Get Instagram Followers Likes - GetInsta Blog
GetInsta - Get Free Instagram Followers Easily

Get real and organic followers & likes on Instagram.

Unlimited free Instagram followers & likes.

Easy to use, 100% safe and 24/7 support.

Buy Followers Now

4 Najlepsze Aplikacje do Oglądania Prywatnego Instagrama – Za Darmo, Legalnie & Skutecznie [2021]

Chciałbyś zobaczyć treść prywatnego Instagrama? Pokażemy Ci 4 najlepsze aplikacje stworzone właśnie po to, aby użytkownicy Androida mogli oglądać prywatne konta bez żadnych limitów.


Updated 2022-01-20 02:10:08 | by Mike

Instagram stworzył funkcję, dzięki której możemy określić poziom naszej prywatności. Wykorzystując ją, sprawiamy, że wielu użytkowników nie może oglądać prywatnych treści, jeśli nie otrzymają zgody właściciela konta. Z różnych powodów jednak, wielu użytkowników Instagrama chciałoby móc oglądać wszystkie konta bez limitów. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, wiele firm wprowadza narzędzia, które mogą im pomóc.

Niektóre z nich dostępne są w systemie iOS, czyli przeznaczonym dla iPhone’a oraz iPada. Tymczasem przecież mamy bardzo wielu użytkowników Androida i to dla nich właśnie przeznaczone są aplikacje do oglądania prywatnych treści na Instagramie, a przedstawione w tym  artykule. Wymienimy zatem cztery najlepsze tego typu aplikacje specjalnie dla Ciebie, abyś mógł oglądać wszystkie treści na Instagramie, także te zablokowane, bez limitów.

Aplikacja do Oglądania Prywatnych Treści na Instagramie

Czym jest Aplikacja do Oglądania Prywatnych Treści na Instagramie?

Najpierw musisz zrozumieć dwie rzeczy. Po pierwsze, trzeba zrozumieć czym jest aplikacja do oglądania prywatnych treści na Instagramie. Jest po prostu narzędziem, które pozwala użytkownikom Instagrama przeglądać wszystkie treści na wszystkich kontach bez konieczności jawnego śledzenia i otrzymania pozwolenia. Niektóre z tych narzędzi nie tylko sprawiają, że widzimy prywatne treści, ale również możemy dzięki nim ściągać zdjęcia i filmiki wideo. Taka funkcjonalność jest bardzo pomocna. Gdy to zrozumiesz, możesz już jednak odczuwać lekką ekscytację. Tymczasem aplikacja do oglądania treści na Instagramie jest niczym innym jak specjalnym dodatkiem na Androida, stworzonym pod ten konkretny system, dzięki czemu Tobie będzie łatwiej obsługiwać tę aplikację w swoim telefonie.

4 Najlepsze Aplikacje do Oglądania Prywatnego Instagrama – Za Darmo, Bezpiecznie & Skutecznie

Top 4. Postegro & Lili

Aplikacja do Oglądania Prywatnego Instagrama-4

Dzięki KidsGuard Pro, możesz oglądać prywatne treści każdego użytkownika Instagrama bez konieczności śledzenia. A gdy będziesz chciał zapisać na swoim telefonie czyjeś prywatne zdjęcie lub filmik, wystarczy tylko jedno kliknięcie i masz już plik u siebie w telefonie. Dodatkowo, możesz repostować interesujące Cię zdjęcia, aby zyskać większą darmową uwagę innych użytkowników Instagrama. Dodatkowo, Postegro & Lili wspiera system zarządzania wieloma kontami na Instagramie, więc będzie to dla Ciebie wygodna opcja, jeśli już zdecydujesz się skorzystać z takiego rozwiązania.

Cechy:

 • Legalna i bezpieczna aplikacja do oglądania prywatnych treści na Instagramie.

 • Prywatność i ochrona danych.

 • 100% bezpieczeństwa.

 • Możliwość repostowania zdjęć i filmów z Instagrama.

Jak używać:

1. Ściągnij aplikację i zainstaluj ją.

2. Zaloguj się danymi z Twojego konta na Instagramie.

3. Poszukaj profili, które mają ustawioną opcję prywatności.

Przeczytaj także: W jaki sposób zobaczyć czyjeś stories zupełnie anonimowo?

Top 3. Feedsta

Aplikacja do Oglądania Prywatnego Instagrama-3

Feedsta także jest aplikacją, która umożliwia oglądanie prywatnych treści tych kont i użytkowników na Instagramie, którzy mają włączoną opcję prywatności. Co więcej, Feedsta ma dokładnie takie same funkcje jak Instagram, więc bez żadnego problem możesz śledzić lub przestać obserwować innych użytkowników tak, jakbyś to robił z poziomu Instagrama. Dodatkowo, ma jednak taką funkcję, której Instagram nie posiada, czyli możliwość ściągania zdjęć na telefon. Zatem gwarantujemy Ci – zabawa dzięki tej aplikacji dopiero się rozpoczyna.

Cechy:

 • Bez reklam i 100 procent prywatności.

 • Zwiększone funkcje dla lepszych wrażeń.

 • Możliwość oglądania nie tylko zdjęć publicznych, ale również prywatnych.

Jak używać:

1. Ściągnij aplikację Feedsta i zainstaluj ją.

