Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Wyjaśnienie: Czemu Instagram nie pozwala mi na obserwowanie ludzi?

Wielu użytkowników może mieć taką sytuację, w której Instagram nie pozwoli ci śledzić ludzi. Oto wszystko, co musisz wiedzieć i jak odzyskać swoje konto.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Mike

Jeśli pojawi się komunikat „Akcja zablokowana. Ta akcja została zablokowana. Spróbuj ponownie później… lub coś w stylu, nie jesteś sam. Wielu użytkowników miało ten problem, że Instagram nie pozwala mi śledzić kontaktów.

W tym artykule poznasz możliwy powód, dla którego Instagram nie pozwala Ci śledzić ludzi i jak odpowiednio postępować, aby odblokować follow na Instagramie.

1587697956711251.jpg

Co to jest błąd blokowania akcji na Instagramie?

Kiedy algorytm Instagrama wykryje podejrzane działania, prawdopodobnie przez pewien czas uniemożliwi to konto obserwowanie, komentowanie, polubienie lub bezpośrednie wysyłanie wiadomości, aby zapobiec spamowaniu. Różne działania wymagają różnych działań, aby go odblokować, więc czytaj dalej, aby zobaczyć, jaka jest bardziej prawdopodobna przyczyna problemu. Możliwe, że zostaniesz zablokowany bez konkretnego powodu.

Możliwe powody, dla których Instagram blokuje obserwowanie ludzi

To, że Instagram zablokował funkcję Follow w aplikacji, może być spowodowane czymś bardziej złożonym niż prosty błąd programistyczny.

Zgodnie z zasadami i warunkami korzystania z Instagrama, poniższe powody spowodują blokadę działań follow:

- Obserwowałeś dużą liczbę kont na Instagramie w krótkim czasie. Instagram nigdy oficjalnie nie ogłosił limitu follow na godzinę. Podczas naszego testu dowiadujemy się, że możesz obserwować mniej niż 200 profili na godzinę, ale także poniżej 1000 dziennie. Jeśli korzystasz z nowego konta, limit śledzenia może być nawet niższy.

- Polubiłeś dużą liczbę zdjęć z innych profili w krótkim czasie. Podobny limit jest podobny do następującego limitu liczby.

- Zostałeś zgłoszony przez jednego lub więcej użytkowników za naruszenie warunków korzystania z Instagrama lub z innych powodów.

- Udostępniłeś swoje konto na Instagramie i hasło w usłudze, która Ci pomoże zdobywać polubienia lub obserwujących, co jest sprzeczne z Wytycznymi dla społeczności Instagrama. Zwykle Instagram poprosi Cię również o zresetowanie hasła.

pasted image 0.png

Wykryto podejrzaną aktywność. Na przykład częste logowanie z różnych urządzeń lub różnych adresów IP.

Jeśli rzeczywiście popełniłeś którekolwiek z tych działań w ciągu ostatnich kilku dni, niewiele możesz zrobić, aby odblokować funkcję Follow na Instagramie, a nie podczas zawieszenia bloku akcji.

Możliwe jest również, że jesteś zablokowany z powodu błędu aplikacji Instagram. W takim przypadku możesz to teraz naprawić.

tJak długo trwa zablokowana akcja na Instagramie?

Zwykle Instagram określa czas blokowania funkcji Follow w komunikacie o błędzie. Jeśli nie zostanie określony, okres blokowania zwykle wynosi od 6 godzin do 7 dni. Jeśli Instagram ponownie wykryje takie zwykłe działania, kolejny czas blokowania może być jeszcze dłuższy, może osiągnąć miesiąc zawieszenia, a nawet spowodować zamknięcie konta.

Nie mogę śledzić na Instagramie: jak odzyskać dostęp

Jeśli nadal nie masz pewności, dlaczego Instagram nie pozwala ci śledzić żadnego konta, możesz wykonać następujące kroki, aby rozwiązać problem w nadziei na odzyskanie funkcji śledzenia.

