaliśmy ten artykuł, aby pokazać Ci jak dodać wiele zdjęć do jednej relacji na Instagramie w 2021 roku. Istnieją 3 sposoby, które będą pasować do każdego użytkownika Androida oraz iOS. Możesz wybrać dowolną metodę.

Dlaczego Ludzie Wstawiają Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie?

Większa Atrakcyjność - Nie można zaprzeczyć, że regularne publikowanie relacji na Instagramie jest jednym z ciekawych pomysłów na zaangażowanie obserwujących. Dowiedz się, jak dodać wiele zdjęć do jednej relacji na Instagramie, aby uczynić ją bardziej interesującą i przyciągnąć więcej osób. Jak możesz zobaczyć, wiele znanych osób dodaje więcej niż jedno zdjęcie i wideo do swojej relacji na Instagramie.

Dlaczego Ludzie Dodają Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie.png

Mniej Wysiłku - Z całą pewnością więcej treści może przykuć większą uwagę w krótkim czasie na Instagramie. Ale jak sprawić, aby Twoje informacje na wielu stronach z relacjami dotarły do innych. Aby rozwiązać problem, możesz umieścić wiele zdjęć w jednej relacji i tym samym zmniejszyć liczbę stron z relacjami.

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie [Naklejki]

Jak umieścić wiele zdjęć w jednej relacji na Instagramie na Androidzie i iOS? Pierwszym łatwym sposobem jest wykorzystanie metody z naklejkami. Pokażę Ci, jak jej używać:
Krok 1: Uruchom Instagram na swoim telefonie i kliknij relację, aby utworzyć nową.
Krok 2: Wybierz zdjęcie, które chcesz opublikować jako zdjęcie główne.

Jak Dodać Wiele Zdjęć Do Jednej Relacji Na Instagramie Za Pomocą Naklejek.png


Krok 3: Kliknij naklejki i znajdź ikonkę aparatu oraz zdjęcia, tak jak zakreślono powyżej.

 • Jeśli wybierzesz aparat z lewej, możesz zrobić zdjęcie i dodać je do początkowego zdjęcia z wybranymi ramkami.

 • Jeśli wybierzesz zdjęcia z prawej, możesz dodać aktualne zdjęcie lub film z aparatu. W szczególności wideo ożywi Twoją relację.

Poza tym masz do dyspozycji wiele elastycznych dostosowań do tego, co dodałeś, mogąc zmieniać rozmiar i kierunek swoimi dłońmi.

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie - Gotowe Naklejki.png

Krok 4: Zakończyłeś tworzenie relacji na Instagramie zawierającej wiele zdjęć. Możesz teraz kliknąć udostępnij, aby opublikować swoją relację z wieloma zdjęciami.

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie - Udostępnianie.png

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Relacji na Instagramie [Layout]

Innym sposobem umieszczania wielu zdjęć w jednej relacji na Instagramie na Androidzie lub iOS jest użycie wbudowanego narzędzia do edycji. Layout to bardzo przydatne narzędzie do łączenia kilku zdjęć. Możesz pobrać aplikację Layout, aby wypróbować wszystkich funkcji, lub możesz skorzystać z wbudowanego narzędzia Layout na Instagramie, które może również w pewien sposób zaspokoić Twoje potrzeby. Ze względu na wygodę, w tym artykule polecam korzystanie z wbudowanego Layouta.

(Layout jest dostępny na Androidzie oraz iOS)

Krok 1: Uruchom Instagram na telefonie komórkowym i stwórz nową relację.
Krok 2: Znajdź "LAYOUT" u dołu strony. Jak widzisz, przygotowano dla Ciebie 6 rodzajów ramek.

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie - Layout.png

Krok 3: Musisz skończyć każdą część po kolei jedna po drugiej. Możesz też zrobić zdjęcie lub wybrać zdjęcie z aparatu.

Ponadto po zakończeniu swojej relacji z wieloma zdjęciami przez Layout, możesz wykorzystać metodę z naklejkami, aby dodać zdjęcia lub filmy.

