Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

3 Darmowe Boty do polubień na Instagramie działające w 2020

Wiele osób twierdzi, że boty są martwe w 2019 roku, ale oczekuje się, że 2020 będzie lepszym rokiem dla botów na Instagramie. Oto 3 darmowe boty polubione na Instagramie, które działają w 2020 roku.


Updated 2022-01-20 02:10:07 | by Mike

Od 20 czerwca 2019 r. Instagram stał się dobry w wykrywaniu botów. Wiele usług automatyzacji oferujących usługi, takie jak rosnąca liczba obserwujących, automatyczne polubienie postów, generowanie komentarzy, a nawet wysyłanie prywatnych wiadomości, zostało przerwanych od tego czasu.

Na szczęście ten rok 2020 ma być lepszy niż rok 2019 pod względem botów na Instagramie. Jeśli szukasz najlepszej bezpłatnej aplikacji lub usługi do polubienia botów na Instagramie do wykorzystania na swoim koncie na Instagramie, oto wszystko, co musisz wiedzieć, wraz z wyborem najlepiej przetestowanych narzędzi do automatyzacji dostępnych w 2020 roku.

Darmowe dostępne boty na Instagramie do polubień w 2020 r.

Kiedyś było wiele darmowych botów na Instagramie. Jednak roszczenia do pracy na Twoim koncie będą nadal blokowane w ciągu tygodnia lub dwóch od operacji.

Gramto

Gramto to rozwiązanie, które pomoże Ci zwiększyć Twoją widoczność poprzez zwiększenie liczby obserwujących i zwiększenie wskaźnika zaangażowania i istnieje od bardzo dawna. Kilkuletnie doświadczenie w automatyzacji i usługach na Instagramie. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, aby korzystać z Granto do automatyzacji Instagrama.

Zapewnia bezpłatny plan, który pozwala dodać 1 konto do automatycznego polubienia / komentowania, harmonogramu publikowania, automatycznego DM itp. Jeśli chcesz zarządzać wieloma Instagramami, zawsze możesz przejść na wyższy plan.

Gramto

LikeUp

Kiedyś udostępniali całkowicie darmowego bota na Instagramie na Github. To był najlepszy bot na Instagramie do polubień, dopóki Instagram go nie zabił. Teraz świadczą podobną usługę do zdobywania  Instagramowych polubień I obserwujących.

LikeUp działa jak zautomatyzowana grupa zaangażowania na Instagramie. Polubisz posty w swoim kanale, z określonymi hashtagami lub w określonej lokalizacji, a w międzyczasie będziesz otrzymywać lajki od innych uczestników automatycznie, bez żadnej ręcznej pracy.

Aby rozpocząć, musisz zainstalować rozszerzenie Chrome i zalogować się na swoje konto na Instagramie. Następnie otrzymasz polubienia swojego ostatniego posta, a także będziesz mógł sprawdzić swój status w Panelu.

LikeUp

Likezoid

Likezoid to aplikacja komputerowa dla Instagrama lubi automatyzację. Jest całkowicie darmowy, ale ma mniej funkcji. Po pobraniu i zainstalowaniu tej aplikacji w systemie Windows lub macOS otrzymasz 50 sztuk złota, które można wykorzystać do uzyskania 50 polubień dowolnego ze swoich postów. Oczywiście musisz najpierw zalogować się na swoje konto na Instagramie.

Po połączeniu konta na Instagramie ta aplikacja użyje Twojego konta, aby automatycznie polubić inne posty. Zobaczysz, czyje posty Ci się podobają, ale możesz zdecydować, które lub jakie posty chcesz polubić. Otrzymasz 1 złoto za polubienie 1 posta i możesz połączyć do 5 kont, aby zarobić więcej złota. Wszystko to zostanie wykonane automatycznie bez ręcznych działań, gdy aplikacja będzie nadal działać.

Czy boty na Instagramie naprawdę działają?

Tak, na krótką metę. Wspaniale jest automatycznie polubić, obserwować i komentować, aby przyciągnąć uwagę, gdy nie masz dużej liczby obserwujących. Działa jeszcze lepiej, jeśli masz 0 obserwujących. Ale powinieneś być sprytny i nie nadużywaj go, w przeciwnym razie ryzykujesz zablokowaniem przez Instagram.