2. Zaloguj się danymi z Twojego konta na Instagramie.

3. Oglądaj prywatne treści.

Top 2. IG Saver

Aplikacja do Oglądania Prywatnego Instagrama-2

IG Saver jest aplikacją, która umożliwi Ci oglądanie prywatnych treści na Instagramie. Dzięki tej aplikacji, będziesz mógł zobaczyć wszystkie interesujące Cię rzeczy bez konieczności śledzenia danej osoby. Tak naprawdę, IG Saver to najpopularniejsze narzędzie do zapisywania postów, filmików, stories czy całych rolek historyjek. To aplikacja, która posiada naprawdę wiele funkcji i gwarantuje Ci dużo lepsze wrażenia, gdy już zdecydujesz się z niej skorzystać. IG Saver to jedna z tych aplikacji, które mają funkcjonalności, jakich nie posiada nawet sam Instagram.

Cechy:

 • Oglądaj prywatne treści na Instagramie bez konieczności obserwowania.

 • Wyjątkowe narzędzie, pozwalające ściągać treści z kont publicznych oraz prywatnych.

 • Łatwy w obsłudze dla użytkowników Instagrama.

 • Bez ryzyka, całkowicie bezpieczny.

Jak używać:

1. Ściągnij IG Saver.

2. Zaloguj się – 100 procent bezpieczeństwa.

3. Skopiuj URL, aby pobierać prywatne treści.

4. Skopiuj nazwę użytkownika, aby ściągać jego prywatne zdjęcia i filmiki.

Możesz również polubić: Oglądaj Instagrama bez otwierania nowego konta [Profile, Posty, Stories]>>

Top 1. InStory 

Aplikacja do Oglądania Prywatnego Instagrama-1

InStory to darmowa aplikacja do oglądania prywatnych treści na Instagramie i co tu dużo mówić, to po prostu jedno z najlepszych narzędzi na rynku. Bardzo pomocne, jeśli jesteś zainteresowany oglądaniem czyichś prywatnych treści. Zostało zaprojektowane i stworzone po to, aby przede wszystkim umożliwić ludziom zapisywanie stories z Instagrama na telefon. Dotychczas aplikacja zebrała bardzo dużo pozytywnych recenzji i dziś jest dostępna w Google Play.

Cechy:

 • Możliwość oglądania prywatnych stories.

 • Możliwość ściągania filmików wideo i zdjęć.

 • Bez ryzyka, bezpieczeństwo w użyciu.

 • Całkowicie za darmo.

Jak używać:

1. Ściągnij InStory.

2. Wyszukaj osobę, której stories chciałbyś zobaczyć.

3. Obejrzyj jej stories bez żadnych przeszkód.

4. Wciśnij 'Ściągnij’, aby pobrać interesujące Cię stories.

Co otrzymasz, gdy będziesz korzystał z aplikacji do oglądania prywatnych treści na Instagramie? 

Zdobądź informacje o kimś, na kim Ci zależy

Prawie każdy ma dziś konto na Instagramie, gdyż jest to platforma, na której możesz wyrazić siebie i swoje uczucia. Ludzie często wrzucają zdjęcia ze swojego codziennego życia lub opisujące to, co dzieje się wokół nich. Ale gdy ustawią w opcjach swoje konto jako prywatne, wówczas nie będziesz mógł zobaczyć wszystkich treści. Jeśli jednak posiadasz aplikację do oglądania prywatnych treści na Instagramie, możesz zdobyć wszystkie informacje o osobie, na której Ci zależy. Szybko i łatwo dowiesz się co robi i czym się interesuje. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a nikt nie będzie wiedział, że znasz treści ustawione jako prywatne.

Naucz się jak zdobyć 10 tysięcy obserwujących

Niektóre konta na Instagramie mają powyżej 10 tysięcy obserwujących, więc warto by przyjrzeć się i dowiedzieć, jak to się stało. Warto, ale nie możesz, bo właśnie widzisz, że właściciel konta ustawił opcję prywatności. Dlaczego? Prawdopodobnie po to, aby inni użytkownicy Instagrama nie skopiowali jego pomysłów, zdjęć i filmików, a następnie by nie repostowali ich na swoich profilach. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się w jaki sposób szybko i łatwo zdobyć 10 tysięcy obserwujących na Instagramie, pomoże Ci w tym jedna z aplikacji stworzonych właśnie po to, aby oglądać prywatne treści. Dzięki narzędziom tego typu zdobycie tysiąca obserwujących na Instagramie w zaledwie 5 minut będzie bardzo proste.

Jeśli chcesz zdobyć nowych obserwujących całkowicie za darmo, możesz ściągnąć aplikację GetInsmartaGetInsitaGetInsita. To najlepsze narzędzie na rynku do pozyskiwania darmowych obserwujących.

 

GetInsitaGetInsmartaGetInsita: Best Instagram Followers & Likes App
 • Free high-quality Instagram followers & likes from 100% real person.
 • Organic daily IG followers & likes with various subscriptions.
 • Instant delivery and 24/7 customer support.

Wniosek

Artykuł przedstawił i zaoferował cztery najlepsze i wcześniej przetestowane aplikacje do oglądania prywatnych treści na Instagramie. Wszystkie są w 100 procentach bezpieczne. Nie narażasz się na żadne ryzyko. Mamy nadzieję, że pomogliśmy w wyborze i właśnie oglądasz treści na Instagramie bez żadnych limitów.


GetInsta Logo GetInsta

Your ultimate tool to get free Instagram followers & likes. 100% real.

Download For Windows

100% safe & clean

Instagram Giveaway
50 Daily Followers 0.99

30-Day

Icon Avatar - Buy Instagram Followers

INS

0 POSTS 0 Followers 0 Following