Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

Jak Zdobyć Darmowych Obserwujących Na Instagramie Bez Ręcznej Weryfikacji 2021

Jak zdobyć darmowych obserwujących na Instagramie bez ręcznej weryfikacji w 2021? Ten artykuł wymienia 3 aplikacje pozwalające zdobyć 1000 obserwujących na Instagramie bez ręcznej weryfikacji na systemach iOS I Android.


Updated 2021-11-29 10:17:43 | by Calla

Chcesz zdobyć darmowych obserwujących na Instagramie bez ręcznej weryfikacji w 2021?  Każda firma, biznes lub pojedyncza osoba próbuje rozpowszechnić się na Instagramie aby móc promować swój produkt do dużej ilości osób. Na markecie istnieje wiele narzędzi które pozwalają ludziom uzyskać obserwujących na Instagramie korzystając z ręcznej weryfikacji. Jest to bardzo irytujący i niebezpieczny zabieg. W takim razie jak zdobyć 5 tysięcy obserwujących na Instagramie bez ręcznego potwierdzenia w jeden tydzień? Na szczęście istnieją 3 znakomite aplikacje których możesz używać na systemach iOS I Android dla twojego profesjonalnego konta na Instagramie.

darmowych obserwujących na Instagramie bez ręcznej weryfikacji

Title List

1. GetInsmartaGetInsitaGetInsita – Uzyskaj 10000 Darmowych Obserwujących Na Instagramie Bez Ręcznej Weryfikacji [PRAWDZIWE I BEZPIECZNE W 100%]

Po mojej analizie okazało się, że GetInsmartaGetInsitaGetInsita jest najbezpieczniejszą i najlepszą metodą na zdobycie darmowych obserwujących na Instagramie bez ręcznej weryfikacji lub ankiety. Aplikacja nie wymaga wypełnienia ankiety, lub podawania twojego hasła. Nie musisz podawać żadnych danych osobowych. Twoje bezpieczeństwo i prywatność są gwarantowane.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.

Dostępne na iOS, Androidzie i Windowsie, GetInsmartaGetInsitaGetInsita gwarantuje szybki i naturalny przyrost obserwujących i polubień na Instagramie od prawdziwych użytkowników. Podczas wykonywania zamówienia nigdy nie musisz podawać swojego hasła co oznacza, że twoje konto pozostanie bezpieczne. Dodatkowo nie musisz wypełniać żadnej ankiety, lub podawać swojego numeru telefonu. W skrócie możesz łatwo otrzymać 10000 obserwujących na Instagramie w jeden dzień bez płacenia grosza ani ręcznego potwierdzenia.

Zespół stojący za GetInsmartaGetInsitaGetInsita nie współpracuje z żadną organizacją, dzięki czemu w przeciwieństwie do innych aplikacji twoje dane nie zostaną sprzedane żadnej obcej firmie. Dzięki czemu zdobywasz naturalny przyrost nielimitowanej liczby prawdziwych obserwujących zupełnie bezpiecznie. 

Teraz sprawdź, jak przejść od 1000 do 10000 obserwujących na Instagramie bez ankiety. Oto prosty poradnik, jak korzystać z aplikacji GetInsmartaGetInsitaGetInsita na systemie Android. Korzystanie z wersji iOS i Windows wygląda podobnie.

Jak to działa:

Krok 1. Darmowe pobieranie i instalacja aplikację GetInsmartaGetInsitaGetInsita na twoim telefonie.

Krok 2.  Stwórz darmowe konto używając twojego emailu i zaloguj się. Następnie od razu otrzymasz pewną ilość monet których możesz użyć aby kupić prawdziwych obserwujących i polubienia.

Krok 3. Dodaj jedno, lub więcej kont Instagram do aplikacji. GetInsmartaGetInsitaGetInsita pozwala uzyskać swoim użytkownikom więcej monet za darmo, dzięki czemu możesz zdobyć nielimitowaną ilość obserwujących bez weryfikacji. 

Każde konto może być użyte aby uzyskać darmowe monety. Wystarczy nacisnąć ikonę “Get Coins” na dole i zacząć dodawać polubienia pod postami innych użytkowników, lub obserwować ich konta aby uzyskać więcej monet. Przykład: Możesz zdobyć 100 monet dzięki obserwowaniu jednego użytkownika.

darmowe nieograniczone obserwujących na Instagramie

Krok 4. Gdy zarobisz wystarczająco dużo monet wybierz konto Instagram aby opublikować zamówienia obserwujących. Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w 24 godziny, otrzymasz 10000 obserwujących szybko i za darmo. 

darmowych obserwujących i polubień


Plusy:

 • Prawdziwe polubienia i obserwujący wysokiej jakości 

 • Szybko i bezpiecznie 

 • Zdobądź więcej obserwujących bez ręcznej weryfikacji 

 • Natychmiastowa dostawa

 • Naturalny przyrost

 • Wsparcie użytkownika dostępne 24/7

 • Dostępne na Androidzie, iOS i PC

Minusy:

 • Czasami zadania są ograniczone 

2. Turbo Followers for Instagram - Zdobądź 200 Obserwujących Bez Ręcznego Potwierdzenia Za Darmo.

Turbo Followers for Instagram jest prostą, bezpieczną i darmową aplikacją pozwalającą uzyskać obserwujących za darmo bez ręcznej weryfikacji, aplikacja dostępna jest na systemach Android, iOS i acOS, Jest zaprojektowana tylko dla użytkowników Instagrama. System jest bardzo łatwy w obsłudze i zbudował społeczność, gdzie ludzie szukają interesujących użytkowników i obserwują ich. Jest to środowisko które akceptuje ludzi, dzięki czemu możesz obserwować użytkowników którzy cię interesują i inni mogą obserwować ciebie gdy zainteresujesz ich.