Gdy polubisz post, Instagramer, który go opublikował, zostanie o tym powiadomiony. Gdy polubisz więcej postów, Twój profil będzie oglądany przez więcej osób, a mianowicie, więcej osób zacznie sprawdzać Twój profil, polubić Twoje posty i obserwować Cię z powrotem.

Na początku możesz użyć tych automatycznych botów na Instagramie, aby dostać prawidziwe polubienia na Instagramie i obserwujących. Wraz z rozwojem zyskasz większą świadomość, dzięki czemu możesz rozwijać się szybciej organicznie. Jednak Instagram ma limit liczby postów, które możesz polubić. Chociaż Instagram nigdy nie ujawnił konkretnej liczby, uważa się, że możesz polubić maksymalnie 1000 zdjęć na Instagramie dziennie. Jeśli przesadzisz, prawdopodobnie sam się o tym przekonasz Instagram zablokuje ci możliwość obserwowania ludzi i polubień postów. 

Plusy i minusy korzystania z bota na Instagramie

Korzystanie z bota na Instagramie może wydawać się dobrym sposobem na zwiększenie polubień i zwiększenie świadomości. Moneta ma jednak dwie strony. Korzystanie z botów na Instagramie ma zarówno zalety, jak i wady.

Plusy dobrego bota na Instagramie

Możesz dostosować swoje narzędzia do automatyzacji, aby uniknąć większości problemów związanych z publikowaniem na niektórych zdjęciach i typach kont. Nauka wymaga czasu, ale warto. Mądre korzystanie z tych botów może uchronić Cię przed problemami, takimi jak zawieszenie konta.

Nie próbuj nadużywać Instagrama jak boty! Twoja firma lub Twój profil pozostają cenne, nie przesadzaj. Możesz skorzystać z dostarczonych analiz, aby poprawić wskaźnik zaangażowania, budować świadomość swojej marki i powiększać bazę klientów.

Wady bota na Instagramie

Podobnie jak wszystkie narzędzia do automatyzacji, boty na Instagramie mają kilka wad. Korzystanie z bota/automatyzacji może naruszać warunki użytkowania na Instagramie. Nadmierne używanie bota sprawi, że będziesz wyglądać jak spamer. Czasami będziesz musiał interweniować ręcznie, ponieważ narzędzia nie mogą jeszcze zastąpić wszystkich interakcji międzyludzkich, więc zawsze dbaj o swoje konto i obserwuj, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Bezpieczniejszy sposób na zwiększenie polubień i obserwujących na Instagramie

Jeśli martwisz się, że używanie botów może spowodować zamknięcie Twojego konta, naprawdę powinieneś wypróbować darmową aplikację GetInsmartaGetInsitaGetInsita, lepszy sposób na bezpłatne zdobywanie obserwujących na Instagramie. To działa jak system like for like na Instagramie więc GetInsmartaGetInsitaGetInsita pomoże Ci szybko uzyskać 100% prawdziwych i darmowych polubień i obserwujących na Instagramie bez naruszania wytycznych społeczności Instagram.

GetInsta

Po utworzeniu darmowego konta otrzymasz monety do wypróbowania. Możesz użyć tych monet, aby obserwujących lub polubienia na Instagramie aby sprawdzić, czy możesz osiągnąć upragniony rezultat. Najlepsze jest to, że wystarczy podać swoją nazwę na Instagramie bez udostępniania hasła na Instagramie, aby uzyskać obserwujących, więc nie musisz się martwić, że Twoje konto zostanie zablokowane przez Instagram.

Aby zdobyć więcej monet, możesz śledzić inny profil na Instagramie lub polubić posty innych w tej aplikacji. Jeśli masz budżet, możesz również kupić dużą liczbę prawdziwych obserwujących lub polubić za niewielkie pieniądze.

W aplikacji GetInsmartaGetInsitaGetInsita nie są dozwolone żadne boty, a wszyscy obserwujący lub polubienia będą pochodzić od prawdziwych ludzi, więc zobaczysz, jak Twoi obserwujący rosną stopniowo (nie natychmiast), gdy kupisz dużą liczbę obserwujących.

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
  • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
  • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
  • Instant delivery and 24/7 customer support.
GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following