Usuń dane aplikacji InstaApp

Jeśli chodzi o awarię aplikacji, pierwszą rzeczą, którą chcesz spróbować, jest usunięcie danych z Instagrama, a także jego pamięci podręcznej. Jeśli korzystasz z Androida, przejdź do Ustawień i przejdź do sekcji Aplikacje. Stamtąd znajdź Instagram i kliknij Wymuś zatrzymanie. Następnie przejdź do Storage i dotknij Wyczyść pamięć podręczną i Wyczyść dane. W przypadku użytkowników iOS możesz usunąć aplikację Instagram i zainstalować ją ponownie z AppStore.

1587698000251908.png

Następnie może być konieczne wprowadzenie konta na Instagramie i hasła, aby zalogować się do aplikacji Instagram. W przypadku błędu w aplikacji najprawdopodobniej zniknął, więc możesz bez problemu śledzić każdego.

Zresetuj hasło do Instagrama

Prawdopodobnie powyższe nie zadziałało, więc następną rzeczą, którą chcesz spróbować, jest zresetowanie hasła. Jeśli Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ Instagram wykrył, że zalogowałeś się z różnych lokalizacji, prawdopodobnie możesz odblokować funkcję śledzenia, resetując hasło.

1587698079325771.png

Zwykle, jeśli Instagram nie określił okresu czasu dla bloku akcji, zresetowanie hasła może odzyskać twoje konto.

Skontaktuj się z działem wsparcia Instagram

Poprzednie metody nie działają, jedyne, co możesz zrobić, to skontaktować się z obsługą klienta Instagram. Gdy zobaczysz komunikat Blokowanie akcji, prawdopodobnie zobaczysz opcję Powiedz nam, a następnie dotknij jej. Następnie przejdź do zakładki swojego profilu i przesuń interfejs w lewo, aby uzyskać dostęp do sekcji Konfiguracja. Stamtąd możesz przejść do Pomocy i wreszcie zgłosić problem.

W tym momencie możesz wybrać opcję Wyślij komentarze lub Zgłoś problem. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, musisz szczegółowo opisać problem i dostarczyć odpowiednie zrzuty ekranu, aby odblokować opcję Obserwuj na Instagramie. Następnie możesz spodziewać się odpowiedzi od dwóch do trzech dni.

Jak uniknąć blokady obserwowania na Instagramie?

Jak wspomniano, Instagram ma ograniczenie liczby osób, które możesz śledzić w określonym czasie, więc nie przesadzaj. Konkretny numer nigdy nie jest oficjalnie ujawniany przez Instagram. Ogólnie rzecz biorąc, ponad 1000 obserwujących lub polubień dziennie i od 350 do 500 akcji na godzinę jest uważanych za wygórowane.

Jeśli chcesz kupować obserwujących, musisz to robić ostrożnie. Instagram nie chce, abyś udostępniał swoje hasło usługom lub aplikacjom, które pomagają zdobyć więcej polubień lub obserwujących, co zostało omówione w Wytycznych dla społeczności. Aby zapobiec blokowaniu działań śledzących na Instagramie, powinieneś kupować tylko obserwujących z aplikacji lub usługi, która nie wymaga hasła. W tym wypadku, GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest idealny dla Ciebie. Wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika, a otrzymasz obserwujących i polubienia. Możesz także kupić obserwujących dla swoich znajomych.

Najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowy. Po zainstalowaniu aplikacji i zarejestrowaniu się otrzymasz 1000 monet, które wystarczą na zakup 50 polubień. Możesz także zarobić więcej monet, aby kupić obserwujących lub polubienia w krótkim czasie. Jeśli nie chcesz spędzać czasu, możesz obserwujących za pieniądze

GetInsitaGetInsmartaGetInsita - Get Free Instagram Followers & Likes without Following
  • Unlimited free Instagram followers, active and 100% real.
  • Totally free and authentic Instagram likes.
  • No password. No survey. Instant delivery.
GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following