Turbo Followers for Instagram

Wszystkie procesy zaprojektowane aby przyciągać użytkowników wykonywane są ręcznie, ale nagrody za obserwowanie przydzielane są automatycznie.  Możesz używać stworzonych hasztagów aby wyróżnić twój profil i przyciągnąć jak najwięcej użytkowników.

Chcesz od razu zdobyć tysiąc darmowych i aktywnych obserwujących bez weryfikacji, lub ankiety? Znajdź profile innych użytkowników, obserwuj ich i zdobywaj monety. Następnie użyj monet aby przyciągnąć prawdziwych obserwujących. Zostaniesz nagrodzony 50, 100, 200, lub ponad 1000 obserwującymi. Pamiętaj, że przyrost w tej aplikacji może być wolniejszy niż w poprzedniej. Oto krótki poradnik:

Jak to działa:

Krok 1. Obserwuj innych użytkowników aby uzyskać darmowe monety.

Krok 2. Wydaj monety aby zdobyć prawdziwych obserwujących

Krok 3. Sprawdź status twojego zamówienia na obserwujących.

Plusy:

 • Działa na Androidzie, iOS i macOS.

 • Łatwy w użyciu 

 • Prawdziwi i aktywni użytkownicy 

 • Zapewnia bonusy otrzymywania darmowych polubień i wyświetleń filmów 

Minusy:

 • Niektóre funkcje są kosztowne 

 • Istnieje ryzyko uzyskania fałszywych obserwujących

3. NewCam - Zdobądź 100 Darmowych Obserwujących Na Instagramie Bez Ręcznej Weryfikacji

NewCam APK jest aplikacją o stylu życia dla systemu Android. Rejestracja i login nie są wymagane. Obecnie aplikacja jest całkowicie darmowa. Może być pobrana z APKFab, lub Google Play na androida. Wszystkie pliki APK.XAPK na APKFab.com są oryginalne bezpieczne w 100%. Jest bezpieczna i nie zajmuje dużo miejsca na telefonie. W skrócie, możesz ją pobrać w mniej niż 20 sekund. 

NewCam

Każdy użytkownik z telefonem komórkowym może użyć jej aby automatycznie zwiększyć ilość obserwujących bez wydawania pieniędzy. Aby zdobyć więcej obserwujących dla twojego konta Instagram wystarczy udostępnić piękne zdjęcia i zdobyć dodatkowe polubienia i obserwujących. Warto zwrócić uwagę, że zabytkowe aparaty przyciągają największą ilość użytkowników. Narzędzia w aplikacji są zaprojektowane tak, aby zdobyć 100 darmowych obserwujących bez ręcznej weryfikacji za każdy post.

Plusy:

 • Łatwa do pobrania 

 • Rejestracja i logowanie nie są wymagane

 • Zapewnia automatyczny przyrost obserwujących na Instagramie

 • Zajmuje mało miejsca na telefonie

Minusy:

 • Dostępna tylko na telefonie z Androidem

 • Istnieje ryzyko uzyskania fałszywych obserwujących

 • Brak wersji PC i iOS

Szczegółowe porównanie 3 aplikacji

Po przeczytaniu powyższych wprowadzeń ciągle zastanawiasz się która aplikacja jest najlepsza do zdobycia darmowych nielimitowanych obserwujących na Instagramie bez ręcznej weryfikacji? Nie ma się czym przejmować, oto szczegółowe porównanie które pomoże ci zdecydować która aplikacja jest najlepsza.

AplikacjeKompatybilnośćFałszywi użytkownicyDarmowaObserwujący w 1 dzieńNaturalny wzrostMonety
GetInsmartaGetInsitaGetInsitaAndroid,iOS,PCNieTak10000TakDarmowe
Turbo Followers for InstagramAndroid,iOS oraz macOSOkazjonalnieNiektóre funkcje są kosztowne200Brak pewnościDarmowe
NewCamAndroidOkazjonalnieTak100Brak pewności/

Podsumowanie:

Instagram jest najbardziej popularnym serwisem społecznościowym na świecie. Ilość obserwujących twój profil określa wpływ twojego konta. Poprzez przyciąganie 10 milionów prawdziwych obserwujących twoje konto zacznie generować miliony dolarów w sprzedaży. Wybierz najlepszą aplikacje, aby to osiągnąć.

Dzięki powyższej tabeli zauważyłeś pewnie, że tylko GetInsmartaGetInsitaGetInsita zapewnia użytkownikom zdobycie dużej liczby prawdziwych obserwujących w jeden dzień, lub tydzień. Pozostałe 2 aplikacje również pozwalają zdobyć darmowych obserwujących na Instagramie bez ręcznej weryfikacji w 2021, ale w mniejszych ilościach. Jeżeli twoje konto ma dużą ilość obserwujących na ten moment możesz użyć GetInsmartaGetInsitaGetInsita aby uzyskać ogromne ilości obserwujących w krótkim czasie. Jeżeli masz małą ilość obserwujących pamiętaj aby zwiększać ją naturalnie. Pozostałe 2 aplikacje również są dobrym wyborem. Decyzja należy do ciebie. 

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following