Opcjonalne Kroki na Instagramie
Zanim opublikujesz swoją relację na Instagramie, możesz dokonać edycji, aby zwiększyć zaangażowanie na swoim Instagramie. Poza Layoutem istnieje również wiele wbudowanych funkcji edycji, które można wykorzystać, aby upiększyć swoją relację.

 • Tagi Lokalizacji

 • Tagi Produktów

 • Pisanie Tekstu

 • Inne Konta

 • Emotikony

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie na Androidzie - Edycja przez Instagram.png

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Relacji na Instagramie [Mojo]

Wiele aplikacji może Ci pomóc w dodawaniu wielu zdjęć do jednej relacji na Instagramie. Chcę jednak podzielić się z Tobą tą, która skupia się na tworzeniu relacji na Instagramie, czyli aplikacji Mojo.

(Dostępna na Androida i iOS)

Krok 1: Musisz zainstalować i uruchomić Mojo na swoim telefonie komórkowym.

Krok 2: Wybierz szablon, który Ci się podoba i może pomieścić wszystkie Twoje zdjęcia. Jak widać, istnieje wiele rodzajów animowanych szablonów.

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie - Edycja przez Mojo.png

Krok 3: Po wybraniu szablonu musisz umieścić w nim swoje zdjęcia. Mojo umożliwia korzystanie z różnych rodzajów białych ramek i nie musisz dodawać ich samodzielnie. Ponadto przygotowano dla Ciebie więcej funkcji edycji.

 • Szablon

 • Kolor

 • Tło

 • Muzyka

 • Format

 • Media

 • Tekst

Jak Dodać Wiele Zdjęć do Jednej Relacji na Instagramie na Androidzie - Edycja przez Mojo.png

Możesz wprowadzić pewne poprawki wedle upodobań, aby uczynić relację bardziej interesującą i atrakcyjną. Kliknij "Zapisz", aby móc opublikować tę relację jednym kliknięciem.

Ekstra Wskazówka: Zwiększ Liczbę Widzów Swoich Relacji oraz Zaangażowanie na Instagramie

Chcesz zdobyć więcej obserwujących i polubień na Instagramie? Chcesz więcej uwagi na swoich relacjach na Instagramie? Po tym jak już nauczyłeś się jak dodać wiele zdjęć do jednej relacji na Instagramie, czy jest jeszcze inny sposób na uzyskanie większej popularności? Tak! Wypróbuj InsBottleGetInsitaGetInsita, jedną z najlepszych aplikacji do zwiększania liczby obserwujących na Instagramie. InsBottleGetInsitaGetInsita gromadzi wielu prawdziwych i aktywnych użytkowników Instagrama, którzy wzajemnie się polubiają i obserwują, co pozwala natychmiast uzyskać nieograniczoną liczbę bezpłatnych obserwujących. Dzięki InsBottleGetInsitaGetInsita możesz zyskać duże zaangażowanie na Instagramie. InsBottleGetInsitaGetInsita gwarantuje brak haseł, weryfikacji i wypełniania ankiet. Wystarczy, że podasz nazwę użytkownika, aby sprawdzić liczbę swoich obecnych obserwujących i zdobyć nowych.

Podsumowanie

Bardzo łatwo jest nauczyć się umieszczać wiele zdjęć na jednej relacji na Instagramie według polecanych przeze mnie kroków na urządzeniach z Androidem oraz iOS. Wypróbuj wszystkich 3 metod i wybierz swój ulubiony sposób tworzenia relacji na Instagramie. Wykorzystaj też poniższe wskazówki:

 • Nie dodawaj zbyt wielu zdjęć ani zbyt małych zdjęć do jednej relacji.

 • Naucz się dostosowywać rozmiary lub kierunek zdjęć w jednej relacji.

 • Dodanie filmów do jednej relacji może ją ożywić.

 • Zwróć większą uwagę na równowagę kolorów.GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following